lekarz Wojciech Dorczak

Prowadziłam ciaze na NFZ u tego Pana. Dramat i strach . Poszłam prywatnie do innego lekarza i okazało się, że jestem w 13 tygodniu ciąży a nie 10 jak to napisał ten o to Pan. Pobrał źle cytologie z której wyszły źle wyniki .. luteina dopochwowo była brana 9 rano , a 9:30 i tak zrobił cytologie mówiąc mi ,że jakoś damy radę. Pobierając cytologie z ta tabletka.masakra. Nic nie tlumaczy nic nie mówi.. tak jakby się nigdy temu Panu nie chciało. Dla mnie dramat I strach. Z kazdego badania jakie robilam byly wyniki i nigdy mi nic nie wyjasnil. Nawet jak ta cytologia wyszla zle , to od razu wyslał mnie na wycinek ,gdzie wiadomo w ciazy grozi to poronieniem , zamiast po prostu powtorzyc cytologie.
Na szczescie bylam madrzejsza na zaden wycinek nie pojechalam , tylko prywatnie powtorzylam cytologie, bo bardzo niekompetentnie byla ona pobrana u tego Pana. Poszłam już do innego lekarza I na szczęście strach i niepewność przed wszystkim minęła. Nie polcem i odradzam bardzo leczenia jakiekolwiek u tego Pana.

Lekarz przeoczył mimo wizyt u lekarza przez kilkanaście lat - guza na szyjce macicy wielkości 1 cm....

Bardzo uprzejmy lekarz. Pierwszy lekarz ginekolog mężczyzna u którego byłam i nie planuje zmieniac.

Chodzę do doktora z drugą ciąża i jest na prawdę uprzejmy, wyjaśni wszystkie badania Bardzo polecam

Bardzo polecam

Do doktora trafiłam przypadkiem. Ale wszystkie wątpliwości rozwiał, a przy tym uszanował moją decyzję o przyjmowaniu danych tabletek antykoncepcyjnych. Uważam, że jest to kompetentny człowiek z prawidłowym podejściem do pacjenta.

Godny polecenia!! Wszystko OK, każde badanie wykonane, jeszcze dodatkowo na toksoplazmoze zapobiegawczo po informacji że mam kota. Miły, i uprzejmy. Czasami małomówny ale kto nie jest przemęczony idąc z dyżuru w szpitalu do pacjentek w przychodni :)

Polecam pana doktora jest lekarzem z powołania każdą pacjentkę traktuje indywidualnie i poważnie nie ważne czy idzie się do niego prywatnie czy z NFZ moje koleżanki też do niego chodzą i są zadowolone nie krępuje jak inni lekarze i traktuje pacjentki poważnie a przy tym wszystkim jest ludzki i miły

Doktor Dorczak powinien leczyć ale chyba zwierzęta!!! choć też nie wiem czy by umiał. Arogancki, mało uprzejmy typ który na podstawie USG stwierdziłże nie mogę mieć dzieci. N adodatek stwierdził także dużą nadżerkę która po konsultacji u innego lekarza znikła!!! Konował

Bardzo dobry, kompetentny i życzliwy lekarz.Prowadził mi ciążę....dzięki niemu finał szczęśliwy, gdyż za w czasu zapobiegł komplikacjom . Polecam naprawdę super lekarz i fachowe ma podejście.

Polecam lekarza Wojciecha Dorczaka, jest sympatyczny, delikatny. Wszystko spokojnie tłumaczy i odpowie na wszystkie wątpliwości pacjentki. Za badanie piersi, zrobienie cytologii i usg dopochwowe zapłaciłam 100 zł.