lekarz Wojciech Kania

Chirurg urazowy

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego kiedykolwiek spotkałam w swoim życiu a leczyłam się już w ciągu 3 lat u około 10 ortopedów. Bezinteresowny Doktor Ordynator wykonał operację mojego kolana. Po operacji mogłam wstać z łóżka i chodzić o kulach na drugi dzień. Chciałam dodać, że wcześniej Pana Doktora nie znałam i nie wiedziałam nawet jak się Pan Doktor nazywa.

Jestem całym sercem wdzięczna Panu doktorowi . Bardzo kompetentny, wszystko wyjaśnił z ogromnym spokojem .wytłumaczył i odpowiedział na pytania . Bardzo serdeczny z całego serca polecam Pana doktora

z całego serca polecam Pana doktora

Ogólnie nie piszę opini ale teraz to zrobię, służy ludziom, poukładany, człowiek z klasą, fachowiec,inni lekarze powinni prać przykład, rok się męczyłem z bólem kolana zrobił mi artroskopię i zapomniałem o bólu , dziękuję Panie doktorze Artur.K

Lekarz chirurg ortopeda - sportowy godny polecenia. Wizyty u Tego lekarza przebiegają w miłej i fachowej atmosferze. Konkretna diagnoza, oraz porady co do dalszego leczenia. Taki pakiet można uzyskać od Pana Doktora. Polecam!!!

Pan doktor Kania bardzo rzeczowo i kompetentnie podchodzi do pacjenta. Byłam operowana 8 lipca - artroskopia kolana i jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu oraz informacji jakie uzyskałam od doktora. Szczerze polecam Pana doktora.

Wcześniej chce powiedzieć że przed wizytą u d.Kani byłem u dwóch innych ortopedów którzy potraktowali mnie bardzo przedmiotowo i mnie zbyli polecając przy tym konkretne prywatne miejscówki które niemal natychmiast przeprowadzą zabieg za jedyne kilkanaście tysięcy złotych. W przeciwieństwie do tamtych "lekarzy" dr.Kania rzeczowo i konkretnie opisał,wytłumaczył na modelu a następnie na monitorze pokazał na podstawie rezonansu na czym polega problem. Postawił diagnozę i wytłumaczył jak problem można rozwiązać. Pomimo tego że wszędzie teraz rządzi covid i terminy operacji i zabiegów są odkładane na dalekie terminy to już za 3tyg. od wizyty znalazłem się na stole operacyjnym w szpitalu w Jaworznie gdzie doktor jest ordynatorem. Operację poprowadził osobiście w asyście innych lekarzy. Pomimo pewnych obaw i długiej rehabilitacji praktycznie wróciłem do normalnego życia. Nie mogę jeszcze biegać ale normalnie chodzę i zaczynam powoli wracać do lekkich treningów. Od operacji minęło 4,5 miesiąca. Warto zwrócić również uwagę na to że przy takich urazach dobry operator to nie wszystko. Później pomoc dobrego fizjoterapeuty jest nieoceniona a wręcz konieczna. Mój uraz to pokrótce odłamanie części kości udowej w stawie kolanowym(2x2x0.5cm). Zabieg polegał na usunięciu ciała obcego a następnie
wszczepienie błony kolagenowej
HYALOFAST - pozwalającej na naprawę uszkodzeń chrząstki stawowej z użyciem komórek macierzystych. Cieszę się że trafiłem do fachowca który po pierwsze zna się na tym co robi,po drugie chce to robić i po trzecie robi to dobrze.

DOKTOR WSTAWIAŁ MI DRUGĄ ENDOPROTEZE STAWU BIODROWEGO.WSZYSTKO JEST OK JAK PRZY PIERWSZEJ ENDOPROTEZIE.ZDECYDOWANIE BARDZO DOBRY CHIRURG.POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA.

BARDZO DOBRY CHIRURG.WSTAWIAŁ MI ENDOPROTEZE STAWU BIODROWEGO, WSZYSTKO JEST OK.POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA

Apsolutnie nie polecam .Nie potrafił zdiagnozować zwykłej ostrogi pietowej i zapalenia pięty co jest już poważna sprawa .Dobrze ze skonsultowałam z innym lekarzem bo nie wiem jak by to wszystko się skończyło a wystarczyło zrobić prześwietlenie