dr

Legnica
51,207006716,1553231

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
6 opinii

Dzięki panu doktorowi,moja córeczka żyje!!!!Co prawda przed nami operacja serduszka,ale to człowiek o dobrym sercu!

Jest bardzo dobrym specjalistą i taki też dobrał sobie zespół. Cały oddział jest bardzo dobrze zorganizowany. Ratowali mojego synka, który wg lekarza przy porodzie "i tak miał marne szanse na przeżycie". Dziś moje szczęście ma 16 miesięcy i żyje dzięki niemu i jego wyspecjalizowanym współpracownikom. Dzieciątko pod skrzydłami tego oddziału jest bezpieczne i na pewno zrobią tam wszystko co tylko możliwe aby pomóc.

Osobiście nie polecam lekarza ale co zrobić - jest ordynatorem jedynego oddziału specjalistycznego dla maluszków.

Prawdziwy lekarz z powołania. Dzięki Niemu serduszko Naszej Maleńskiej Córeczki może nadal bić. TO On uratował życie Naszej Kruszynki kiedy nikt w Lubinie nie dawał na to szans. Dzięki Panu Ordynatorowi możemy cieszyć się każdym dniem. Dr Wojciech Kowalik ma również znakomity zespół lekarzy i położnych którzy czuwali dzień i noc na oddziale OIOM przy Naszej Córeczce. Dzięki za wszystko! Za poświęcony czas, energię i serce by maleńkie serduszko Julci mogło nadal bić. Dziękujemy! Wdzięczni rodzice Julii.

robotę wykonuje cały zespół a pochwały zbiera ordynator, nie tylko W. Kowalik pracuje na neonatologii, który zresztą jest wspaniale wykreowaną postacią medialną.

Jestem mamą 11 letniego dziś chłopca,ktorym zajmował się dr na oddziale erki dziecięcej.Nie znam żadnego innego lekarza,który oddałby tyle serca i milości dla swoich podopiecznych...bedę mu wdzięczna za każdy dyżur w dzień i w nocy, za każde kolejne ratowanie życia mojego dziecka-za wszystko!!!! Panie doktorze oby bylo więcej takich osob jak pan!.Pozdrawiam i dziękuję.mama Patryka.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny