dr n. med. Wojciech Kaniuk

3,9
3,5

Weronika

23.06.2016

Niestety ja też nie mogę wydać dobrej opinii o tym lekarzu Wojciechu Kaniuku - leczyłam się prywatnie u dr i prywatnie miałam endoskopie zatok, a przed samym zabiegiem zachorowałam jakiś wirus dostałam gorączki i pojechałam na wizytę zapytać podkreślam zapytać się czy w takim wypadku będzie operacja dr powiedział, że będzie i była i jeszcze skasował za wizytę:) a na drugi dzień przecież płaciłam za zabieg 3000 zł który mi nie pomógł - od tego czasu non stop ropa w zatokach i tak przez 3 lata już się męczę pogorszony słuch itd. inny laryngolog powiedział, ze operacja przeprowadzona przez dr Kaniuka - nie została wykonana dobrze - chyba nie dokończył zabiegu. Jeszcze byłam parę razy po zabiegu na wizytach ale nic niestety mi nie pomógł . Jedyne co to chyba wyciągnąć pieniądze z portfela :) i dodam jeszcze że nie zbyt sympatyczny - odradzam wizyty u doktora - Weronika R.

Laura

24.03.2015

Lekarz niekompetenty, Nieuprzejmy, przerywa wypowiedzi pacjenta. Nie pretenduje na miano lekarza. Nieprecyzyjny, doprowadził moja osobę swoją postawą do łez za 120 zł. Oprócz zajrzenia do gardła, uszu i nosa nie wykonał żadnego badania. Odesłał do lekarzy, u których jak mu wspominałam juz byłam. Nie polecam!!!

28.12.2013

Ja nie mam dobrych doświadczeń z wyżej wymienionym lekarzem. Może poświęca czas i tłumaczy leczenie, jednak w moim przypadku lekceważył pytania dotyczące zalecanej terapii, a jak zacząłem pytać o ludzi, którym leczenie nie pomogło to zaczął być nieprzyjemny i nerwowy. Odnoszę wrażenie, że wszystko jest dobrze jak mówi Pan doktor, jak pacjent zaczyna zadawać niewygodne pytania to jest już źle. Druga rzecz lekarz stara się, aby wizyty były regularne nawet gdy nie jest to konieczne. Okazało się, że kilka razy zupełnie niepotrzebnie jechałem, tylko po to, żeby sobie porozmawiać o rzeczach nieistotnych. Ostatnia sprawa czas i pieniądze. Leczyłem się prywatnie za każdą wizytę płaciłem z własnej kieszenie i praktycznie przy każdej wizycie musiałem czekać (nawet 1,5 godziny opóźnienia), na początku miałem nadzieję, że warto. Jak się okazało w moim przypadku nie miało to sensu.

11.07.2013

Odczulam syna już ponad 2 lata .Jedyny lekarz który wprowadził porządne leczenie i widzę ogromną poprawę.

16.05.2013

Ja u dra Kaniuka leczę się już 26 lat. Choruję na uszy od wieku dziecięcego. Do tego lekarza trafiłam w wieku 14 lat. Jest to jedyny laryngolog, któremu ufam i któremu z całkowitym spokojem oddaję się bez żadnych obaw. Zawsze profesjonalnie podchodził do moich uszu, wiem, że za każdym razem jego diagnoza jest trafna, sposób leczenia odpowiedni. W końcu zna już moje uszy na wylot ;). Skierował mnie również na konieczne operacje uszu. Jestem już po dwóch operacjach jednego ucha i czeka mnie jeszcze jedna operacja na ucho drugie. Polecam tego lekarza jako laryngologa i alergologa. Zna się na swoim fachu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bieruń"?

Poziomkowa 15

al. Niepodległości 186
Tychy

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna