dr n. med. Wojciech Cnota

Opinii9

Stała pacjentka

12.01.2016

Osobowość. Tyleż kompetentny, co życzliwy i sympatyczny. Nie ma, niestety, drugiego lekarza, któremu, jak dr. Cnocie, ufałabym w 100% i polecała każdemu, kto pyta o najlepszego ginekologa na Śląsku. Chodzę do niego od 2009 r. Nigdy mnie nie zbył, nie zlekceważył moich obaw, nie pozostawił czegokolwiek bez wyjaśnienia. Emanuje ciepłem i spokojem. Dobry lekarz i dobry człowiek.

Lucyna

11.09.2015

Gdy trafiłam do doktora byłam zrozpaczona moim stanem. Po wyjściu z gabinetu poczułam, że jestem w dobrych rękach. Doktor emanował spokojem, opanowaniem i fachowością. Wszystko mi objaśnił i nie sprawiał wrażenia, że gdzieś się śpieszy. Byłam pod ogromnym pozytywnym wrażeniem osobowości dr Wojciecha Cnoty. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Miałam ogromne szczęście trafić na tak wyjątkowego Człowieka. Dziś wracam do sprawności i jestem szczęśliwa, że wszystko się tak skończyło.
Jest Pan nieoceniony. Bardzo dziękuję.

Katarzyna Florek

05.06.2014

Lekarz idealny. Bardzo dobrze wykształcony a przy tym nie wyobrażalnie ludzki. Każda jego pacjentka czuje się wyjatkowa. Miły, serdeczny i kompetenty lekarz. Prawdziwe powołanie które nie da się połknąć rutynie. Polecam każdej kobiecie która chcę poczuć że lepiej nie mogła trafić.

Anonim

17.05.2013

Wspaniały lekarz, świetny specjalista. Operował mi guzka w piersi, poprawiajac jednocześnie partactwo innego lekarza. Przesympatyczny, uprzejmy Człowiek, z poczuciem humoru. Za okazaną pomoc, fachowo przeprowadzony zabieg bardzo dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan rewelacyjny!!!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :):):):)

Wspaniały lekarz, świetny specjalista.
Operował mi guzka w piersi, poprawiajac jednocześnie partactwo innego lekarza.
Przesympatyczny, uprzejmy Człowiek, z poczuciem humoru.
Za okazaną pomoc, fachowo przeprowadzony zabieg bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Jest Pan rewelacyjny!!!!!
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :):):):)

Anonim

09.02.2013

Dla kazdej kobiety ktora chce być pewna, że zrobiła wszystko dla siebie czy dla dziecka może swobodnie odpowiedzieć że tak jeślli była pod opieką dr.Cnoty. Byłam w ciąży..... nie udało się. Ale wiem, że zrobiłam wszystko aby uratować moje dzieci. Dr. Cnota nie jest Bogiem, który mógłby zmienić świat ale jako człowiek był przy mnie. Kiedy znów będę mogła starać się o dziecko znów będę pod jego opieką.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44
Częstochowa