dr hab. n. med.Wojciech Kloc

Neurochirurg, Traumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.8512345
43 opinie

• 5

Miałam upiorne bóle kregosłupa. Trafiłam do niego już z kompletem badań, po wielu miesiącach leczenia. Wizyta trwała z 5 minut obejrzał zdjęcia i płytkę i stwierdził, że prawdopodobnie to nowotwór, bo jeden krąg jest pusty w środku. Po tygodniu już miałam zrobioną cementoplastykę w PCT, po miesiącu wynik : komórek nowotworowych nie stwierdzono. Od tego czasu zero bólu i zero problemu. Mało sympatyczny, mało empatyczny ale konkretny i rzeczowy. Ceni swój a przy okazji pacjentów czas. Polecam.

• 1

Dzisiaj miałem wizytę u tego ( wogóle nie wiem jak go nazwać-pseudo neurochirurg),mianowicie jestem po operacji L5S1 ,zrobiłem rezonans magnetyczny po operacji z kontrastem w opisie są niepokojące wyniki,które się oczywiście potwierdzają (wizyta u innego neurochirurga) ale wchodząc do gabinetu Kloca nie dość ,że się spóźnił to jeszcze się przeciągał ,tak wielce zmęczony.Włożył płytkę do komputera i dosłownie po 10 sekundach już wiedział że wszystko jest ok , siedząc na przeciwko, widziałem ,że wogóle nic nie pokazało na monitorze(w takim czasie nie możliwe) ,jednak zwróciłem mu uwagę to się wielce zbulwersował i zaczęła się ostra wymiana zdań ,oczywiście pokazałem mu opis i powiedziałem o wizycie u innego neurochirurga .......Dziad Dziad i jeszcze raz Dziad NIE POLECAM WIZYTA TRWA U NIEGO MAX 5 -8 minut i 150 zł płatne z góry tak bym w życiu nie zapłacił.

• 1

lekarz wziął za wizytę 150 zl i powiedział,że własciwie biodrami sie nie zajmuje i może polecic innego lekarza, a jak dzwoniłem do rejstracji, to Pani powiedziała,że z biodrami też lekarz sie zajmuję, a kasy nie zwórcili!!!!!

• 5

Czytając opinie o nim pojechałam bardzo przestraszona, że potraktuje mnie bardzo oschle. Przywitał mnie bardzo pogodny z uśmiechem. Natomiast jeżeli chodzi o moją chorobę z kręgosłupem to na razie polenił mi rehabilitację wskazując na co muszę zwrócić uwagę. Z tego wynika, że stara się wszystko zrobić aby uniknąć operacji i za to mu dziękuję.

• 1

Wojciech Kloc jako biegły ZUS jest cudownym uzdrowicielem zusowskim. Za każdą opinię ZUS takiemu biegłemu z naszych podatków daje 800 złotych. Nie mam zaufania do tego lekarza. Miałam z tym lekarzem kontakt dwa razy, jako biegłym lekarzem w ZUS. Miałam dać 5000tys, aby mi nie odebrano renty, którą miałam 5 lat. Mam bardzo wielkie zmiany w kręgosłupie, pech w służbie zdrowia. Jestem po porażeniu nerwu kulszowego po zastrzyku z gentamecyny , które brałam na zapalenie płuc. Poważne kłopoty moczowe od tego czasu, zatrzymywania moczu, gdzie przyczyną jest kręgosłup. W krótkim czasie przez zniszczenie odcinka w lędźwiach , zrobiły się zmiany w górnych partiach kręgosłupa. Bez bólu nie ma dnia. Operacja nie wchodzi w rachubę, bo za dużo zmian, kręgosłup jest nieoperacyjny. Nerki o przewlekłych zmianach. Pozostał mi wielki niesmak po spotkaniu z tym lekarzem w Gdyni w Sadzie Pracy. Nie polecam tego lekarza. W sadzie były osoby, które były operowane przez tego lekarza i tak samo jak mnie , im uzdrowił kęgosłup. Kolejny problem , to problem mojej córki Anny. Po niewielkiej stłuczce doszło do urazu kręgu szyjnego. Miała operacje w Elblągu, bo Szpital Wojewódzki w tym okresie strajkował. Implant potrzebny był od zaraz. Szpital limit wyczerpał. Gdyby nie znajomości w AM w Gdansku i pchniecie sprawy, moja córka by nie chodziła,a leżałby. Był to ostatni moment . Oddział lekarza Kloca olał chorych , bo ważniejsze były sprawy ich zarobków. Artykuły z gazet mam w komplecie z tego okresu. Co do kasy jaką miałam dać to dowiedziałam się od neurologa będac z cała dokumentacją w Spółdz. Lekarskiej w Gdyni, także biegłego ZUS,który bardzo wysoko awansował do Gdańska.Już o badaniu w Sadzie nie bedę pisać bo był skandaliczny. Całą dokumentację posiadam do dzisiaj, moją i córki. P. adwokat , która prowadziła te sprawę była zaszokowana postawą trzech lekarzy biegłych i kolesiowską współpracą sądu w Gdańsku. Trzech lekarzy biegłych urolog J.K, neurolog Szpitala MW w Oliwie i lekarza neurochirurga W.K - święta trójca . Państwo bezprawia. Nie polecam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie operacja, a później ucieka się od odpowiedzialnosci.Alicja D.

• 1

Wole dać Rydzykowi niż zapłacić Klocowi za wizytę, wziął pieniądze i kazał iść do Jende.

• 1

Wyjątkowo zarozumiały człowiek. uważający się za najlepszego fachowca w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim. Chory przerost ambicji, nie mający nic wspólnego z posiadaną wiedzą i umiejętnościami. Oceniał mnie jako biegły sądowy. Jego ocena zawierała takie mnóstwo błędów i tak była oderwana od rzeczywistości. że zastanawiam się skąd ten człowiek zdobył dyplom lekarza.

• 1

Nie ma podejścia do pacjenta. Żadnego badania. Nie polecam.

• 5

Byłam u prof. Kloca z moją mamą, osobą chorą na osteoporozę,u której nawet głębszy oddech powoduje kompresyjne złamania kręgów kręgosłupa piersiowego i lędzwiowego. Dzięki jego kompetencji i ogromnej życzliwości oraz szybkości w działaniu moja mama nie jest kaleką , mimo swoich 80 lat. To prawda ,że profesor KLoc nie należy do wylewnych lekarzy, minimalista w słowach, za to maksymalista w działaniu. Pełen profesjonalizm, szybko, krótko i na temat, to samo tyczy się opieki na oddziale neurochirurgii kierowanym przez dr Kloca. Moja mama była tam dwukrotnie zabezpieczana po kompresyjnych złamaniach kręgów. Każdy pacjent ma inne oczekiwania co do lekarza, lecz z całą odpowiedzialnością pragnę napisać , iż jeśli chodzi o natychmiastową pomoc w zabezpieczeniu przed powikłaniami po złamaniach kręgów to profesor i jego zespół są niezastąpieni. Wspaniali ludzie i dlatego po raz wtóry dziękuję całemu zespołowi za pomoc i ratunek.Nie wierzcie malkontentom. Pozdrawiam serdecznie - wdzięczna pacjentka Marianna Gołębiowska.

• 1

Może pan doktor jest super specjalistą ale trudno to stwierdzić w trakcie wizyty, która trwała równo 4 minuty. W tym czasie rzucił okiem na zdjęcia i wymagał natychmiastowej decyzji o operacji. Nerwowo reagował na pytania o zakres i sposób zabiegu, okres rekonwalescencji itp. Pojechałam do Bydgoszczy i odzyskałam w wiarę w lekarzy.

• 3

To nie jest profesor! DR HAB. stopień naukowy. Prof. to tytuł,którego on nie posiada..

• 1

Bezkarny OSZUST!!!! w bylym szpitalu kolejowym w 2001r zrobil zemnie kale3ke wraz z Jende!!!

• 5

No i mamy do czynienia z typową dla moich rodaków przywarą obarczania winą innych . Tłumaczę : Profesor jest specjalistą od skomplikowanych operacji neurochirurgicznych szczególnie w oparciu o najnowsze metody małoinwazyjne, o których innym się nawet nie śniło z uwagi na brak doświadczenia. Profesor nie musi być miły, poświęcać pacjentowi dużo czasu na gatki o niczym, i udowadniać czy ktoś musi leczyć się u niego, czy też u każdego innego lekarza. Od tego Profesor ma asystentów - sam operuje najbardziej skomplikowane przypadki i nie ma czasu na operacje typowe, które może zrobić każdy inny chirurg.Jeżeli Profesor operuje od 7 rano do 14, robiąc 3 - operacje pod rząd, to wybaczcie ale na pewno nie ma czasu na pogaduszki z każdym pacjentem . Proponuję chodzić do profesora z poważnymi stwierdzonymi schorzeniami wymagającymi wysokospecjalistycznej neurochirurgicznej operacji, a nie z każdym bólem kręgosłupa . Operowany byłem w styczniu,przez ucisk w kanale kręgowym nie mogłem pracować, ból nie do zniesienia, operacja trwała godzinę a nie typową metodą 3,5 godziny,4 dni w szpitalu,w tym czasie widziałem profesora raz przez 1 minutę, bo na więcej nie miał czasu .Częściej wpadali jego asystenci . I co z tego skoro dzisiaj nie mam żadnych problemów bólowych i normalnie funkcjonuję. A jeżeli idziecie na wizytę za 150 zł z pierdółkami, to nie dziwcie się że odchodzicie z kwitkiem - za wizytę się płaci - to wasz wybór, za głupotę nie.

• 5

Nawet nie zdążyłem się rozebrać,a już była diagnoza. Najpierw lekko się uniosłem, ale okazało się (po czasie), że diagnoza była trafna, a operacja udana. Bez wątpienia fachowiec. Gdyby zamiast 2 minut poświęcał na diagnozę 15, to nie byłoby tylu negatywnie nastawionych pacjentów...

• 1

Beznadziejny lekarz. Nie przeprowadził wywiadu, nie zainteresował się co mi dolega, nie zbadał mnie. Przejżał tylko pobieżnie płytkę i stwierdził się że mam skoliozę (tyle to i ja wiedziałam) która nie wymaga operacji. Na moje pytanie "dlaczego boli mnie w okolicach łopatki" odpowiedzial "że może to być od odcinka piersiowego" i tyle. "Może" jest głębokie i szerokie. Oczekiwałam diagnozy, a jeśli takiej nie był w stanie określić to chociaż skierowania mnie na badania,które by jednoznacznie określiły co mi dolega abym mogła skutecznie się leczyć. Przez jego totalny brak kompetencji i fachowości straciłam półtorej roku życia, w ciągu którego przez potworny ból nie mogłam pracować. Jak się okazało mam zespół cieśni podbarkowej i choć nie jestem lekarzem samej udało mi się to ustalić z pomocą internetu. Poszukałam wiadomości i zrobiłam odpowiednie badania. Szkoda tylko że taki "świetny" specjalista w pełnym negatywnym tego słowa znaczeniu na to nie wpadł. Żenada.

• 1

Operował na wylew mojego Ojca, niestety po dwóch tygodniach Ojciec bez jakiegokolwiek znaku poprawy zmarł na zapalenie płuc (brak opieki na oddzale). Rodzina praktycznie nie była dopuszczana do chorego. Bardzo żałuję, że pod namową ,,doktorka" wyraziłem na to zgodę i złożyłem w jego ręce życie taty. W opinii innych neurochirurgów można było z operacją poczekać i zastosować leczenie bez interwencji chirurgicznej.

• 1

TRAGEDIA!!!Byliśmy u Pana doktora dwukrotnie, Tata z miesiąca na miesiąc przestał chodzić,osłabły mu ręce i nogi,pogorszyła się też mowa, zrobiliśmy rezonans i Rtg odcinka lędźwiowego i udaliśmy się do "Pana Profesora".Pierwsza wizyta trwała 5 min i nic po niej nie wiedzieliśmy. Pan doktor obejrzał płytkę i wpisał Tate na kolejkę do operacji o której terminie mieliśmy dowiedzieć się dzwoniąc na początku lutego nr 1173 czyli ok. 4 lat.Pojechaliśmy więc drugi raz ponieważ Pani w rejestracji powiedziała,że tylko Pan doktor może przyspieszyć operacje.Druga wizyta kolejne 150 złotych i zakończyła się po 2 min. dowiedzieliśmy się, że mamy czekać i więcej nie przyjeżdżać bo Pan doktor nas więcej nie przyjmie, przytaczając argument, że nawet pijak z wypadku musi zostać zoperowany szybciej.Tata obecnie nie chodzi i w każdej czynności potrzebuje naszej pomocy a stan się pogarsza bo Tata jest coraz słabszy.Byliśmy u innego lekarza, który poświęcił nam swój czas i zbadał Tatę, przypuszczalna diagnoza to uszkodzony odcinek szyjny i ucisk na rdzeń lub choroba głowy,co by tłumaczyło brak władzy w rękach i nogach.Diagnoza była błędna, no właśnie jaka diagnoza najpierw trzeba pacjenta zbadać.Przez Pana doktora straciliśmy pieniądze a przede wszystkim czas który działa na Taty niekorzyść.Teraz jesteśmy w trakcie badań i modlimy się tylko żeby szybko zdrowiał.Pan doktor ma różne opinie ja tylko życzę mu zdrowia aby nie musiał tak cierpieć jak Tata bo jak przyjdzie czas to nawet znajomości i pieniądze mu nie pomogą.Pozdrawiam Serdecznie

• 5

ZAWDZIECZAM ZYCIE PROFESOROWI KLOCOWI ,W MARCU 2010r MIAŁAM PIERWSA OPERACJE GOZA MOZGU W CZERWCU DRUGA JEST TO CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU I WSPANIAŁY SPECJALISTA CAŁY CZAS JESTEM POD JEGO OPIEKA I DO KONCA ŻYCIA BEDE MU WDZIECZNA MAM DOPIERO 32 L I MAM NADZIEJE ZE JESZCZE DUZO PIEKNYCH CHWIL JEST PRZEDEMNA--Z CAŁEGO SERCA POLECAM -BARDZO DZIEKUJE PROF.BEATA S.

• 5

Profesr jest mistrzem w swojej specjalizacji. Na badanie koniecznie trzeba zabrać wynik rezonansu magnet. i płytę CD. Konkretny i trafny w diagnozie. Trafiłem do niego w Evimed w Gdyni, na następny dzień miałem już operację kręgosłupa na neurochirurgii w Szpitalu Woj. w Gdańsku. Ma specyficzne poczucie humoru, które nie każdemu odpowiada. Znakomity fachowiec. Gorąco polecam

• 1

Potwierdzam negatywne opinie. Wizyta krótka nic nie dająca. Szkoda pieniędzy.

• 1

Liczy się tylko kasa (150,00 za 5 minut wizyty ! - nieźle co ?) , żadnego badania, tylko zerknięcie na zdjęcie, płytkę, rechabilitacja i następny i 150,00. W głowach lekarzom się poprzewracało.

• 1

Nigdy więcej!!! Moja wizyta zaczęła się od zmierzenia mnie wzrokiem zza biurka i burknięcia czegoś pod nosem. Kiedy zaczęłam wyjaśniać co mi jest dr lekceważąco bawił się płytką z moimi zdjęciami. Nie zbadał mnie. Nawet nie przejrzał moich zdjęć rtg. Jedyne co go "interesowało" to płytka, którą "przejrzał" z prędkością światła po czym stwierdził, że nic mi nie jest. Po przeczytaniu opisu do zdjęć na płytce stwierdził, że ten opis jest błędny i nie adekwatny do mojego stanu zdrowia. A tak w ogóle to jestem za młoda na tak poważne schorzenie kręgosłupa i sobie wszystko wymyśliłam. Po czym zalecił rehabilitację i odprawił. Wizyta trwała może z 3 min. Znalazłam innego lekarza. Dziś jestem po operacji, która była konieczna i mogę normalnie funkcjonować.

• 5

Jestem szczęśliwa , że nie muszę już cierpieć. Dwa lata temu zostałam zoperowana -stabilizacja kręgów szyjnych.To prawda ,że prof. mało czasu poświęca ale czy musi wysłuchiwać naszych narzekań. Ja poszłam z wynikami i to chyba wystarczyło, oczywiście byłam wysłana na nieprzyjemne badanie które miało wykluczyć czy to nie jest cieśń nadgarstka. BYŁY TYLKO DWIE WIZYTY ,OPERACJA , REHABILITACJA W JANTARZE. Ludzie zastanówcie się co wy chcecie, a stres nie pomaga tylko kumuluje wszystkie nerwy i potem cierpimy. Nadal jestem pod kontrolą ale chcę cieszyć życiem a nie biadolić. dziękuję za pomoc . Pacjentka:-)

• 1

Zostałem przez niego oszukany i w jego pseudo klinice neurochirurgi szpitale polskie- prywatnej zostalem zrobiony Kaleką na skutek niedbalstwa lekarzy a konkretnie przez JENDE!!!

• 1

Brak podejścia do pacjenta.Mam wrażenie że liczy się ilość a nie jakość.Nie polecam.

• 5

REWELACYJNY LEKARZ,KONKRETNIE PODSZEDŁ DO MOICH DOLEGLIWOŚCI,PO NIEDŁUGIM CZASIE ZOSTAŁAM ZOPEROWANA PRZEZ PROFESORA I DZIĘKI NIEMU DZIŚ CZUJĘ SIĘ JAK NOWO NARODZONA.

• 3

Wizyta trwa kilka minut ,a większość czasu zajmuje oglądanie płyty. Moim zdaniem LECZY SIĘ PACJENTA A NIE OBRAZEK. Pacjent oczekuje przede wszystkim BADANIA, bo z obrazków nie do końca wynika co i gdzie go boli. Wymaga tego moim zdaniem ETYKA LEKARSKA. To jest mój największy zarzut. Niewątpliwie dr Kloc jest specjalistą, ale ja nie byłam zadowolona. Zmienił mi leki, ale nie zdążyłam zadac mu kilku istotnych pytań. Na to nie ma czasu. Leki też nie pomogły. Radzę domagać się badania, następnym razem tak zrobię.

• 5

Kompetentny!!! Uczciwy, poświęca dla pacjenta tyle czasu, ile wymaga jego schorzenie.

• 5

Właśnie wyszedłem z Kliniki Neurochirurgii,gdzie Prof. Kloc szefuje i jestem zachwcony poziomem Jego obsługi i całego personelu. Profesor Kloc nie jest człowiekiem łatwym we współżyciu, ale jest super fachowcem i to się najbardziej liczy. Kordowski

• 1

To jest dramat!! bardzo żałuję że ocena zaczyna od 1 temu Panu nawet zero to stanowczo zbyt wiele. nic dziwnego że tyle osób choruje. 6 minut za 150 zł i zalecenia lekarskie na skrawku papieru. Żadnych kompetentnych wniosków. zdecydowanie nie polecam chyba że komus sie nudzi albo ma za dużo pieniędzy.

• 2

W prywatnym gabinecie lekarz powinien podnieść tyłek z krzesła i przywitać się.Miałam nadzieję, że uzyskam konkretną pomoc, a usłyszałam,że to nie powinno boleć,(to dlaczego boli, nie mam za dużo kasy i czasu żeby wymyślać sobie choroby i jeszcze za to płacić).Skierowania do kolegów,nic nie zmieniły w diagnozie.Wizyty nie dłuższe niż 5 min.Żadnego badania.

• 1

porażka, drogo i nic więcej; zdecydowanie NIE polecam!

• 2

4 minuty i wypad nie bede zmyślał ..................................................................

• 1

4 minuty na wizytę za 150zł - zero badania, zero zainteresowania objawami. Diagnoza - nie powinno boleć!!! Pewnie sobie wymyśliłam brak czucia w nodze... Wysłał mnie do kolegi na rozciąganie kręgosłupa na wyciągu (u niego to standard), oczywiście prywatnie. Nie skorzystałam z zaleceć pana PROFESORA UWM, pomógł mi cudowny ortopeda.

• 1

Czas wizyty okolo 4 minut (super srednia za godzine pracy!) Po wyjsciu z gabinetu pana Kloca odnioslem wrazenie, ze nie wiem co z soba zrobic i moge sobie wybierac, czy jestem albo zdrow, albo chory. Absolutny brak konkretnej diagnozy! Na kolejne badania wyslal mnie do Gdyni!( pewnie do swojego kolegi, ktory podzieli sie z nim zyskiem za kolejnego, podeslanego pacjenta) Ludzie! Znjdzcie kogos bez tak wielu utytuowan, bo ten lekarz widocznie zasluzyl sobie na te tytuly iszac prace doktorskie i wykladajac neurologie, a nie leczeniem chorych ludzi.

• 5

W dwie minuty rozpoznał problem, a dodam ze przed wizytą u doktora Kloc bylismy u 7 innych lekarzy i nie widzieli przyczyny bólu nogi. Postawił diagnoze, skierował na zabieg. Gorąco polecam! Bardzo miły człowiek.

• 5

To jemu zawdzięczam to że moje dziecko normalnie żyje i się rozwija,że może chodzić do normalnej szkoły.Uratował mojemu dziecku życie i sprawił że po bardzo ciężkim wypadku może beztrosko dorastać i w pełni korzystać z życia , i proszę mi wierzyć nie kosztowało mnie to ani złotówki.Do końca życia będziemy mu wdzięczni.

• 5

kompetencja, wyrozumiałość, serdeczne traktowanie pacjenta - to cechy tego wspaniałego lekarza i człowieka,który rozumie cierpienie człowieka, doskonale zna się na tym co robi,wskazał leczenie, które pozwoliło uniknąć operacji. Dziekuję Panie Profesorze. JT

• 1

Czas spędzony w gabinecie:max 3 minuty. Czy można na podstawie 3 skłonów ocenić siedząc za biurkiem, czy narastający ból to urojenie? Skoro nic mi nie dolega, to dlaczego skierowuje mnie do swojego kolegi na fizykoterapię (oczywiście prywatnie)? Pan doktor podczas wizyt w Evi-medzie idzie na ilość,nie na jakość. ODRADZAM. Wywalone 150pln :/

• 5

Kompetentny, oddany lekarz i wspanialy czlowiek. Operował mnie, potem moja mamę i obie zaczełyśmy życie od nowa. Dziekujemy Doktorze za wszystko i polecamy wsztstkim pacjentom.

• 5

bardzo kompetentny czlowiek. doskonale zna sie na tym co robi. nareszcie spotkalam lekarza ktory nie traktuje ludzi instrumentalnie.

• 5

Bardzo dobry lekarz. Bardzo pomógł w leczeniu mojego męża, zajmował się nim z pełnym oddaniem. Operował też moją koleżankę, ze świetnym skutkiem

• 5

Uratował mi zdrowie i życie. Byłam traktowana jak chora a nie jak natręt. Pod każdym względem wyjątkowy lekarz.

Gdzie przyjmuję

Starogard Gdański
    53,962919918,507519158 560 01 11

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat