dr n. med. Wojciech Drobek

Wizytę u doktora Drobka określiłabym jednym słowem - rewelacja! Ogromna wiedza i profesjnalizm, diagnoza poprzedzona dokładnym wywiadem i badaniem z wieką dbałościa o komfort pacjenta. Życzliwa i przesympatyczna postawa pana doktora. Plan leczenia, w tym ćwiczenia własne zostały dokladnie omówione. Otrzymałam również zestaw materiałów pomocniczych w formie pisemnej. Pan doktor wykazał sie wielka cierpliwościa odpowiadając na wszelkie moje pytania.

Wizytę u doktora Drobka określiłabym jednym słowem - rewelacja!

Miałam przyjemność niedawno odbyć konsultację u Pana Doktora. Jest wysoce kompetentnym lekarzem, poświęcającym dużo czasu i uwagi pacjentowi, jego podejście jest bardzo skrupulatne i rzetelne. Równocześnie jest też człowiekiem wyjątkowo uprzejmym i kulturalnym. Jestem niesamowicie zadowolona z konsultacji i zdecydowanie polecam korzystanie z usług Pana Doktora.

Dzisiaj miałam przyjemność być na konsultacji u Pana Doktora Drobka. Jestem zachwycona. Bardzo kompetentny i dokładny lekarz. Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu, dogłębnie i rzetelnie diagnozując problem z którym się borykam, precyzyjnie wskazując jak powinnam postępować w obliczu moich dolegliwości, klarownie wyjaśniając moje wątpliwości. Niesamowity lekarz. Całym sercem polecam.

To nie jest lekarz, to zwykly naciągacz. Trzy godziny bezsensownego gadania o stawach, przeprowadzone pseudobadania nie wiem czemu mialy służyć. Zadnej diagnozy, w ogóle nie był poruszany temat mojego bólu, z powodu którego się u niego znalazłam. Zmarnowany czas i przede wszystkim pieniadze. Wizyta kosztowała 600 zl!!! Pomimo ze nie mial pomyslu na dalsze leczenie, zaleca ponowną wizytę, tylko po co??? ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor podchodzi do pacjenta całościowo co teraz jest rzadkością u lekarzy. Diagnozę poprzedza długi wywiad dot stanu zdrowia, nawyków żywieniowych, , badanie stomatologiczne oraz badania laboratoryjne. Doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Pacjent zalecenia otrzymuje w formie pisemnej co bardzo systematyzuje wiedzę i pomaga w stosowaniu się do zaleceń.

Pan Doktor Drobek jest wybitnym specjalistą. Trafiłem do niego po wielu latach nietrafionych diagnoz innych lekarzy. Poświęca się całkowicie swoim pacjentom i swojej pracy. Bardzo dokładny wywiad i nie bagatelizowanie jakiejkolwiek informacji od pacjenta jest podstawą. Polecam każdemu.Jest dokładnym, cierpliwym profesjonalistą. Jest bardzo uprzejmy i dokładnie wszystko tłumaczy.

Lekarz na wysokim poziomie - szeroka wiedza i duże zaangażowanie. Diagnoza poprzedzona długim wywiadem, rzetelnym badaniem a także poparta wynikami badań laboratoryjnych, zleconych jeszcze przed wizytą. Dokładne objaśnienie diagnozy i planu leczenia. Uważam, że wielogodzinna wizyta jest warta swojej ceny.

To lekarz, który chce wyleczyć, a nie leczyć. Kompetentny lekarz, który cały czas się kształci, bo lubi swoją pracę i chce pomagać. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta i jest niezwykle empatyczny. To lekarz "pełną gębą" ;)

To lekarz, który chce wyleczyć, a nie leczyć.

Bardzo kompetentny lekarz z ogromną wiedzą , dokładnie tłumaczy pacjentowi jaki będzie przebieg wizyty oraz zdjagnozowaną chorobę. Czas poświęcony pacjentowi jest kilkugodzinny ale w pełni wykrzystany. Polecam wizytę u pana doktora.

Bardzo fajny lekarz :). Byłam u niego ponad miesiąc temu . Bardzo mi pomógł, wytłumaczył wszystko dokładnie . Poświęcił bardzo dużo czasu i nie zmarnował go. Po prostu widać , że wie o czym mówi. Gorąco polecam :)