dr n. med. Wojciech Kozik

lekarz ze wspaniałym ludzkim podejsciem do pacjentów,

lekarz ze wspaniałym ludzkim podejsciem do pacjentów,

Wspaniały lekarz, zgadzam się ze wszystkimi napisanymi opiniami. Polecam każdemu wspaniale doradzi i pomorze. Szczerze wspaniała osoba.

Świetny i bardzo kompetentny specjalista - delikatny i taktowny, a do tego cierpliwy, uprzejmy i dowcipny człowiek. Super kontakt z pacjentką. Dla mnie rewelacyjny lekarz.

Super kontakt!Potrafi uspokoić !Słucha tego co ma do powiedzenia pacjentka,doradzi bez cienia wyższości!

Super lekarz! Dowcipny, elokwentny, taktowny i przede wszystkim kompetentny! Polecam!

Bardzo kompetentny. Zrobił mi wszystkie potrzebne badania bez łaski. Nie przepisuje bezmyślnie tabletek antykoncepcyjnych. Dokładnie wyjaśnił rodzaj i przyczynę schorzenia oraz metody leczenia. Nie traktuje człowieka przedmiotowo, jest dowcipny, delikatny i uprzejmy. Szczerze polecam!