lekarz Wojciech Jankowski

Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczone należycie w dość jasny i zrozumiały sposób. Oby więcej tak zaangażowanych osób nas leczyło. W co niestety wątpię. Ale doktor git.

Najlepszy!!! :) Super specjalista , żeby każdy lekarz był jak Pan Jankowski to miło by było chodzić do przychodni, udziela kompletnej informacji i ma bardzo dobre podejście do każdego pacjenta.

Krótko reasumujac ja również byłam pacjentką Pana Dr.Jankowskiego Nie spotkałam lepszego specjalisty i to w ramach NFZ potrafił odwieść mnie od prywatnej wizyty.Twierdząc ze "skoro ma pani szansę na wizyty u mnie w ramach fuduszu to po co ma pani placić skoro ja nic innego nie wymyślę "Kultura , wiedza ,szacunek do pacjenta ,podejście, jasne wyjasnienie sprawy i przede wszystkim czas który poświęcał był ostoją spokoju i dla pacjenta nawet jak limit czasowy był przekroczony nie pospieszal pacjenta.Wielki szacunek dla Pana dr W Jankowskiego

Trafiłem do przychodni Eureka w Pruszkowie w wyniku problemów ze ścięgnem Achillesa. Umówiłem wizytę u ortopedy, nie mając pojęcia do kogo trafię. W przychodni dowiedziałem się, iż będzie mnie badał doktor Wojciech Jankowski, co kompletnie nic mi nie mówiło. Podczas badania okazało się, iż Pan Doktor jest świetnym lekarzem i ... normalnym człowiekiem. Zero jakiejkolwiek bufonady, kompleksowe badanie, jasna informacja dla pacjenta co i jak robić, pełne odpowiedzi na wszelkie pytania, nawet jeśli są one zadawane przez pacjenta po kilka razy. Totalny spokój, który udziela się także pacjentowi, bardzo fachowe, ale zrozumiałe dla laika, podejście do problemu zdrowotnego i bardzo miła atmosfera podczas całej wizyty. Zaodynowane przez Pana Doktora leczenie czyli: unieruchomienie stawu skokowego, fizykoterapia oraz farmaceutyki przynoszą odpowiedni efekt. Reasumując, nie sądzę, iż mogłem ze swoimi problemami zdrowotnymi trafić na lepszego lekarza.

Ja także trafiłam na Pana Doktora na izbie. Wspaniały człowiek i lekarz. Cenię u Pana Doktora ogromną wiedzę, fachowość i niewiarygodny spokój, który udziela się także pacjentom. Polecam każdemu. Dla kontrastu raz trafiłam na wizytę do innego lekarza w tym szpitalu.....pomyłka. Lekarz rozwalony na fotelu zapytał mnie czy na pewno chcę się leczyć i skoro się upieram to da mi skierowanie na badania, ewentualnie mogę iść do Dr Jankowskiego, który jest lekarzem dusz i leczy każdego. Poza tym muszę nauczyć się żyć z bólem kolana, ot, co. Żenada. Ja się leczyć, to tylko u Doktora Jankowskiego.

Lekarz świetny, po opisaniu prze ze mnie objawów bez badań stwierdził zespół cieśni nadgarstka, ale dla pewności zalecił USG i wyszło co żadko wychodzi na USG, i już pod koniec maja zabieg jest planowy,powiedział że nie ma na co czekać

ZGADZAM SIE ZE WSZYSTKIMI OPINIAMI POPRZEDNICH PACJENTOW W NASZEJ SLUZBIE ZDROWIA POWINIEN BYC PRAWIE KAZDY LEKARZ

Witam, mój przypadek zaczął się 1.01.2013r. nie będę w całości go opisywać powiem tylko, że do Pana Doktora trafiłam na izbie przyjęć ze skręconym kolanem(zerwanym więzadłem pobocznym, rozdartą łąkotką, odłamanym kawałkiem rzepki). Lekarz o złotym sercu, bardzo spokojnie, dokładnie tłumaczy pacjentowi skutki medyczne urazu, przedstawia możliwe rozwiązania i dalsze leczenie. Jak na olbrzymią ilość pacjentów w Szpitalu Chirurgii Urazowej Św. Anny w Warszawie poświęca tyle czasu ile tylko może, stara się we wszystkim pomóc wychodząc czasami poza swoje obowiązki!!(inny wypisał by receptę, dał skierowanie i powiedział: "następny"). Bardzo delikatny, serdeczny, poważnie podchodzący do sprawy ortopeda. Mimo swojego młodego wieku uważam, że posiada dużą wiedzę. Ja aktualnie jestem po artroskopii kolana,dodatkowo plastyce troczków i usunięciu patologicznej błony maziowej akurat nie przez tego lekarza, ponieważ w okresie wyznaczenia operacji niestety dr. Jankowski sam miał bardzo poważne problemy ze zdrowiem, na szczęście już do nas wrócił i od razu wykrył krwiaka w moim kolanie po operacji,gdzie chirurg, który operował uważał, że nic tam nie ma! Wszyscy się cieszymy, że znowu jest z nami:) Myślę, że jeszcze będzie o nim głośno:)

Trafiłam do niego przez przypadek na ostrym dyżurze i wiem, że nie mogłam lepiej. Lekarz bardzo poważnie potraktował mój przypadek, natychmiast zlecił wiele badań, a potem również skierował na zabiegi fizjoterapeutyczne. Lekarz wnikliwy, kompetentny, przesympatyczny, o wysokiej kulturze osobistej, a do tego bardzo przystojny. Prawdziwy Specjalista.

lekarz nie z tego świata chyba, albo to sie nazywa powołanie

lekarz nie z tego świata chyba, albo to sie nazywa powołanie