dr n. med.Wojciech Cnota

Katowice
50,230499418,9714323(032) 203 73 63

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
7 opinii

• 5

Lekarz idealny. Bardzo dobrze wykształcony a przy tym nie wyobrażalnie ludzki. Każda jego pacjentka czuje się wyjatkowa. Miły, serdeczny i kompetenty lekarz. Prawdziwe powołanie które nie da się połknąć rutynie. Polecam każdej kobiecie która chcę poczuć że lepiej nie mogła trafić.

• 5

Wspaniały lekarz, świetny specjalista. Operował mi guzka w piersi, poprawiajac jednocześnie partactwo innego lekarza. Przesympatyczny, uprzejmy Człowiek, z poczuciem humoru. Za okazaną pomoc, fachowo przeprowadzony zabieg bardzo dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan rewelacyjny!!!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :):):):)

• 5

Dla kazdej kobiety ktora chce być pewna, że zrobiła wszystko dla siebie czy dla dziecka może swobodnie odpowiedzieć że tak jeślli była pod opieką dr.Cnoty. Byłam w ciąży..... nie udało się. Ale wiem, że zrobiłam wszystko aby uratować moje dzieci. Dr. Cnota nie jest Bogiem, który mógłby zmienić świat ale jako człowiek był przy mnie. Kiedy znów będę mogła starać się o dziecko znów będę pod jego opieką.

• 5

Wspaniały lekarz! Z powołania. Przesympatyczny i kompetentny, a do tego po prostu bardzo dobry człowiek. Uratował życie mojej mamie (rak szyjki macicy), za co będziemy mu wdzięczne do końca życia. Nie ma słów, które to wyrażą.

• 2
  • 2
  • 1

Lekarz nie zapytał nawet kiedy była ostatnia miesiączka.Wizyta trwała 5 minut.

• 5

Bardzo miły spokojny człowiek. Jako lekarz konkretny. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka a nie jak przedmiotu. Pacjentowi poświęca na wizycie tyle czasu ile powinien poświęcać lekarz. Z panem doktorem spotkałam się podczas leczenia mojej mamy i nadal spotykamy się na wizytach kontrolnych po operacji. Do gabinetu pana doktora w fundacji Genom zawsze kolejka, to znaczy, że pan doktor cieszy się zaufaniem. Dziękuję za okazane człowieczeństwo i pomoc.

• 5

niezwykły człowiek i doskonały lekarz, polecam każdej przyszłej mamie.. dr specjalizuje sie w badanich prenatalnych ale prowadzi równiez ciąże dr Wojciech Cnota jest bardzo kompetentny i miły.. plusem centrum medycznego jest doskonała kadra

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat