dr n. med. Wojciech Grabik

Radiolog

Bardzo cierpliwy i dokładny, drążył temat od początku do końca, nigdy nie zostawi pytania pacjenta bez konkretnej odpowiedzi. To budujące że mamy takich lekarzy💙♥️💚 ☢️

☢️

Polecam. Fachowe podejście do pacjenta. Bardzo uprzejmy. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie dolegliwości. Tłumaczy cierpliwie nie traktuje ludzi jak intruzów.

Witam. Znam doktora i podzielam wszystkie opinie na jego temat i naprawdę go polecam. Kolejki do doktora są długie ale warto poczekać na badanie i na pewno widok doktora wyleczy wzrok :)))))

Doktora poleciła mi koleżanka z pracy. Jestem bardzo zaskoczona uprzejmością i taktem doktora. Badanie wykonał bez pośpiechu i dokładnie. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Ja byłam u niego w Medicusie na Szymanowskiego,tam od niedawna przyjmuje.

Badam się u doktora w szpitalu , po rozległej operacji (już któryś raz z rzędu) jestem bardzo zadowolona bo jest dokładny , bardzo cierpliwy uprzejmy i kulturalny.Szkoda ,że nie przyjmuje prywatnie-bo w szpitalu zawsze dużo ludzi i trzeba się oczekać.

Bardzo utalentowany w swoim fachu lekarz, miły, pomocny i bardzo dokładny a do tego nieziemsko przystojny;)Polecam każdemu

bardzo dobry i kulturalny człowiek , z gabinetu pacjent wychodzi zdrowszy.bardzo polecam

Doktor jest bardzo życzliwy pacjentom i uprzejmy ,kontrolujemy się u niego całą rodziną.

Przytstojny,młody i uzdolniony lekarz:)

Przytstojny,młody i uzdolniony lekarz:)