lekarz Wojciech Gietka

Gastroenterolog, Internista, Gastrolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie - Wydział Lekarski.

W latach 1982 - 2005 pracownik szpitala WIM przy ul. Szaserów ...

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie - Wydział Lekarski.

W latach 1982 - 2005 pracownik szpitala WIM przy ul. Szaserów w Warszawie - klinika gastroenterologii. Posiada bogate doświadczenie zarówno terapeutyczne jak i diagnostyczne. Jako lekarz internista - gastrolog zajmuje się diagnostyką endoskopową i leczeniem pacjentów ze schorzeniami przewodu pokarmowego.

geniusz! bylam w 3 szpitalach, zwiedzilam z 10 lekarzy, nikt nie wiedzial co mi jest, pan Wojaciech zadal mi 3 pytania i odrazu postawil diagnoze, ktora gastroskopia tylko potwierdzila, cudowny, bardzo mily, dlelikatny, uprzejmy i wysokiej klasy lekarz, oby wszyscy tacy byli, a chodzilabym nawet z bolem palca!

Niestety mam negatywną opinię dla Pana W. Gietki. Pan doktor owszem wykona gastroskopię jak każdy tego typu "fachowiec" z rutyną. Test na bakterie HP wykonywany rutynowo podczas gastroskopii powinien być poprzedzony pytaniem czy pacjent przyjmuje lub niedawno przyjmował Inhibitory pompy protonowej/leki hamujące wydzielanie kwasu żołądkowego/. Pan doktor nie zadając żadnych pytań zrobił mi test na HP i wyszło mu , że bakterii nie ma! Niestety bakterie były i to mnóstwo co potwierdziło badanie histopatologiczne w innej placówce. Za nim do tego jednak doszło musiałem sporo się nacierpieć bo tym fałszywym ...

Niestety mam negatywną opinię dla Pana W. Gietki.
Pan doktor nie zadając żadnych pytań zrobił mi test na HP i wyszło mu , że bakterii nie ma! Niestety bakterie były i to mnóstwo co potwierdziło badanie histopatologiczne w innej placówce. Za nim do tego jednak doszło musiałem sporo się nacierpieć bo tym fałszywym wynikiem od pana W. Gietki inni lekarze byli wprowadzani w błąd przez następny półtora roku czasu.
Kompetentny gastrolog powinien wiedzieć, że jeżeli pacjent przyjmuje inhibitory pompy protonowej lub przyjmował je w ciągu ostatniego miesiąca test może być fałszywy i trzeba zrobić histopatologię aby mieć 100% pewność czy bakterie są czy nie. Niestety pan Gietka takiej wiedzy wtedy nie posiadał.
Dlatego nie polecam i radzę też omijać innych gastrologów, którzy tej podstawowej wiedzy nie mają bo będziecie leczyć poważne skutki a nie banalną przyczynę choroby.

Ciężko okreslić Pana doktora fachowiec w dziedzinie wykonywania badan ja akurat miałem robioną kolonoskopię i tu pełen profesjonalizm natomiast nie ma dalszej relacji mieszy nim a pacjentem zapłaciłem 600 zł i zostałem w drzwiach poinformowany jednym zdaniem co dalej . Nie miły dla pacjenta zero kontaktu i dalszych wskazówek .

Miałem problemy z zaparciami (mężczyzna, 20-parę). Poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu. Ten dał mi ogólne zalecenia typu: dieta, sport, 1 szklanka ciepłej wody na czczo, w razie czego herbatki na zaparcia lub wlewki doodbytnicze. Dał mi też skierowanie do gastrologa. Odżywiałem się dobrze, sport uprawiałem regularnie (pływanie 3 razy w tygodniu) zatem coś było tu nie na rzeczy. Wstajesz z rana idziesz do toalety i nie możesz się normalnie wypróżnić. Każdy poranek zamienia się w stres. Poszedłem do gastrologa na własny koszt (z tego co pamiętam nie było jak na nfz). Dr Gietka to pozytywny człowiek. Jednak trochę irytujący jest fakt, że rozmowę kończył szybko wstając od biurka i parę rzeczy trzeba było załatwiać z nim w drzwiach już przy wychodzeniu. Została przeprowadzona sigmoskopia, która niczego nie wykryła. Dostałem zalecenie: Forlux 2-3 razy dziennie. Zapytałem się co w przypadku gdy zaparcia będą dalej. Odpowiedź: "Nie przejmujemy się na zapas". Zaparcia jak były tak zostały. Kupiłem colon c i dalej problem. Już w innym ośrodku (nie przez dr. Gietkę) przeprowadzona została kolonoskopia i gastroskopia. Tam też lekarze niczego nie powiedzieli. Dostałem informację, że sporo ludzi tak ma. Tyle dobrego, że dali mi kartę informacyjną (taka broszura 4 strony A4) z opisem przypadłości i zaleceniami dotyczącymi diety. Dostałem także kartę leczenia. Przeglądnąłem ją. Były wyniki krwii. Zobaczyłem że magnez jest na dolnej granicy, a POTAS pod (poziom 3.46). Poszukałem informacji nt potasu i okazało się, że to może być przyczyną. Zacząłem suplementować potas i zaparcia jak ręką ujął (aktualnie potas na poziomie 4.4). Zwykłe badanie krwi i sprawa załatwiona. Takie proste, ale wpaść na to trzeba było samemu . . .

wizyta i badanie na bardzo wysokim poziomie , gastroskopia wykonana doskonale , jak się boisz to polecam bez żadnej obawy , doktor doskonale wie co robić i ma doskonałą wiedzę i zmysł, życzę mu dużo pomyślności !!!!

życzę mu dużo pomyślności !!!!

Zdecydowanie polecam!! byłam u tego Pana na wizycie, zawsze uśmiechnięty i sympatyczny. Zdiagnozował mnie poprawnie, (wyniki sprawdzane u innego lekarza, bo wczesniej mialam juz umówioną wizytę) podał odpowiednie leki, wytłumaczył jakie są zagrożenia związane z przyjmowaniem tych leków (leki dosyć szkodliwe z dużymi skutkami ubocznymi, ale dosyc poważnie chorowałam, pewnie jak zapisuje coś nieszkodliwego to się nie skupia na takich informacjach) wytłumaczył mi dokładnie jakie są też inne lekarstwa, oraz dlaczego nie są dla mnie odpowiednie. Odpowiadał na wszystkie moje pytania, z dużą cierpliwością, a było ich sporo. Staram się ...

Staram się również o dziecko, i wytłumaczył mi wszystko co mnie interesowało. czyli nawet to, jakie badania powinnam zrobić, bardzo dużo czasu mi poświęcił sam dużo mówił, na różne tematy na które moja choroba może mieć wpływ. Pierwszy raz wyszłam od lekarza nie mając już żadnych dodatkowych pytań (jak wiadomo czesto się zapomina o cos zapytać) no rewelacja!!
naprawdę już go komuś poleciłam i też usłyszałam, że ma fajne podejście. Jeżeli szukacie gastrologa, warto się umówić do tego Pana. po jednej wizycie wszystko będzie jasne!!

gastroskopia i później wizyta, ogólnie mieszane uczucia między profesjonalnie przeprowadzoną gastroskopią a ignorowaniem wszystkiego się przy następnej wizycie

Świetny lekarz. Byłam u niego na gastroskopii i potem na wizycie. Gastroskopia była świetnie i sprawnie przeprowadzona, kompletnie bez stresu. Polecam

Lekarz zupełnie nie spełnił oczekiwań. Nie sprawdził wyniku usg, ani morfologii jedynie ostatnie badania prób wątrobowych.Nie polecam.

znakowity specjalista,bardzo mi pomogl. duza kultura osobista,bardzo polecam

znakowity specjalista,bardzo mi pomogl.
duza kultura osobista,bardzo polecam