prof.Wojciech Kozubski

Neurolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.4512345
12 opinii

• 1

Byłem u niego gdy kasował 150 zł.Nie jest wart 10 zł.Lekarz z gatunku tych co to sami potrzebują lekarza, od głowy i to dobrego.Porażające jest to, że jest on ordynatorem jakiegoś oddziału na Przybyszewskiego i uczy studentów.Omijajcie tego lekarza ,no chyba że jesteście bogaci i stać was na wyrzucanie pieniędzy w błoto.

• 1

ZDECYDOWANIE N I E P O L E C A M !!! Wizyta 10 minut, kompletny ignorant, wydawałoby się że z tytułem profesorskim można było liczyć na profesjonalizm... Niestety Nic z tych rzeczy. Zignorował objawy, podważając cokolwiek co wynikało z wywiadu i opisanej genetyki, nie wysłał nawet na podstawowe badania... 200 zł za 10 minut, zero diagnozy prócz chęci zapisania mi leków psychotropowych antydepresantów. Za co bardzo podziękowałem ( bo chyba między nami po tylu latach ciężkiej pracy nie ja ich potrzebuje a może pan doktor zwany PROFESOREM.) Przepraszam za kąśliwą ironię, ale to lekarz którego naprawdę nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu, współpracy z pacjentem w sensie wywiadu, kompletna ignorancja. Brak diagnozy, skierowan na badania, 10 minut wizyty wychodzisz biedniejszy i masz wrażenie że mówiłeś do słupa, bo zero reakcji i zero jakiejkolwiek pomocy... NIE POLECAM.

• 1

Zdecydowanie nie polecam, wizyta trwała jakieś 4 min. Prof. stwierdził, że pomóc nie może, ale oczywiście paragonik na kwotę 200 zł wręczył. NIE POLECAM

• 4

Chadza taki Pan po oddziale. Wyobcowany, strój dosyć osobliwy - surdut i sztyblety (podkute?). Spacerując wymachuje rękoma, w dość ekspresyjny sposób, jakby prowadził wykład. Orator. Dziwny człowiek. Przyznam, że bardziej wygląda jak szlachcic ziemianin niż lekarz, ale co do profesjonalizmu brak zastrzeżeń.

• 2

lekceważący stosunek do przedstawianych przez pacjentkę objawów, brak zainteresowania jakąkolwiek diagnostyką (nic nie stwierdził), poza tym miły ale zdystansowany, mało komunikatywny, próbuje załagodzić objawy przepisując pacjentce antydepresant w ciemno po 5-cio minutowej wizycie - absurd. Nie polecam, rzeczywiście strata pieniędzy (koszt wizyty 200 zł).

• 5

Genialny specjalista, mówi prawdę, czego większość ludzi nie chce słyszeć. Polecam.

• 1

nie polecam ,sprawia wrażenie nieobecnego.Zainteresowany swoim wizerunkiem.

• 1

Byc moze niegdys ten pan był dobrym specjalista.niestety obecnie juz tylko bazuje na swoim nazwisku. B.dba .ale o swoj własny wizerunek. Bedac w szpitalu niejednokrotnie bylam swiadkiem dziwacznego zachowania tego lekarza np.idac po schodach głosno cwiczyl .powtarzal tresc zapewne jakiegos wykladu.jego ubior rowniez jest dosyc dziwny-jakies surduty.jak przystalo na mezczyzne

• 1

Ten lekarz wymaga również leczenia ale psychaitrycznego . Podchodzi lekceważąco do pacjenta zajmuje się bardziej problemami społecznymi danej osoby niż istniejąca chorobą .Nie bada odruchów neurologicznych które powinny być dla niego wskazówką w doborze leczenia. Nie słucha pacjenta .Każe brać drogie leki które pacjent brał lacz na niego nie działały .Mówi że do choroby trzeba się przyzwyczaić .Pierwsza wizyta trwała 5 min .Nie polecam tego lekarza strata pieniędzy i czasu !Pani z rejestracji jest bardzo nie miła osobą widać że liczy tylko pieniądze

• 1

wizyta trwała 10 min (pacjenci wyznaczani co 10 min!!!!), nie zbadał pacjenta, nie przeczytał podstawowych wyników badań, arogancki. Potrafi zdołować chorego pacjenta i odebrać wszelkie nadzieje i chęci do leczenia.... :( Szczerze odradzam i nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy.

• 5

specjalista na b.b wysokim poziomie,przemiły,zawsze uśmiechniety,wrażliwy, dokładny,chce naprawde pomóc pacjentowi.

• 5

Wspanialy czlowiek, wspanialy lekarz, filozof, barwny, pomogl mi bezinteresownie, skutecznie, jest kompetentny, inteligentny. Co tu duzo mowic- wiecej takich! Goraco polecam!

Gdzie przyjmuję

place 11

Poznań
    52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat