dr n. med. Wojciech Kaniuk

3,6
3,7

Laura

24.03.2015

Lekarz niekompetenty, Nieuprzejmy, przerywa wypowiedzi pacjenta. Nie pretenduje na miano lekarza. Nieprecyzyjny, doprowadził moja osobę swoją postawą do łez za 120 zł. Oprócz zajrzenia do gardła, uszu i nosa nie wykonał żadnego badania. Odesłał do lekarzy, u których jak mu wspominałam juz byłam. Nie polecam!!!

28.12.2013

Ja nie mam dobrych doświadczeń z wyżej wymienionym lekarzem. Może poświęca czas i tłumaczy leczenie, jednak w moim przypadku lekceważył pytania dotyczące zalecanej terapii, a jak zacząłem pytać o ludzi, którym leczenie nie pomogło to zaczął być nieprzyjemny i nerwowy. Odnoszę wrażenie, że wszystko jest dobrze jak mówi Pan doktor, jak pacjent zaczyna zadawać niewygodne pytania to jest już źle. Druga rzecz lekarz stara się, aby wizyty były regularne nawet gdy nie jest to konieczne. Okazało się, że kilka razy zupełnie niepotrzebnie jechałem, tylko po to, żeby sobie porozmawiać o rzeczach nieistotnych. Ostatnia sprawa czas i pieniądze. Leczyłem się prywatnie za każdą wizytę płaciłem z własnej kieszenie i praktycznie przy każdej wizycie musiałem czekać (nawet 1,5 godziny opóźnienia), na początku miałem nadzieję, że warto. Jak się okazało w moim przypadku nie miało to sensu.

11.07.2013

Odczulam syna już ponad 2 lata .Jedyny lekarz który wprowadził porządne leczenie i widzę ogromną poprawę.

16.05.2013

Ja u dra Kaniuka leczę się już 26 lat. Choruję na uszy od wieku dziecięcego. Do tego lekarza trafiłam w wieku 14 lat. Jest to jedyny laryngolog, któremu ufam i któremu z całkowitym spokojem oddaję się bez żadnych obaw. Zawsze profesjonalnie podchodził do moich uszu, wiem, że za każdym razem jego diagnoza jest trafna, sposób leczenia odpowiedni. W końcu zna już moje uszy na wylot ;). Skierował mnie również na konieczne operacje uszu. Jestem już po dwóch operacjach jednego ucha i czeka mnie jeszcze jedna operacja na ucho drugie. Polecam tego lekarza jako laryngologa i alergologa. Zna się na swoim fachu.

08.02.2013

Pan doktor podchodzi do pacjenta profesjonalnie. Objaśnia etapy leczenia i sytuację chorobową. Każdorazowa wizyta przebiega w ten sam sposób, tj. badanie specjalistyczne, poinformowanie pacjenta o jego stanie zdrowia, prezentacja kolejnych etapów leczenia w kierunku poprawienia stanu zdrowia i jakości życia pacjenta. Dwa razy Pan doktor przeprowadził - w moim przypadku - operację i za każdym razem wykazał się wysokiej klasy profesjonalizmem. Skupił się na jakości zabiegu i jakości życia podczas rekonwalescencji. Polecam Tego Doktora. Jest doświadczony, świetny w tym, co robi, traktuje pacjenta podmiotowo. Pozdrawiam wszystkich.
Gabi

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bieruń"?

Poziomkowa 15

al. Niepodległości 186
Tychy

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna