prof. dr hab. n. med. Wojciech Cnota

Serdecznie polecam.Spokój ,fachowość kompetencja !!! jasna diagnoza i wytłumaczenie ewentualnych możliwych działań . Lekarz z powołania!!!

Niestety muszę również przyznać, że szczerze odradzam wizyty u w/w lekarza. rzeczywiście parę lat temu wyglądało to inaczej , teraz po wizycie u dr Cnoty przez parę godzin dochodziłam do siebie - byłam w szoku i miałam "kaca moralnego' że wydałam tyle pieniędzy za takie "coś" - szukam słów aby określić moją wizytę u dr... Czas trwania 5 min., lepiej o nic nie pytać bo się człowiek naraża na kpinę, lub coś innego ogólnie - może po prostu zacytuję osobę, która się wydała opinię przede mną - w 100% podpisuję się pod nią. Dodam jeszcze, że brak fartuch (oczywiście zauważyliśmy wszyscy logo koszuli) i maseczki (w dzisiejszych czasach) świadczy po prostu o braku szacunku dla innych ludzi.
"Nie uzyskałam od doktora żadnego wsparcia. Jako lekarz jest całkowicie nieprofesjonalny, lekceważący i nieodpowiedzialny, jako człowiek nieprzystępny i drwiący."
Również całkowicie odradzam:(

Po pierwszej wizycie mialam mieszane uczucia do Pana doktora. Teraz jestem w stanie ocenic na 5 kazda wizyte a widze sie z lekarzem bardzo czesto. Czuje sie bezepiecznie i wszystko przebiega profesjonalnie. Na kazde pytanie dostaje kompetentna odpowiedz. Konkretna . Za kazdym razem podczas wizyty Pan dr wszytsko dokladnie sprawdza sam proponuje nastepna wizyte dla bezpieczenstwa malucha w dosc szyvkim terminie. Polecam serdecznie bo Pan dr to bardzo profesjonalny i sympatyczny czlowiek 🙂

Nie wiem co się stało z tym lekarzem jeszcze 4 lata temu dała bym mu same 5 dziś ocena 1 jest za wysoka :/ Zapewniając że dziecko jest już w odpowiednim tygodniu do rodzenia po dwóch nieudanych próbach zlecił szybkie ciecie. Po dwóch dniach okazało się że dziecko niby to terminowo wywoływane od tygodnia jest wcześniakiem. Niepotrzebne ciecie nie potrzebne nerwy. A gdy podeszłam z prośbą o wyjaśnienie powiedział że nie pamięta swojej decyzji.

Pomimo swojej rzekomej "sławy" dr Cnotę radzę omijać. Zgłosiłam się do dr z prośbą o poprowadzenie zagrożonej ciąży trojaczej (jednojajowa, jednołożyskowa, z wadami wrodzonymi jednej z córeczek). Doktor znał więc sytuację ponieważ zjawiłam się u niego z badaniami prenatalnymi w ręku (nie musiał więc sam się fatygować, żeby je robić). Wspomnę tylko, że wizyty (na szczęście tylko dwie) były prywatne. Każda z wizyt przebiegała w następujący sposób: 1. Trwała 5, max 10 min 2. Dr nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, zupełnie o nic nie pytał 3. Nie odpowiadał na ...

Każda z wizyt przebiegała w następujący sposób:
1. Trwała 5, max 10 min
2. Dr nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu, zupełnie o nic nie pytał
3. Nie odpowiadał na zadawane przez mnie pytania albo odpowiadał w sposób zdawkowy i kpiący- tak jakby w jego mniemaniu pytania, jak dzieci się rozwijają, czy przepływy są prawidłowe, ile córeczki ważą itp były stratą czasu
4. Nigdy nie zlecił żadnych badań (z krwi, wymazów itp).
5. Odmawiał zapoznania się z wynikami badania prenatalnego - pomimo, że prosiłam go o to (de facto on sam jako lekarz powinien wiedzieć jak istotne są informacje tam zawarte)
6. Ani raz nie przeprowadził badania ginekologicznego
7. Na pytanie dotyczące płci odpowiedział, że nie jest to dla niego ważne
8. Gdy poprosiłam o zdjęcie usg córeczek drwiąco odmówił
9. Nie przepisał żadnych leków/ suplementów/ witamin choć w momencie zgłoszenia się do niego przyjmowałam leki na podtrzymanie ciąży. Gdy wyraźnie znudzony powiedział na do widzenia czy "coś jeszcze" zapytałam jakie leki oraz w jakich dawkach mam przyjmować. Odpowiedział drwiąco "jak Pani uważa". Kpina!

Całkowicie odradzam!

Najlepszy z najlepszych! Z fachowym podejściem do każdej pacjentki, a przy tym serdeczny :) Dziękuję za opiekę podczas ciązy!

Pan dr niestety powinien zejsc na ziemie. Na pytanie co radzi na zaparcia odpowiada że zaparcia to krajobraz ciąży, na pytanie jakie suplementy doradzi mówi że suplementy to marketing. Większość wizyty milczy A na pytanie odpowiada arogancko. Na oddziale nawet nie zagląda do swoich pacjentek.

Na oddziale nawet nie zagląda do swoich pacjentek.

,,WDZIĘCZNOŚĆ ZA DAR UZDRAWIANIA NIE ZNA GRANIC,, Z całego serca POLECAM doc.Wojciecha Cnotę. Dziękuję dotorowi za jego profesjonalizm,delikatność za okazane serce w trudnych dla mnie chwilach. Za przeprowadzoną operację i uratowanie zdrowia. Wspaniałemu personelowi Oddziału Ginekologii Szpitala Miejskiego(Godula)za opiekę,ciężką pracę,troskę,za poczucie humoru które dodaje mnóstwo optymizmu i które pozwala przezwyciężyć stres związany z leczeniem. PANIE DOCENCIE DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. Małgorzata Grzyb

,,WDZIĘCZNOŚĆ ZA DAR UZDRAWIANIA NIE ZNA GRANIC,,
Z całego serca POLECAM doc.Wojciecha Cnotę.
Za przeprowadzoną operację i uratowanie zdrowia.
PANIE DOCENCIE DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
Małgorzata Grzyb

Osobowość. Tyleż kompetentny, co życzliwy i sympatyczny. Nie ma, niestety, drugiego lekarza, któremu, jak dr. Cnocie, ufałabym w 100% i polecała każdemu, kto pyta o najlepszego ginekologa na Śląsku. Chodzę do niego od 2009 r. Nigdy mnie nie zbył, nie zlekceważył moich obaw, nie pozostawił czegokolwiek bez wyjaśnienia. Emanuje ciepłem i spokojem. Dobry lekarz i dobry człowiek.

Gdy trafiłam do doktora byłam zrozpaczona moim stanem. Po wyjściu z gabinetu poczułam, że jestem w dobrych rękach. Doktor emanował spokojem, opanowaniem i fachowością. Wszystko mi objaśnił i nie sprawiał wrażenia, że gdzieś się śpieszy. Byłam pod ogromnym pozytywnym wrażeniem osobowości dr Wojciecha Cnoty. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Miałam ogromne szczęście trafić na tak wyjątkowego Człowieka. Dziś wracam do sprawności i jestem szczęśliwa, że wszystko się tak skończyło. Jest Pan nieoceniony. Bardzo dziękuję.

Jest Pan nieoceniony. Bardzo dziękuję.