lekarz Wojciech Dzierwa

Ginekolog położnik, Ginekolog

Trzymanie kobiet na sile na oddziale. Zero zainteresowania pacjentkami. „Pan doktor” ma poprostu na wszystko wywalone byle tylko przetrzymac pacjenta i dostać za niego pieniądze. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem

Totalnie beznadziejne podejście do pacjentki. Czułam się traktowana jak kolejna tusza mięsa w rzeźni. Wizyty w trakcie prowadzenia ciąży bez dokładnych badań Pan doktor wyłącznie odcina już kuponiki od swojej dawnej renomy dobrego ginekologa. Nie polecam.

Porażka!! Żona była u niego celem potwierdzenia ciąży, a Pan pożal się Boże doktor nawet nie raczył jej przebadać! Może po oczach stwierdził bo na pewno nie dzięki USG że żona jest w ciąży? Stwierdził że jest za wcześnie (6 tydzień!!) i nic na USG nie wyjdzie. W pierwszej ciąży w 4 tygodniu USG zrobione było i jakoś było widać... Omijać szerokim łukiem!!!!

Porażka!!
Może po oczach stwierdził bo na pewno nie dzięki USG że żona jest w ciąży?
Omijać szerokim łukiem!!!!

Byłam u Doktora już drugi raz i po raz kolejny się nie zawiodłam.Czułam się zaopiekowana. Kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty:) oby nasza wspólna walka z moja przypadłością jednak nie trwała za długo 😅 Ale jak najbardziej polecam 😍

najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam, ze względu na mój młody wiek inni lekarze zbywali moje problemy mówiąc że to normalne a dopiero Pan Doktor zlecił mi wszystkie kompleksowe badania i wykrył Zespół Policystycznych jajników i zlecił odpowiednie leczenie. Bardzo dobry specjalista szkoda że takich jak Pan Doktor jest naprawdę mało. Bardzo gorąco POLECAM

Dr Dzierwa jest bardzo uprzejmym i przede wszystkim delikatnym lekarzem. Co prawda malomowny ale jesli ktos idzie do lekarza to zazwyczaj kazdego trzeba sie wypytywac o wszystko. Osobiscie jestem bardzo zadowolona z uslug Pana Wojciecha

PAN DOKTOR TO ŚWITNY FACHOWIEC . POLECAM

PAN DOKTOR TO ŚWITNY FACHOWIEC . POLECAM

Pan Wojciech Dzierwa Jest świetnym lekarzem nie wiem dlaczego pierwsza Pani uważa, że nie zna się na tym co robi. Mnie wyleczył miałam torbiela 6 cm i naszczęcie dzięki niemui jego szybkiemu działeniau i temu, że juz na pierwszej wizycie zrobił mi wszystkie potrzebne badania obyło się bez operacji. Polecam !!!! Nieoszczędza na pacjentkach.

brak doswiadczenia jak dla mnie to on jest niedouczony.Jednak jest lekrzem i jakos sie przeslizgnal przez te studia.Uwazam,ze blachych sprawach jak cisnienie w ciazy pewnie jest rewelacyjny(nie opuscil tych zajec)co do dobrej opieki to chwyt marketingowy.musi byc mily i dbrac o pacientki bo jak sobie opinie zje...to nie zarobi.mam duze doswiadczenie jezeli chodzi o medycyne,a jezeli dokotrek uwaza ze torbiel z endometrioza najlepiej jak by pekla to gdzie on sie uczyl?

Jestem jego pacjentką w Centermedzie,dzisiaj dowiedziałam się, że będzie robił specjalizację i odchodzi. Szkoda, że muszę szukać nowego lekarza, zawsze bardzo uprzejmy był dla mnie i taki "ludzki", mam nadzieję, że po zrobieniu specjalizacji dalej taki pozostanie.