dr Wojciech Bućko

3,5
3,3

Jolanta Kxxxx

30.06.2016

Byłam raz i nigdy więcej, czułam się jak intruz... nie miły, nie sympatyczny,brak empatii wręcz ignorant!!! Nie polecam

Anonim

10.01.2012

Jesk ok .Byłem w stanie tragicznym po drobnym zabiegu w kaliszu (okrąglak).Groziła mi amputacja nogi prawej. I wogule niebyło wiadomo cze się obudze po operacji. ale Wojtek swoimi zawodowym umiejętnościom dokonał niemożliwego.Na długiej w poznaniu leżałem 28 dni i jeśli opisujecie kogoś kto was nieoperował to niemacie pojęcia zielonego o leczeniu przez Wojtka.Mało ktury profesor potrafi to co On.

Anonim

21.09.2011

Pacjent na wizycie czuje sie jak intruz .lekarz malo zaangazowany w swoja prace, niewiele tlumaczy,malo mowi,zupelnie obojetny.Bylam u niego prywatnie bardzo zaluje wydanych pieniedzy

Kasia

24.02.2016

Mój tato dostał skierowanie do szpitala na ul. Długą,na operację, której miał się podjąć szanowny pan doktor. Jechaliśmy z ciężką torbą 100 km autobusem, pociągiem i znów autobusem. Tato jest bardzo chorym człowiekiem, prócz dużego tętniaka ma bardzo chore płuca, zniszczoną wątrobę , ogólnie stan jest ciężki, po przejściu kilku kroków musi usiąść i odpocząć, bo nie może oddychać. Po przyjeździe byliśmy zdziwieni, że zamiast na oddział kierują nas do poradni. Po godzinie oczekiwania doktor powiedział,że mamy wracać do domu i skompletować dokumenty od różnych specjalistów, którzy dadzą zielone światło do operacji tętniaka. Mieliśmy przecież skierowanie do tego szpitala na konkretny dzień i godzinę! Nie mógł na oddziale zlecić dodatkowych badań?? Tylko powiedział dwa słowa i pogonił starszego, schorowanego człowieka z powrotem 100km. Mój tato całą drogę płakał. Nie znam kompetencji tego pana ale wiem, że brak empatii i szacunku dla chorego i jego rodziny, traktowanie pacjenta jak zło konieczne,jak kolejny odhaczony numerek, dyskwalifikuje tego pana jako człowieka, nie mówiąc o byciu lekarzem.

marta

16.04.2015

Uważam, że to świetny lekarz! Byłam na pierwszej wizycie w szpitalu na Długiej w Poznaniu u innego lekarza, który zapisał mnie do przyjęcia do szpitala. Byłam przerażona pierwsza operacją, pan dr przyszedł do mnie i przedstawił się i zapytał czy mam jakieś pytania odnośnie zabiegu. Po samej operacji przychodził kilka razy zobaczyć jak się czuję. co prawda na kontrolnych wizytach jest dość powściągliwy ale rozumiem ze ma mało czasu na każdego pacjenta a jest ich mnóstwo. Mimo wszystko jest bardzo kompetentnym, świetnym specjalistą. Polecam z czystym sumieniem!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Poznań"?

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyń UM w Poznaniu
Długa 1/2, Poznań
Poznań
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. Długa 1/2
VASOMED
ul. Za Bramką 4
Klinika Pro Bono
ul. Leszczyńska 5a
Klinika Promienista
ul. Promienista 98
Poznań
CENTERMED POZNAŃ sp. z o.o.
Św. Marcin 58/64

Słowiańska 41