dr

Poznań
52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
15 opinii

Byłam u pana doktora kilkunastokrotnie i w szpitalu i w prywatnej klinice .Leczy moja mamę ktora zdiagnozowane ma krytyczne niedokrwienie konczyn dolnych/zagrozenie amputacją ,operowana 2lata temu przez Pana doktora ,pod jego opieką noga cały czas na swoim miejscu/,od niedawna rownież mnie/problem z żylakami / .Pan doktor rewelacja czy to wizyta NFZ czy prywatna zawsze bardzo konkretny ,kompetentny,przemiły .Serdecznie polecam warto!!!!

Byłam dziś lekarz poświęcił mi może z 3 minuty ,noga do amputacji w rejonie jak bardziej będzie boleć ,i wogule po co my tu przyszliśmy porażka

Fantastyczny lekarz,kompetentny miły czy na wizycie prywatnej czy w szpitalu w którym pracuje.Kontakt z Panem doktorem rewelacja sam dzwoni i informuje co jest .Na ile może pomóc to pomaga .Serdecznie polecam .

Lekarz namówił mnie na operację usunięcia żylaków - od 5 lat mam problemy z tą nogą - uważajcie i konsultujcie z innymi lekarzami jesli on będzie namawiał Was do operacji.,

Jesk ok .Byłem w stanie tragicznym po drobnym zabiegu w kaliszu (okrąglak).Groziła mi amputacja nogi prawej. I wogule niebyło wiadomo cze się obudze po operacji. ale Wojtek swoimi zawodowym umiejętnościom dokonał niemożliwego.Na długiej w poznaniu leżałem 28 dni i jeśli opisujecie kogoś kto was nieoperował to niemacie pojęcia zielonego o leczeniu przez Wojtka.Mało ktury profesor potrafi to co On.

Odnoszę wyraźnie wrażenie, że Pan doktor w zależności od miejsca przyjmowania pacjenta odnosi się do niego w inny sposób. Prywatnie, w czasie wizyt(3 x) - miły, grzeczny, bardzo kompetentny, wszytsko nam długo i dokładnie tłumaczył. Spojrzał na ogólny stan zdrowia i inne schorzenia, w kontekście operacji. Widać profesjonalizm i doświadczenie. Natomiast, spotkanie w szpitalu to zupełnie inne wrażenie. Które wg. mnie wynika, przede wszystkim z warunków szpitalnych. Osób czekających na wizytę jest wielu, trudno każdemu poświecić bardzo dużo czasu. Wizyta była bardzo krótka, szybka, zwięzła i na temat. Widać, że Pan Doktor jest bardzo zajęty, spieszy się i czeka na niego wiele obowiązków i wielu pacjentów. Nie ma czasu na cierpliwe, długie i spokojne rozmowy. W szpitalu jest trudno dostępny, w trakcie leczenia, nie jest łatwo porozmawiać i zapytać o wyniki zabiegu, czy o przygotowania do niego. Tak jak pisała Pani, lecząca się w klinice prywatnej, o zaglądaniu częstym do pacjenta, w szpitalu - NFZ nie ma mowy. Dlatego też podkreślam, że wrażenia są różne, a wpływa na to wiele czynników. Wdzięczna jestem za opiekę, operację i udane leczenie, które przyniosło ulgę i zdecydowaną poprawę zdrowia, a prowadzone przez Pana doktora.

Wlasnie leże w klinice na Chwaliszewie, a obok mnie pacjentka dr. Bućko. Musze powiedziec, że dba o pacjentke bardzo,ciagle przychodzi i pyta o samopi=oczucie, żartuje. Kolezanka z sali mowi, ze leczy sie u doktora od kliku lat i uwaza ze to najlepszy specjalista. Operacje żylakow mozna zrobic prywatnie,albo na NFZ (czeka sie kilka miesiecy),sama klinika super, czysciutko, wspaniała opieka, smaczne jedzenie, naprawde rewelacja. Mysle, ze spokojnie moge polecić innym.

Pacjent na wizycie czuje sie jak intruz .lekarz malo zaangazowany w swoja prace, niewiele tlumaczy,malo mowi,zupelnie obojetny.Bylam u niego prywatnie bardzo zaluje wydanych pieniedzy

Pan Wojciech jest sympatyczny i uprzejmy. Wizyta szybka, konkretna i na temat. Zbadał, zdiagnozował i wytłumaczył co i jak należy dalej robić. Polecam:)

Beznadziejny lekarz!!!!!!Jeszcze w życiu u takiego lekarza jeśli w ogóle można go tak nazwać,nigdy nie byłam.Zachowanie karygodne,nadaje sie tylko do izby lekarskiej,nieuprzejmy,brak jakiejkolwiek empatii do pacjenta.Powiedział mi że nie chce mu sie gadać...Brak słów!!!!Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!1

Drodzy Państwo Być może płacąc za prywatną wizytę u tego specjalisty można ulec złudzeniu iż powyższe komentarze są na miejscu. Jednak korzystając z wizyty na NFZ specjalista ten nawet nie spojrzał na obrzęki nóg na które od dawna choruje moja mama, dodam że ma 81 lat i wszystkie możliwe choroby. Otrzymała skierowanie do tego właśnie chirurga który potratował ją bardzo niegrzecznie twierdzac ze tak musi juz byc .....wogole calej wizycie poswiecile moze 2 minuty.....mama przyszla zaplakana ze starych maja w nosie i nie chca ich leczyc....moze jak by dala mu stowe za wizyte to by sie nia zainteresowal...wychodzil co chwile z gabinetu czekajacy w kolejce pacjeci stwierdzili ze chyba gdzies cos popija .....nastepnym razem pojde z moja mamai jak trzeba to telewizje przysle jak traktuje pacjetow.... naciagacz i cwaniak .jak nie masz kasy drogi pacjencie to lepiej wybierz prawdziwego lekarza z powolaniem .....

Doskonały specjalista, lekarz wzbudzający zaufanie. Bardzo kompetentny i szczery. Żaden naciągacz. Profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmość, wszelka pomoc. Szybka potrzebna diagnoza. Bez wątpienia najlepszy lekarz, u którego się leczyłem.

Cieszę się bardzo, że 2 lata temu trafiłam do jego gabinetu prywatnego na Chwaliszewie. Kazał mi rozważyć leczenie operacyjne, gdyż jest to najbardziej skuteczna metoda leczenia żylaków kończyn dolnych. Zdecydowałam się i po siedmiu miesiącach oczekiwania ( NFZ) odbyła się operacja. Przebiegła pomyślnie (marzec 2011 ), zero bólu, wspaniałe warunki w klinice na Chwaliszewie. Opieka ze strony lekarza i personelu wspaniała. Polecam!

Fantastyczny lekarz.Szczery,nie owijający w bawełnę,nazywający rzeczy po imieniu.Szczerze polecam.

Super lekarz. Pierwszy raz bylam u niego w prywatnej klinice na Chwaliszewie. Chcialam miec zrobiona prywatnie operacje przepukliny. Doktor powiedzial mi, ze dla mojego dobra i zdrowia wolalby, aby operacja odbyla sie w klinice. I tak sie stalo.Doktor wszystko mi wytlumaczyl, prawie zero strachu, odprowadzil mnie niemal na sale trzymajac za rekę. Po operacji w niedlugim czasie zobaczylam go przy swoim łóżku. Potem jeszcze dwie wizyty kontrolne, w razie czego podal mi swoj numer komorki. Dzwonilam 2 razy - zawsze odbieral. Pisze w duzym skrocie. Jestem z konina i wczesnie mialam operacje wyrostka. Nie chcialabym juz nigdy znalezc sie na oddziale w Koninie. To przykre. Pisze w duzy skrocie. Jesli ktos sie chce dowiedziec wiecej, oto moja poczta - akunisz@op.pl.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny