lekarz Wojciech Łuczaj

Ortopeda

Opinii14

Grzegorz

15.05.2014

apodyktyczny i niekompetentny, żaden z lekarzy nie chce wchodzić mu w drogę, przeprowadza doświadczenia na pacjencie a w razie porażki co zdarza się nader często, np. gdy doprowadzi chorego do udaru wskutek długotrwałego leżenia, pozbywa się go bez konsultacji z rodziną i kieruje natychmiast na oddział neurologiczny. Nie wykazuje się empatią ani współczuciem. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje działania. Pozostaje bezkarny za śmierć pacjenta, do której doprowadził.

22.10.2012

Niesamowity Lekarz ,budzacy zaufanie i przede wszystkim komunikatywna,kulturalna,miła osoba wyjasniajaca wszystko bardzo szczegolowoi oczywiscie Kompetentna .bardzo polecam i pozdrawiam !:)

04.07.2012

Wszystkim z całą odpowiedzialnością polecam dr Łuczaja. Bardzo wysoka kultura osobista, pełne zaufania podejście do pacjenta,wysokiej klasy specjalista, poczucie humoru itp. Jestem dwa dni po zabiegu.

14.06.2012

U Pana dr Łuczaja moja mama miała operację zespołu cieśni nadgarstka. Zabieg zakończony powodzeniem. Podczas wizyty kontrolnej zapytała Pana dr o mój przypadek-ból łydki z którym męczyłam się 3lata i z którym byłam u 4 innych lekarzy, którzy odprawiali mnie z kwitkiem. Pan dr zajął się mną, zlecając szereg badań. Jestem aktualnie na etapie dlaszej diagnostyki, ale mogę powiedzieć, że napewno nie tratraktuje pacjentów przedmiotowo, jak ktoś to opisał... jest rzeczowy, dokładnie tłumaxzy wszystko z medycznego bełkotu "na nasze" POLECAM

19.03.2012

polecam tego lekarza. Złożył mi wieloodłamowe złamanie łokcia. w innym szpitalu nie chcieli tego składać. dziś po 3 latach nie odczuwam żadnego dyskomfortu z tym związanego

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Siedlce"?

Piłsudskiego 49
Centrum Medyczne AVI