dr n. med. Wojciech Cieślikowski

Urolog

Świetny lekarz, wspaniały człowiek! Trafiłem do niego z zapaleniem pęcherza, straszny ból. Pomógł mi. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, trafiłem do niego przez mojego ojca, który leczy się u niego na prostatę. Polecam.

Z polecenia trafiłem na konsultację do Doktora Cieślikowskiego, który podjął się mojego leczenia. W szpitalu przebywałem tylko 5 dni i pozbyłem się cewnika. Polecam!

Polecam tego lekarza, bardzo uprzejmy, wczuwa się w sytuację pacjenta.

Polecam tego lekarza, bardzo uprzejmy, wczuwa się w sytuację pacjenta.

bardzo dobry lekarz polecam lecze sie u p doktora 15 lat kamica zapalenie gruczolu operacja kamieni z kazdej choroby mnie wyleczyl

bardzo dobry lekarz polecam

Cena za wizytę z kosmosu. Diagnoza raczej wyssana z palca. Szybko, nerwowo i z poczuciem, że wielki pan doktor cierpi lecząc kogoś z plebsu... Nie polecam.

ŚWIETNY LEKARZ ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK.JESTEM PACJENTKĄ PAN DOKTORA OD DWÓCH LAT I MOGĘ O NIM POWIEDZIEĆ TYLKO DOBRZE. NIE ZNAM LEPSZEGO CHRURGA.

Na wizytach prywatnych ok, ale się spieszy ciągle, natomiast publicznie udaje że nie pamięta poprzednich prywatnych wizyt, nigdy nie zapomnę tego tego biznesmena, lekarzem jest ale dla bardzo bogatych.

Duże doświadczenie zawodowe, polecany przez znajomych - słusznie

Duże doświadczenie zawodowe, polecany przez znajomych - słusznie