lekarzWojciech Łuczaj

Siedlce
52,163020222,28568340256447400

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
14 opinii

• 1

apodyktyczny i niekompetentny, żaden z lekarzy nie chce wchodzić mu w drogę, przeprowadza doświadczenia na pacjencie a w razie porażki co zdarza się nader często, np. gdy doprowadzi chorego do udaru wskutek długotrwałego leżenia, pozbywa się go bez konsultacji z rodziną i kieruje natychmiast na oddział neurologiczny. Nie wykazuje się empatią ani współczuciem. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje działania. Pozostaje bezkarny za śmierć pacjenta, do której doprowadził.

• 5

Niesamowity Lekarz ,budzacy zaufanie i przede wszystkim komunikatywna,kulturalna,miła osoba wyjasniajaca wszystko bardzo szczegolowoi oczywiscie Kompetentna .bardzo polecam i pozdrawiam !:)

• 5

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam dr Łuczaja. Bardzo wysoka kultura osobista, pełne zaufania podejście do pacjenta,wysokiej klasy specjalista, poczucie humoru itp. Jestem dwa dni po zabiegu.

• 5

U Pana dr Łuczaja moja mama miała operację zespołu cieśni nadgarstka. Zabieg zakończony powodzeniem. Podczas wizyty kontrolnej zapytała Pana dr o mój przypadek-ból łydki z którym męczyłam się 3lata i z którym byłam u 4 innych lekarzy, którzy odprawiali mnie z kwitkiem. Pan dr zajął się mną, zlecając szereg badań. Jestem aktualnie na etapie dlaszej diagnostyki, ale mogę powiedzieć, że napewno nie tratraktuje pacjentów przedmiotowo, jak ktoś to opisał... jest rzeczowy, dokładnie tłumaxzy wszystko z medycznego bełkotu "na nasze" POLECAM

• 5

polecam tego lekarza. Złożył mi wieloodłamowe złamanie łokcia. w innym szpitalu nie chcieli tego składać. dziś po 3 latach nie odczuwam żadnego dyskomfortu z tym związanego

• 5

Bardzo dobry specjalista.Godny polecenia.

• 5

Dobry lekarz dwukrotnie wykonał mi zabiegi na lewej i prawej dłoni tzw. zespół zatrzaskującego palca. Było to w 2009 roku zabiegi udały się, teraz po dwóch talach czekam na kolejną konsultację u niego, bo trzeba będzie najprawdopodobniej wykonać zabieg ponownie w drugim miejscu na inny palec. Polecam tego lekarza wszystkim.

• 5

Świetny specjalista, polecam! :) Jestem po zabiegu cieśni nadgarstka i dobrze wspominam ten zabieg.

• 5

Doktor jakich malo!!! Interesuje sie pacjentem, zapewnia profesjonalna opieke. Jestem w szpitalu po operacji i nigdy nie dam prowiedziec o nim zlego slowa!!! Mysli bardziej o pacjencie bardziej jak on sam o sobie. Wielokrotnie sie o tym przekonalam!!! Juz dawno nie spotkalam takiego lekarza, z tak pasja opiekujacym sie pacjentem!!! Tego co dla mnie np. zrobil ten czlowiek, autentycznie nigy mu nie zapomne!!!! A mysle, ze nie jestem jedynym jego pacjetem, ktory tak mysli! Nigdy, na prawde nigdy o tym nie zapomne! KEEP ON LOOKING AFTER US AS LONG AS POSSIBLE DOC!!! ;-)

• 3
  • 2
  • 2
  • 4

Chciałabym aby pacjenta traktował bardziej podmiotowo i uprzejmie.

• 5

To świetny specjalista, mam z nim wiele kontaktów z powodu długotrwałego leczenia powypadkowego.Jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, przekonałam się o tym wielokrotnie.Tylko dzięki jego postawie i pomocy wróciłam do równowagi psychicznej choć może nie do końca do sparawności fizycznej bo to skutki wypadku niestety...

• 5

Polecam,wykonywał mi zabieg na cieśń nadgarstka, wcześniej wyjaśnił jak będzie przebiegał, było szybko, bezboleśnie, potrafi rozładować stres pacjenta przed zabiegiem. Po zabiegu interesował się samopoczuciem pacjentów.Miły i kulturalny, co nieczęsto sie zdarza.

• 1

Obiecał, że ręka po operacji cieśni nadgarstka nie będzie bolała, a boli jeszcze jeszcze mocniej. Co robić.

• 5

tak bardzo dobry lekarz. chciała bym uzyskać opinię od innych pacjentów bo na tym etapie mogę tylko tyle powiedzieć.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat