dr n. med. Wojciech Malottki

Urolog

Dokładni tak samo jak Pan Anonim.Przy rozmowie telefonicznej podana była inna cena za wizytę a finalnie okazało się podwojenie ceny za wizytę

Polecam dr. Malottki z czystym sumieniem. Pana profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc jest nieoceniona. Otacza Pan pacjentów fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Miałam zabieg usunięcia kamieni nerkowych - zabieg wykonany szybko, bezbolesnie i bez komplikacji i co najwazniejsze, czuje sie rewelacyjnie :-) Przesylam Panu Doktorowi najserdeczniejsze podziękowania za udzieloną pomoc.

Byłem wszystko fajnie ładne gabinety i wogole niby wysoka(Ostrów Wlkp) kultura ale... Ceny z kosmosu w Poznaniu u urologa tyle nie kasują tutaj wizyta miała kosztować 300zl a przy kasie okazało się że 600 w szoku byłem szybkie usg jąder i nerek i pewnie dlatego podwójna stawka. Gdzie za tą samą diagnozę i wizyte w Poznaniu u znanego Urologa zapłaciłem 250 zł gdzie lekarz spokojnie wyjaśnił co i jak na spokojnie i dobrze ze bylem to skosultowac ponieważ doktor Malottki już chciał robić zabieg który miał kosztować 800 zł jak ...

Ceny z kosmosu w Poznaniu u urologa tyle nie kasują tutaj wizyta miała kosztować 300zl a przy kasie okazało się że 600 w szoku byłem szybkie usg jąder i nerek i pewnie dlatego podwójna stawka. Gdzie za tą samą diagnozę i wizyte w Poznaniu u znanego Urologa zapłaciłem 250 zł gdzie lekarz spokojnie wyjaśnił co i jak na spokojnie i dobrze ze bylem to skosultowac ponieważ doktor Malottki już chciał robić zabieg który miał kosztować 800 zł jak się dowiedziałem po konsultacji z lekarzem w poznaniu zupełnie niepotrzebnie. Reasumujac 600zl wizyta max 10 min z czego diagnoza może i poprawna ale dalsze zalecenia nie do końca nie mówiąc już o chaotycznym belkocie doktora Malottkiego i jego bezpośredniości. Z tego co pamiętam to na Ty nie byliśmy. Od lekarza który kasuje tyle pieniędzy wymaga się trochę więcej....

Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Miałem zabieg usunięcia stentu po usunięciu kamieni nerkowych - zabieg wykonany szybko, profesjonalnie, zero komplikacji. Polecam z czystym sumieniem.

Idealny lekarz, jest dla pacjenta partnerem w rozmowie, traktuje go z życzliwością i poważaniem. Nie wywyższa się ponad osobę, którą leczy.Moja ocena w stosunku dla tego lekarza jest bardzo pozytywna, jest profesjonalnym specjalistą, dostałem od niego wskazówki, na które inni specjaliści nie zwrócili uwagi. Polecam szczególnie pacjentom którzy jak w moim przypadku mają problemy z prostatą.Operacja jest bezbolesna i na następny dzień po operacji udałem się do domu. Wielkie dzięki PANIE DOKTORZE. Jeszcze raz polecam gorąco.

Witam. Do Pana Doktora trafiłem zupełnie przez przypadek, borykałem się z problemami takimi jak: nieprzetrzymywanie moczu, problemy z oddawaniem moczu. Dodam że leczyłem się przez ponad 2 lata u różnych specjalistów w Polsce, a u Pana Doktora wystarczyło kilka wizyt i mały zabieg. Dla mnie Doktor zbawiciel i super człowiek. Pozdrawiam!

Pan Doktor wykonał u mnie operację prostaty zielonym laserem.Jestem miesiąc po operacji i jestem bardzo zadowolony. Dzięki Panu Doktorowi bardzo szybko wróciłem do zdrowia i do aktywnego życia. Wszystkim szczerze polecam dr Malottki.

Wszystkim szczerze polecam dr Malottki.

Jestem ogromnie wdzięczna za operację mojego taty. Doktor jest sympatyczny, cierpliwy, kontaktowy, doskonale tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi. Wygląda mi na wybitnego urologa. Operacja bardzo udana.

Świetny czlowiek, wykonal szereg badan. Kompleksowo i na temat. Zna sie na wielu dziedzinach, powiedzial mi wiecej o badaniach krwi niz slaby hematolog.

Mialem problem z prostata doktor mnie dobrze wyprowadzil teraz jest ok wiec mysle ze warty polecenia.

Mialem problem z prostata doktor mnie dobrze wyprowadzil teraz jest ok
wiec mysle ze warty polecenia.