prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz

Neurochirurg, Neurolog

Godny polecenia lekarz,uprzejmy,wszystko dokładnie wyjaśni na temat choroby i leczenia, poświęci czas ,pacjentowi,grzeczny bardzo miły i kompetentny ,gdyby wszyscy lekarze byli tacy to miło by się leczyło.

Lekarz kompleksowo zapoznal sie z wynikami i szczegowo powiedzial o zakresie leczenia.Wysoka kultura osobista i zrozumienie pacjenta.

Bardzo uprzejmy, z ogromną wiedzą, pracujący z zespołem doskonałych specjalistów. Zdecydowanie polecam cały zespół lekarzy Oddziału Klinicznego Neurochirurgii, z którym współpracuje Pan Profesor Wojciech Maksymowicz. Serdecznie dziękuję za bardzo dobra opiekę podczas pobytu na Oddziale. Janin R. z Legnicy

Serdecznie dziękuję za bardzo dobra opiekę podczas pobytu na Oddziale.
Janin R. z Legnicy

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Mając kompletne wyniki z rezonansem magnetycznym włącznie- nie potrafił w sposób właściwy postawc diagnozy. Jedyną rzeczą, którą od niego usłyszałam byla jego opinia na temat narażenia NFZ na duże i zupełnie niepotrzebne koszty (z uwagi na wiele wykonanych bdań). Dr Maksimowicz stwierdził równiez , ze jedynym sposobem na usuniecie dolegliwości jest zakup poduszki ortopedycznej we wskazenym przez niego punkcie. Cała wizyta trwała ok 5- 6 minut. Przed wejściem do gabinetu musiałem uiścic opłatę za wizytę- szkoda , ze nie po wyjściu- ponieważ nie zapłaciłbym za taką wizytę ani złotówki. Do tego buta i arogancja- było mi bardzo przykro. Cierpiałem od wielu lat. Ale dla tego pana niewielkie to miało znaczenie.
Dziś jestem po opercji w doskonałej klinice w Bydgoszczy (szpital wojskowy). Jestem pełem wdzięczności dla bezinteresownego fachowca, wspaniałego człowieka i prawdziwego przyjaciela dla kazdego pacjenta- dr Jacka Furtaka. Żałuję, ze tak póżno do niego trafiłem. Wszystkim majacym problem z kregoslupem polecam Szpital Wojskowy w Bydgoszczy wraz z jego wsaniałymi i życzliwymi fachowcami.

Pan Profesor operował moją głowę (usunięcie tętniaka) z doskonałym skutkiem. Zabieg został dokonany w szpitalu MSWiA w Warszawie w 2006 r. - i od tamtego czasu funkcjonuję normalnie. Prawdę mówiąc Pan Profesor naprawił ewidentny błąd diagnostyczny (i medyczny) profesora Marchla (szpital kliniczny AM przy ul. Banacha). Do tego błędu prof. Marchel nie chciał się przyznać. I chyba nadal uważa, w swej profesorskiej bucie (i może nawet pysze), ze jest nieomylny. Błąd medyczny "nauczyciela" studentów zaowocował, w moim przypadku 3-miesiecznym stanem braku świadomości - i wodogłowiem. Tak jak polecam, z pełnym ...

Tak jak polecam, z pełnym przekonaniem, prof. Maksymowicza, tak raczej odradzam korzystanie z usług prof. Marchla.
Oczywiście errare humanum est. Ale jeśli błąd się popełni, nie można trwać w recydywie. To - w moim przypadku - kosztowałoby prawdopodobnie moje życie. I jak tu pogodzić zasadę primum non nocere - z takim nagannym postępowaniem?

Profesjonalista,bardzo uprzejmy, z klasą i ogromną wiedzą, pracujący z fantastycznym zespołem. Oni mnie naprawili a teraz moja długa praca abym tego nie zepsuła. Życie bez bólu - znowu wiem jak smakuje, jest fantastyczne. Dziękuję. Bardzo polecam

Witam. Jestem mlodym czlowiekiem z powaznym schorzeniem kregoslupa ledzwiowego. Dorobilem sie przepukliny z lewej jak i z prawej strony kregoslupa. Powazne zwezenia miedzykregowe przy tym schorzeniu to nic dziwnego. Od 2 lat sie z tym mecze. Kolokwialnie mowiac polozylo mnie to juz dwukrotnie do lozka. Raz na lewa strone drugi raz na prawa. Jak na ukonczone zaledwie 24 lata to duzo. Jako osobo czynnie uprawiajaca sport pozostaje mi jedynie szukac kontaktu do dr Maksymowicza, gdyz slyszalem o nim wiele pozytywnych opinii. Jezeli ktos moze udzielic mi tej pomocy prosze o kontakt mailowy krzych87gol@.wp.pl

bardzo dobry specjalista ,tak jak i caly zespol

bardzo dobry specjalista ,tak jak i caly zespol

Potrzebuję Kontaktu Do dr. Maksymowicza

Potrzebuję Kontaktu Do dr. Maksymowicza

koszmar za wizytę zapłaciłam 300 zł po paru minutach wyszłam z gabinetu z kartką papieru na ,której doktor napisał ,że operacja jest wysokiego ryzyka i to wszystko żadnej porady ,konsultacji,zaleceń, leków -NIC- wyszłam z rykiem biedniejsza o 3 stówy i wystraszona diagnozą