Wojciech Kaniuk

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
17 opinii

Ja nie mam dobrych doświadczeń z wyżej wymienionym lekarzem. Może poświęca czas i tłumaczy leczenie, jednak w moim przypadku lekceważył pytania dotyczące zalecanej terapii, a jak zacząłem pytać o ludzi, którym leczenie nie pomogło to zaczął być nieprzyjemny i nerwowy. Odnoszę wrażenie, że wszystko jest dobrze jak mówi Pan doktor, jak pacjent zaczyna zadawać niewygodne pytania to jest już źle. Druga rzecz lekarz stara się, aby wizyty były regularne nawet gdy nie jest to konieczne. Okazało się, że kilka razy zupełnie niepotrzebnie jechałem, tylko po to, żeby sobie porozmawiać o rzeczach nieistotnych. Ostatnia sprawa czas i pieniądze. Leczyłem się prywatnie za każdą wizytę płaciłem z własnej kieszenie i praktycznie przy każdej wizycie musiałem czekać (nawet 1,5 godziny opóźnienia), na początku miałem nadzieję, że warto. Jak się okazało w moim przypadku nie miało to sensu.

Odczulam syna już ponad 2 lata .Jedyny lekarz który wprowadził porządne leczenie i widzę ogromną poprawę.

Ja u dra Kaniuka leczę się już 26 lat. Choruję na uszy od wieku dziecięcego. Do tego lekarza trafiłam w wieku 14 lat. Jest to jedyny laryngolog, któremu ufam i któremu z całkowitym spokojem oddaję się bez żadnych obaw. Zawsze profesjonalnie podchodził do moich uszu, wiem, że za każdym razem jego diagnoza jest trafna, sposób leczenia odpowiedni. W końcu zna już moje uszy na wylot ;). Skierował mnie również na konieczne operacje uszu. Jestem już po dwóch operacjach jednego ucha i czeka mnie jeszcze jedna operacja na ucho drugie. Polecam tego lekarza jako laryngologa i alergologa. Zna się na swoim fachu.

Pan doktor podchodzi do pacjenta profesjonalnie. Objaśnia etapy leczenia i sytuację chorobową. Każdorazowa wizyta przebiega w ten sam sposób, tj. badanie specjalistyczne, poinformowanie pacjenta o jego stanie zdrowia, prezentacja kolejnych etapów leczenia w kierunku poprawienia stanu zdrowia i jakości życia pacjenta. Dwa razy Pan doktor przeprowadził - w moim przypadku - operację i za każdym razem wykazał się wysokiej klasy profesjonalizmem. Skupił się na jakości zabiegu i jakości życia podczas rekonwalescencji. Polecam Tego Doktora. Jest doświadczony, świetny w tym, co robi, traktuje pacjenta podmiotowo. Pozdrawiam wszystkich. Gabi

Lekarz Kaniuk nie bierze pod uwagę innych chorób podejmując immunoterapię , nie robi wywiadu z pacjentem odnośnie obecnie przyjmowanych leków i dodatkowych chorzeń , liczy się kasa nie ,,zwykły pacjent '' nie polecam , nie stać mnie .

Zdecydowanie odradzam leczenie u tego lekarza.Pan doktor zlecił mi rekonstrukcję przegrody nosowej.Jednakże po wykonaniu tego zabiegu w publicznym szpitalu(a nie w jego prywatnej klinice), który sam mi zaproponował, przy następnej wizycie odmówił mi sprawdzenia czy mój nos po operacji funkcjonuje sprawnie.

KOMPETENTNY, KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO, POSWIĘCA PACJENTOWI ODPOWIEDNIO DUŻO CZASU, POLECAM!

Wizyta prywatno publiczna, podczas gdy inni "konowaly" probowali mnie leczyc wiele lat nietrafnie, Pan Doktor na pierwszej wizycie narywowal na kartce schemat zawilosci zatok, skierowal na zabieg, wykonal go perfekcyjnie, na zyczenie (bez uspienia) wiec widzialem pelen profesjonalizm i pewnosc ruchow. Chcialbym spotykac tylko takich lekarzy na swej drodze. Szacunkek data zabiegu 2008

od kilku lat choruje na zatoki i polipy miałam juz kilkakrotnie usuwane uróżnych fachowców wiem że w moim przypadku polipy nie sa do całkowitego wyleczenia i dlatego pogodziam sie z ty że systematycznie musze odwiedzac poradnie jak dotad żaden lekarz po zbiegachnie wprowadza mi leków a papn doktor Kaniuk przeciwnie i zawsze trafnie bo miałam na jakis czas spokój teraz znowu jestem w trakcie leczenia

Tragedia, bardzo nieuprzejmy, nic nie chce tlumaczyc, jego praca sprawia mu problemy - pora zmienic zawód? Ma pretensje, podnosi glos, powinien stracic uprawnienia.

Przez ponad 20 lat chodziłem po lekarzach. Złaziłem wszystkich laryngologów w okolicy po kilka razy, prywatnie, państwowo. Internistów też zresztą. Straciłem 20 lat życia, kupę zdrowia, czasu i pieniędzy. Dr Kaniuk zadał tylko kilka pytań, rzucił okiem do gardła i od razu wiedział co mi jest. Bo to dobry lekarz. Nie zaliczyłem serii wizyt, z których nie wynika nic więcej oprócz konsternacji i dziurawej kieszeni. Bo to uczciwy człowiek.

2008r SUPER bez komentarza oby wiecej takich specjalistow

bardzo dobry fachowiec . Zmienia metody jesli jedna okazuje sie nieskuteczna . Mysli i nie traktuje pacjenta przedmiotowo .

Bardzo konkretny. Trafiłam z przekonaniem, że dolega mi coś zupełnie innego, a Pan dr przeprowadził ze mną bardzo drobiazgowy wywiad, zbadał laryngologicznie i wyprowadził z błędu. Niesamowite, że wcześniej leczono mnie bez efektów kilka lat na nieistniejącą chorobę. Od kiedy zaczęłam brać przepisane leki czuję się o wiele lepiej! POLECAM. PRAWDZIWY SPECJALISTA!

Pan Dr przeprowadził u mnie zabieg związany z zatokami.Było to w 2007 r. Narazie jest wszystko w porządku. Bardzo dobry fachowiec.Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Choć małomówny, ro raczej konkretny. Nastawia się raczej na wyleczenie problemu, niż szybkie usunięcie objawów. Można polecić.

Polecam, może nie zabawia rozmową i nie rzucza gagami, ale jest konkretny i co najważniejsze skuteczny :)!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny