lekarz Wojciech Jędrzejewski

Super lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem dawno tak pozytywnego i uczynnego lekarza nie spotkałam. Gdy pojawił się problem mogłam z nim kontaktować się w każdej chwili. Jak nie mógł odebrać telefonu to oddzwonił. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Fachowiec w swojej dziedzinie. Pan doktor zawsze poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, nawet poza wyznaczonymi godzinami pracy. Znakomite podejście do pacjenta. Bardzo polecam.

Byłem operowany przez Pana doktora po wypadku, moje szanse na uratowanie gałki ocznej były 1%.Jednak dokonali tego wraz z Panią doktor , do dziś mam swoje oko. Pan dr.Jędrzejewski to super fachowiec w swej dziedzinie. Ale to bardzo miły, sympatyczny i cierpliwy człowiek. Poświęcił mi swój cenny czas, słuchałem go i wprowadzałem w czyn jego rady w czasie rehabilitacji co bardzo mi pomogło w życiu, po wypadku. Bardzo dziękuje Panie doktorze. Polecam fachowość i człowieka który wie jak pomóc.

Pan doktor zajmuje sie naszymi córeczkami 🙂bardzo cierpliwy, zawsze uśmiechnięty ! Serdecznie polecam.

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę. Dwie operacje. I nawet na komisji w ZUS-ie nie mogli uwierzyć że widzę na to oko. Po takim urazie 99% kończy się usunięciem oka, a ja dzięki niemu widzę. Nawet nie wiem jak dziękować za to co dla mnie zrobił, bo wcale nie musiał, mógł po prostu usunąć ciało obce razem z okiem. Prawdziwy fachowiec i lekarz z powołania, miałem 5% szans na zachowanie ślepej gałki ocznej, a widzę na to oko. Jest naprawdę najlepszy.

Uratował mi oko. Gdybym trafił na kogoś innego, miałbym protezę.

Miałam okazję poznać p dr.na okulistyce.To wspaniały,fantastyczny lekarz,kompetentny,zawsze znajdzie czas dla pacjenta,a jego uśmiech dodaje odwagi przed zabiegiem. Dziękuję za przeprowadzony zabieg,moje oczko znów jest" proste".Życie jest piękne dzięki takim ludziom jak dr.Jędrzejewski.Dziękuję ,pacjentka R.D

Inteligentny lekarz, wyważony, z właściwym podejściem do pacjenta, fachowiec w swojej dziedzinie - bardzo kulturalny człowiek a przede wszystkim prawdziwy specjalista. Dr Jędrzejewski to wzór dla innych lekarzy - gdyby inni leczyli (a także - byli) tacy jak on, to leczenie całkiem inaczej wyglądałoby u nas. Dr Jędrzejewski to lekarz z prawdziwego powołania!

Jest bardzo dobrym,miłym i kompetentnym lekarzem.Operował mnie 2 krotnie.Jestem bardzo zadowolona i wdzieczna.Anna

Miły, kompetentny i poświęcił mi odpowiednią ilość czasu. Do tego przystojny:)

Miły, kompetentny i poświęcił mi odpowiednią ilość czasu. Do tego przystojny:)

To wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia.Mily ,usmiechniety .Polecam szczerze.