dr n. med. Wojciech Czarzasty

Chirurg ogólny, Proktolog

2,5
2,1

Faktycznie, zgadzam się z przedmówczynią, wielka szkoda, że nie można wystawić zer w tej ocenie. Właściwie w każdym elemencie ocenianej wizyty (gastroskopia) powinno być jedno wielkie zero. Jedynie poświęcony czas można zaklasyfikować w jednej piątej, bo jakiś ten pan musiał poświęcić,... odliczając zapewne już swoje półgodzinne spóźnienie. Nie wiem kto i dlaczego dopuszcza takich lekarzy do pracy z pacjentem, szczególnie w tak trudnych, bolesnych i bardzo nieprzyjemnych dla nas badaniach jakim jest gastroskopia czy kolonoskopia. Wystrzegajcie się tego Pana jak ognia! O jakiejkolwiek empatii z jego strony zapomnijcie, możecie liczyć co najwyżej na uszczypliwe docinki. Wywiad potrzebny mu jedynie do wprowadzenia do karty konsultacji. Po pierwszych słowach przerywa i uważa, że jest w pełni doinformowany, co może skutkować badaniem pod niewłaściwym kontem. Nie wprowadza, nie tłumaczy procedury, traktuje pacjenta przedmiotowo i obcesowo. Zastanawia mnie czy nienawidzi wszystkich ludzi czy tylko kieruje ją do kobiet. Współczuję Panu, który mu asystuje i stara się jakoś załagodzić sytuację, który wyglądał na zestresowanego. Jedna wielka trauma po wizycie! Żałuję, że nie przeczytałam ocen wcześniej :(

Niestety muszę się zgodzić z większością nieprzychylnych opinii. Lekarz bardzo niedelikatny, przeprowadzał badanie kolonoskopii w wręcz brutalny sposób twierdząc, że "z nim nie współpracuję". Niestety, ze względu na siłowe rozwiązania lekarza i towarzyszący temu ból, byłam zmuszona przerwać zabieg. Nie mogę powiedzieć, że lekarz był bardzo niemiły werbalnie. Właściwie niemalże nie informował o przebiegu badania i kolejnych krokach przygotowania do badania. Nie wiem np. czy zrobiono sobie ze mnie stojak, czy była to część procedury, ale z zaskoczenia włożono mi coś również "nie do tej dziury", co w tej sytuacji nie było oczywiście niczym przyjemnym.
Pielęgniarka towarzysząca doktorowi jest natomiast przemiła i bardzo empatyczna.

W dniu wczorajszym miałam wykonaną kolonoskopię, w ramach profilaktyki, pomijam już fakt, iż lekarz powiedział, że, był strasznie nieprzyjemny, ciągle podnosił głos, mówił, że przyszłam dla siebie i nie mam histeryzowac, żadnej empatii, chciałabym, żeby ktoś wykonał temu panu w taki sam sposób kolonoskopię i oczywiście zachowywał się tak jak on, straszny lekarz, jedynie towarzyszącą mu pielęgniarka była bardzo mila

Pan dr przyjął mnie z opóźnieniem,wizyta trwała 4 min włącznie z badaniem palpacyjnym brzucha,totalnie zbagatelizował moje dolegliwości, zalecając na silne biegunki ryz z marchewka a po mojej prośbie o zwolnienie stwierdził ze absolutnie nie bo... nic mi nie jest...tydzień później po wizycie u innego lekarza trafiłam na cito do szpitala (10 krotne przekroczenie normy w badaniu) gdzie po dokładnej diagnostyce stwierdzono u mnie chorobe Leśniowskiego Crohna ,na dzień dzisiejszy mam orzeczenie o niepełnosprawności z tego tytułu. zatem, bardzo NIE POLECAM!!!

Absolutnie nikomu nie polecam tego "pana" do przeprowadzenia kolonodkopiiii.. Całkowity brak empati dla pacjenta. Człowiek bardzo nieprzyjemny w kontakcie i nie informuje o etapach oraz przebiegu badania. Jedyne o czym informuję to wskazuje, że pacjent sam się zgłosił do tego badania i ma bezwzględnie współpracować/wykonywać polecenia. W przypadku zgłaszania bólu reaguje nieprzyjemnym podniesionym głosem. W zasadzie przy takim "lekarzu" podczas omawianego badania nie czujesz się jak człowiek. Jesteś swoistego rodzaju jednostką osobową, wobec której realizuje on określoną procedurę medyczną gratyfikowaną cennikiem NFZ. Jeszcze raz stanowczo nikomu nie polecam tego "pana".

Jeszcze raz stanowczo nikomu nie polecam tego "pana".

Skala od 1-5 nie przewiduje 0. A szkoda. Doświadczenie badania przez tego lekarza fatalne. 0 kontaktu, 0 zainteresowania pacjentem. Pośpiech, obcesowość, zero kontaktu. Zastanawiam się jak można wykonywać zawód, skora nie cierpi się pacjentów i tego co się robi? A przynajmniej takie się robi wrażenia. Z pewnością pomógł innym pacjentom, ale ja jestem w szoku. Jeśli tylko ma się wybór to Nie polecam!

Byłam na kolonoskopii w Rumi u tego pseudo lekarza i żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opinii o nim, bo bym nigdy się na to nie zdecydowała. Nie brałam zabiegu ze znieczuleniem świadomie, bo miałam już kiedyś robioną w szpitalu w Wejherowie i tam było to prawie bezbolesne. Natomiast pan Czarzasty robił badanie w ekspresowym tempie ( pewnie dlatego, że się spóźnił i musiał nadrobić czas), a gdy powiedziałam "o jezu", powiedział, żebym nie krzyczała i że musi boleć. Gdy krzyknęłam z bólu drugi raz, przerwał gwałtownie badanie i wyprosił, mówiąc ...

"o jezu", powiedział, żebym nie krzyczała i że musi boleć. Gdy krzyknęłam z bólu drugi raz, przerwał gwałtownie badanie i wyprosił, mówiąc żebym wzięła zabieg ze znieczuleniem. To się nazywa lekarz z powołania!

Niestety jestem zmuszona wystawić najgorszą z możliwych opinii. W dniu dzisiejszym miałam wykonaną kolonoskopię przez pseudo Dr. Wojciecha Czarzastego. Po pierwsze nie poczekał kiedy znieczulenie zacznie działać, po drugie był bardzo nieprzyjemny, można by rzec - brutalny! Badanie zostało przeze mnie przerwane, ponieważ ból był nie do zniesienia. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, iż badanie to nie należy do najprzyjemniejszych, natomiast sposób w jaki pseudo doktor je wykonał, na pewno nie był właściwy na zasadzie " szybko odbębnić, następny". Ból był okropny, rwący, a doktor nawet nie raczył instruować co robić, praktycznie nic nie mówił. W momencie gdy zaczęłam błagać aby zaprzestał wykonywanie badania, zamiast wyciągnąć endoskop powoli, zrobił to gwałtownie i bez wyczucia. Opinie na co niektórych portalach mówią same za siebie. Przypadek? Nie sądzę. Radzę wszystkim omijać w/w osobnika z daleka.

Nie wiem jakim cudem ten pan wciąż wykonuje swój zawód. Brak jakiegokolwiek zrozumienia,empatii dla pacjentów. ,,Lekarz,, jest agresywny , nieuprzejmy.

Bardzo kompetenty lekarz, przede wszystkim rozwiązał podczas jednej wizyty problem z którym borykałam się od kilku miesięcy . Gdybym od razu do niego trafiła nie wydałabym worka kasy u innych " specjalistów"