dr Wojciech Kowalik

Neonatolog

Zdecydowanie polecam. Kompetentny, skrupulatny lekarz. Bardzo dokładnie zbadał dzieciątko, odpowiedział na wszystkie ważne dla mnie pytania, zwrócił uwagę na bardzo ważne kwestie dotyczące zdrowia maluszka.

Wspaniały Człowiek i Lekarz. Niezwykle skromny mimo ogromnej wiedzy i wielu sukcesów zawodowych. A każdy sukces to uratowane życie maluszka. Bardzo dziękuję za obecność przy porodzie mojego synka - wcześniaka. To zaszczyt, że Pan osobiście badał go po urodzeniu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Cudowny człowiek!!!Prawdziwy anioł dla małych serduszek i przyjaciel dla rodziców.Robi więcej niż musi..lekarz z powołania!!!Doktorze dziękujemy za opiekę nad naszym "zarurkowanym" Krzysiem i nami,jego rodzicami :-)

Kiedyś na początku kariery lekarskiej powiedział mojej mamie o chorej siostrze że jest chora na mukowiscydozę . Wtedy kiedy nie było internetu, nie było prasy specjalistycznej ta choroba była czymś nie znanym. Kiedy inni lekarze aplikowali mojej siostrze antybiotyki on trafnie podczas jednej wizyty określił chorobę. Wtedy ta opinia zaważyła na życiu. Wojtku dziękuję w swoim i śp. mamy imieniu.

Niesamowita postać wśród lekarzy, gratuluję światowego osiagnięcia dla pana doktora i Jego zespołu. Jesteście autorytetem dla pozostałych!

Dzięki panu doktorowi,moja córeczka żyje!!!!Co prawda przed nami operacja serduszka,ale to człowiek o dobrym sercu!

Jest bardzo dobrym specjalistą i taki też dobrał sobie zespół. Cały oddział jest bardzo dobrze zorganizowany. Ratowali mojego synka, który wg lekarza przy porodzie "i tak miał marne szanse na przeżycie". Dziś moje szczęście ma 16 miesięcy i żyje dzięki niemu i jego wyspecjalizowanym współpracownikom. Dzieciątko pod skrzydłami tego oddziału jest bezpieczne i na pewno zrobią tam wszystko co tylko możliwe aby pomóc.

Osobiście nie polecam lekarza ale co zrobić - jest ordynatorem jedynego oddziału specjalistycznego dla maluszków.

Prawdziwy lekarz z powołania. Dzięki Niemu serduszko Naszej Maleńskiej Córeczki może nadal bić. TO On uratował życie Naszej Kruszynki kiedy nikt w Lubinie nie dawał na to szans. Dzięki Panu Ordynatorowi możemy cieszyć się każdym dniem. Dr Wojciech Kowalik ma również znakomity zespół lekarzy i położnych którzy czuwali dzień i noc na oddziale OIOM przy Naszej Córeczce. Dzięki za wszystko! Za poświęcony czas, energię i serce by maleńkie serduszko Julci mogło nadal bić. Dziękujemy! Wdzięczni rodzice Julii.

robotę wykonuje cały zespół a pochwały zbiera ordynator, nie tylko W. Kowalik pracuje na neonatologii, który zresztą jest wspaniale wykreowaną postacią medialną.