lekarz Wojciech Łuczaj

Świetny fachowiec / specjalista, operował mnie ze 2 razy, tak i na dolną kończynę, gdzie inny "lekarz" się nie spisał, a on już na Izbie Przyjęć stwierdził, że to do operacji; a innym razem na łokieć. Ponadto, innym razem jak leżałam na inną przypadłość na "jego" oddziale, to sam przychodził zapytać o samopoczucie /-gdzie nie on mnie prowadził/ a i na korytarzu oddziału porozmawiał. Wracając do meritum, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy, jak się nie śpi w trakcie operacji/zabiegu, rozmawia i tłumaczy co widzi pacjentowi, a i po fakcie do końca ...

Wracając do meritum, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy, jak się nie śpi w trakcie operacji/zabiegu, rozmawia i tłumaczy co widzi pacjentowi, a i po fakcie do końca prowadzi.
To jeden z nielicznych lekarzy któremu, w razie potrzeby oczywiście, dałabym się "kroić" bez wahania. To chyba powinno coś powiedzieć.
Jak nie czegoś nie robi, np. kolan, to otwarcie o tym powie, ale jak potem spotka pacjenta, to nie udaje że go nie zna, bo przypadek zamknięty.

Polecam, nie wiem co za ludzie piszą, że traktuje ludzi przedmiotowo.Profesjonalne podejście. Zostałam poinformowana o formie zabiegu oraz możliwych konsekwencjach. Jestem już 3 miesiące po operacji zespołu cieśni nadgarstka. Ręka na początku bolała, ale z czasem ból przeszedł i mogę normalnie funkcjonować.

lekarz do dupy ,cham i gbur ortopeda z platfusem , nie polecam nikomu ,jest beznadziejny zero zainteresowania pacjentem ,nawet jakby byl jedyny to nigdy w zyciu bym do niego nie poszla

Niestety nie polecam, zwłaszcza jeśli leczenia wymagają kończyny dolne, zero zaangażowania i pomocy, zostawił mnie zupełnie samą z poważnym problemem.

apodyktyczny i niekompetentny, żaden z lekarzy nie chce wchodzić mu w drogę, przeprowadza doświadczenia na pacjencie a w razie porażki co zdarza się nader często, np. gdy doprowadzi chorego do udaru wskutek długotrwałego leżenia, pozbywa się go bez konsultacji z rodziną i kieruje natychmiast na oddział neurologiczny. Nie wykazuje się empatią ani współczuciem. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje działania. Pozostaje bezkarny za śmierć pacjenta, do której doprowadził.

Niesamowity Lekarz ,budzacy zaufanie i przede wszystkim komunikatywna,kulturalna,miła osoba wyjasniajaca wszystko bardzo szczegolowoi oczywiscie Kompetentna .bardzo polecam i pozdrawiam !:)

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam dr Łuczaja. Bardzo wysoka kultura osobista, pełne zaufania podejście do pacjenta,wysokiej klasy specjalista, poczucie humoru itp. Jestem dwa dni po zabiegu.

U Pana dr Łuczaja moja mama miała operację zespołu cieśni nadgarstka. Zabieg zakończony powodzeniem. Podczas wizyty kontrolnej zapytała Pana dr o mój przypadek-ból łydki z którym męczyłam się 3lata i z którym byłam u 4 innych lekarzy, którzy odprawiali mnie z kwitkiem. Pan dr zajął się mną, zlecając szereg badań. Jestem aktualnie na etapie dlaszej diagnostyki, ale mogę powiedzieć, że napewno nie tratraktuje pacjentów przedmiotowo, jak ktoś to opisał... jest rzeczowy, dokładnie tłumaxzy wszystko z medycznego bełkotu "na nasze" POLECAM

polecam tego lekarza. Złożył mi wieloodłamowe złamanie łokcia. w innym szpitalu nie chcieli tego składać. dziś po 3 latach nie odczuwam żadnego dyskomfortu z tym związanego

Bardzo dobry specjalista.Godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista.Godny polecenia.