prof. Wojciech Kozubski

2,9
2,5

Anonim

03.04.2016

200,00 zł za konsultację... Wysłuchał, poświęcił aż 20 minut, postawił diagnozę, wypytał o zażywane leki, zapisał leki - jasno wytłumaczył jak je zażywać. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że nie chciał zapoznać z przyniesionym materiałem, wypisy, wyniki badań KT, Rezonans, etc. a także to, że trochę niejasno i chaotycznie tłumaczył co mi jest... musiałam ciągle dopytywać, prosić o sprecyzowanie i wyjaśnienie... Specyficzny człowiek, specyficzny styl badania i bycia.

Roman

05.09.2015

w moim przypadku - KBGH - wiedza profesora jego zaangażowanie i pomoc sprawiły że żyje mi się zdecydowanie lepiej z tą potworną jeżeli chodzi o ból chorobą - polecam zdecydowanie

Basia

16.12.2014

Jeżeli chcesz odbyć 10 minutowa konsultacje bez badania neurologicznego i bez możliwości skonsultowana wyniku na płycie cd np rezonans czy ct głowy to polecam gdy potrzebujecie dostać sie do szpitala w miarę szybko ale nic poza tym

Anonim

24.01.2013

Chadza taki Pan po oddziale. Wyobcowany, strój dosyć osobliwy - surdut i sztyblety (podkute?). Spacerując wymachuje rękoma, w dość ekspresyjny sposób, jakby prowadził wykład. Orator. Dziwny człowiek. Przyznam, że bardziej wygląda jak szlachcic ziemianin niż lekarz, ale co do profesjonalizmu brak zastrzeżeń.

marek

03.03.2014

Byłem u niego gdy kasował 150 zł.Nie jest wart 10 zł.Lekarz z gatunku tych co to sami potrzebują lekarza, od głowy i to dobrego.Porażające jest to, że jest on ordynatorem jakiegoś oddziału na Przybyszewskiego i uczy studentów.Omijajcie tego lekarza ,no chyba że jesteście bogaci i stać was na wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b

rzeczypospolitej

LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1A/24
Poznań

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 31
NZOZ IMEDICA