lek. dent. Wojciech Drużba

Gabinet dobrze wyposażony , zęby lśnią bielą... i zdrowiem:) wszystkim polecam!!!! :):):) Dzięki za piękny uśmiech:D

Dzięki za piękny uśmiech:D

Potwierdzam wysoką fachowość i bardzo miłą atmosferę jaka panuje w gabinecie dzięki miłym paniom !!!

Bardzo wysoko oceniam fachowość pana dr.Wojciecha Drużbę, jest wysokiej klasy specjalistą z właściwym podejściem do pacjenta. Ceny usług umiarkowane. Ponad to gabinet super wyposażony a pracujące panie są bardzo miłe i opiekuńcze. Polecam.

Bardzo wysoko oceniam fachowość pana dr.Wojciecha Drużbę,
jest wysokiej klasy specjalistą z właściwym podejściem do pacjenta.
Polecam.

Super lekarz,duże kompetencje,fachura. Już chodzi do Niego cała rodzina. Ceny...? nie tanio -bywa drożej niekoniecznie lepiej u innych. Negocjowałam i byłam zadowolona Polecam

Super lekarz,duże kompetencje,fachura.
Już chodzi do Niego cała rodzina.
Ceny...? nie tanio -bywa drożej niekoniecznie lepiej u innych.
Negocjowałam i byłam zadowolona
Polecam

Słaby, założył mi wypełnienie klinowe, które musiało być zeszlifowane przez chirurga, bo kompozyt nie był dobrze oszlifowany i się kruszył, na dodatek, jak zadzwoniłem, że pozostała nadwrażliwość, to doktor powiedział, że można tylko polakować, nie zalecił innych metod leczenia np. VECTOR, ale pewnie tego nie poosiada, powiedział. Że osad możan tylko usunąć piaskarką, a są inne metody miałem robione innymi metodami, aż się dziwię, że lekarz z kilkoma specjalizacjami stosuje tylko kilka metod leczenia. Podczas przeglądu również nie zauważył próchnicy wtórnej pod innym kompozytem co zostało zauważone u innego lekarza. Doktor podczas zabiegu przerywał leczenie i rozmawiał przez komórkę, co jest brakiem odpowiedzialności w stosunku do pacjenta na fotelu. Bardzo mało komunikatywny, nie wyjaśnia leczenia, bardzo się spieszy, więcej nie skorzystam, lekarz nie zna nowoczesnych metod. Leczy jakby robił wielką łaskę

Bardzo fajny lekarz ! ;) drogo,ale dobrze! POLECAM!!

Bardzo fajny lekarz ! ;)
drogo,ale dobrze!