Wojciech Kurowski

Alergolog

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

Pana doktora niezmiernie irytują pacjenci, jest znudzony, rozdrażniony , wyniosły, obrażony. Dotyczy to każdorazowej wizyty. Zdawkowo i lekceważąco odpowiada na pytania, traktując pacjentów jak intruzów, nie szuka rozwiązań. Być może wynika to z jego zwyczajnego niedouczenia. Ożywienie powoduje jedynie rozmowa na temat odczulania, które jest oczywiście proponowane prywatnie, a co za tym idzie odpłatnie. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz z powołania, kompetenja, wiedza, podejście do pacjenta. Z całego serca polecam.

Lekarz z powołania, kompetenja, wiedza, podejście do pacjenta.
Z całego serca polecam.

Jedyny lekarz, który mnie wysłuchał, zrozumiał i pomógł. Cierpliwy, dokładny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam.

Nadęty, milczący, nie dzieli się informacją z pacjentem, jakby zniecierpliwiony. Myślałem najpierw - chłop może zmęczony zapracowany, ale potem za każdym razem było tak samo.Aha no i nagania do jednej apteki zawsze. Chyba mam alergię na tego alergologa. Nie polecam.

Leczę się u tego lekarza już od kilku lat, jestem bardzo zadowolona, szczerze go polecam

Chodzę do tego lekarza już parę lat, jestem zadowolona, szczerze polecam.

Chodzę do tego lekarza już parę lat, jestem zadowolona, szczerze polecam.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wykonuje wszystkie badania, tłumaczy objawy choroby, uważnie słucha.

Lekarz wspaniały .Miły uprzejmy i bardzo kompetentny. Bardzo mi pomógł.

Lekarz wspaniały .Miły uprzejmy i bardzo kompetentny. Bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry specjalista. Przeprowadził dokładny wywiad przed zrobieniem testów alergicznych. Leczenie trwa juz 2 lata i widać poprawę. W kontaktach z pacjentami nieco zdystansowany na poczatku, lecz nie wazy to na jego wiedzy i sposobie leczenia. Polecam