prof. Wojciech Kozubski

2,6
2,6

Anonim

03.04.2016

200,00 zł za konsultację... Wysłuchał, poświęcił aż 20 minut, postawił diagnozę, wypytał o zażywane leki, zapisał leki - jasno wytłumaczył jak je zażywać. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że nie chciał zapoznać z przyniesionym materiałem, wypisy, wyniki badań KT, Rezonans, etc. a także to, że trochę niejasno i chaotycznie tłumaczył co mi jest... musiałam ciągle dopytywać, prosić o sprecyzowanie i wyjaśnienie... Specyficzny człowiek, specyficzny styl badania i bycia.

hanna

15.02.2016

Z cała pewnoscia godny polecenia.Skuteczna pomoc i szybka reakcja.I to właśnie w połączeniu z głęboką wiedzą daje efekty.

Roman

05.09.2015

w moim przypadku - KBGH - wiedza profesora jego zaangażowanie i pomoc sprawiły że żyje mi się zdecydowanie lepiej z tą potworną jeżeli chodzi o ból chorobą - polecam zdecydowanie

Basia

16.12.2014

Jeżeli chcesz odbyć 10 minutowa konsultacje bez badania neurologicznego i bez możliwości skonsultowana wyniku na płycie cd np rezonans czy ct głowy to polecam gdy potrzebujecie dostać sie do szpitala w miarę szybko ale nic poza tym

marek

03.03.2014

Byłem u niego gdy kasował 150 zł.Nie jest wart 10 zł.Lekarz z gatunku tych co to sami potrzebują lekarza, od głowy i to dobrego.Porażające jest to, że jest on ordynatorem jakiegoś oddziału na Przybyszewskiego i uczy studentów.Omijajcie tego lekarza ,no chyba że jesteście bogaci i stać was na wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b

rzeczypospolitej

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań
NZOZ Centrum Medyczne WAL MED S.C.
Łowmiańskiego 18
JAP - MED