lekarz Wojciech Gąsior

Ginekolog położnik, USG, RTG

doktor Gąsior czuwał nade mną w trakcie mojej ciąży. W 3 miesiącu wystapiło u mnie krwawienie, wiec zaniepokojona umówiłam się na wizyte jak najszybciej – doktor zlecił dodatkowe usg żeby zobaczyc, czy z szyjką macicy i innymi parametrami jest wszystko ok. Dostałam leki i zalecenia, żeby wypoczywać, bo plamienie okazało się niegroźne. Ogólnie na wizytach doktor potrafił mnie uspokoić, choć skłonności do paniki i często denerwowałam się wszelkimi objawami. Polecam kobietom, które chcą mieć fachową opiekę i wszystko pod kontrolą w ciązy. W Ab Ovo jakość sprzętu medycznego jest wysoka i że wiele badań mogłam zrobić na miejscu, co zachęciło mnie do wyboru tej kliniki.

Odradzam wszystkim tego sympatycznego doktora. Jego otwartość i sympatia którą wzbudza jest myląca. Leczyłam się u niego razem z mężem przez 1,5 roku. Doktor nie umie interpretować wyników badań. Po 1,5 roku leczenia (nie wspomnę o jego kosztach) zaczął przekonywać nas, że nie mamy szansy na dziecko i namawiał do zastosowania nasienia dawcy. W końcu zdecydowaliśmy z mężem że jeśli nie ma innego wyjścia to trudno, tak bardzo pragnęliśmy tego dziecka, że zgodziliśmy się na to. Przed zabiegiem, tak dla świętego spokoju, postanowiliśmy skonsultować nasz przypadek z innym lekarzem, dla utwierdzenia siebie w przekonaniu, że postępujemy słusznie i nie mamy innego wyjścia. Pojechaliśmy do Białegostoku i.... doznaliśmy szoku. Okazało się, że nasz przypadek to dla nich błahostka!!! Dzisiaj jestem w 8 miesiącu ciąży a mój mąż zostanie za chwilę najdumniejszym tatą na świecie. Przemyślcie co by było gdybyśmy uwierzyli doktorowi Gąsiorowi!

bardzo miły lekarz dostępny pod telefonem w każdym momencie ja chodze do niego już 8 lat lecz teraz musze prywatnie bo np. w łęcznej jest di niego na nfz tylko 4 numerki i nie sposób sie zarejestrować .

Nigdy ,przenigdy Gąsior.Kiedy chodziłam do niego z pierwszą ciążą wcale mnie nie badał,wizyta trwała 5 min.Kiedy mówiłam że słabo czuje ruchy stwierdził,że dziecko duże.Tylko oglądał się na kase.Nic na usg nie widział(podobno).Urodziłam dziecko z wadą wrodzoną,gronkowiec,sepsa,zapalenie płóc.

Byłam u niego na pierwszej wizycie i mogę go z całą pewnością polecić każdej młodej dziewczynie. Jest miły, delikatny, wszystko tłumaczy i podchodzi indywidualnie do pacjenta.

W pierwszym odczuciu lekarz wydał mi się bardzo dobrym specjalistą, był bardzo uprzejmy i poświęcił mi całą godzinę czasu, ale moja historia choroby jest długa i skomplikowana, kiedy zaczęłam mu ją przedstawiać włącznie z wynikami badań powiedział żebym się nie przejmowała, po badaniu USG stwierdził że nie mam jednego jajnika, przy czym inne badania USG , które zrobiłam później bez cienia wątpliwości ukazują że mam obydwa jajniki, zgłosiłam się zresztą z bólami brzucha i dużymi upławami i podejrzeniem czegoś w rodzaju torbielka na jajniku ,którego wykrył inny lekarz i pokierował mnie właśnie do dr.Gąsiora. Po zbadaniu oraz po wykonaniu USG doktor stwierdził że nic mi nie jest.Wróciłam do punktu wyjścia, brzuch nadal bolał a upławy były tak duże że musiałam zakładać podpaski. Potem udała się do innego lekarza , którego wyniki badań były całkiem inne i stwierdził poważne problemy. Mam więc niesmak po wizycie u dr.Gąsiora. Nigdy więcej tam się nie pojawiłam.

wg mnie jest świetnym lekarzem, jednak mam wrażenie od jakiegoś czasu, że naciąga na dodatkowe wydatki, a jak wiadomo, takim ludziom jak on trudno powiedzieć: nie mam kasy, nie da się taniej?Ogólnie jednak i tłumaczy i jest miły i zna się na tym, co robi iiiii jest delikatny!to dla mnie ważne, ten jeden mały zarzut co do kasy wydanej na dodatkowe wizyty w innych miejscach pracy na dodatek:((

Bardzo miły i fachowy, nikt nam nie dawał szans a dzięki niemu mamy własne dzieci, troszkę nie wierzy w swoje umiejętności, ale Polecamy

Miły, kompetentny, nie traktuje pacjentek przedmiotowo, zawsze uśmiechnięty, poświęca pacjentce dużo czasu i cierpliwie wszystko tłumaczy:)Polecam zdecydowanie

Świetny lekarz, podchodzi do pacjenta indywidualnie, wszystko tłumaczy, pyta czy coś jest niejasne. Zdecydowanie polecam