lekarz Wojciech Maroszyński

2,4
2,4

Nie polecam tego lekarza. Nie potrafi prowadzić zagrożonych ciąż. Po drugim poronieniu gdy chciałam przeprowadzić badania na swój prywatny koszt powiedział bym poszukała w necie jak chce robić ale właściwie to nie ma sensu bo po trzecim poronieniu to i tak dostanę wszystkie leki. Zmieniłam lekarza.

Nie polecam, porod pod jego opieka to koszmar, bardzo niemiły, niedelikatny, badanie to jeden wielki ból. Ubliża podczas boli porodowych. W ilzy personel się go boi. Nikomu nie polecam rodzic podczas jego dyżuru

Nie polecam i to bardzo. Już na wstępie nie był miły, a gdy dowiedział się, że miałam CC z powodu napadów epilepsji wyśmiał lekarza, który dał mi skierowanie na CC oraz mnie obraził jak i szpital w którym rodziłam. Dodam tylko, że napady mam z tej gorszej epilepsji, tracę świadomość, upadam, trzęsę się, spinam wszystkie mięśnie, gałki mi lecą do tyłu plus wszystko ze mnie wylatuje. Ataki mam zawsze po zmęczeniu i bezsennej męczącej nocy. Ale nie, bo powinnam rodzic naturalnie i udusić dziecko w drogach rodnych :) gratuluję myślenia, niczym ze średniowiecza!

Beznadziejne podejście do pacjentki!! Kasa, kasa, kasa - tylko to dla niego sie liczy! Nie polecam nikomu!

Ja bardzo sobie chwale dr Maroszynskiego prowadził moje dwie ciąże a teraz okazuje sie że jestem juz w kolejnej ciąży i też do niego pójdę po poronieniu pierwszym bylam w ciąży szybko i była ciąża zagrożona i gdyby nie dr to bym straciła ciąże

Po wizycie u Pana Doktora (po drugim z kolei poronieniu) czułam się tragicznie, nie dość że był szalenie nie delikatny przy badaniu, to na dodatek jego gadanie doprowadziło mnie do płaczu, traktował mnie jak jakiegoś dziecioroba, a mam dopiero jedno dziecko. Krótko mówiąc - beznadziejny lekarz, bardzo nieuprzejmy... nie polecam nikomu.

Pan doktor potrafi zostać w pracy jeszcze po dyżurze, jeśli tylko zachodzi taka konieczność. Dba o pacjentów swojego oddziału bez względu na to kto jest lekarzem prowadzącym. Nie byłam jego pacjentką, a mimo to bardzo dużo dla mnie zrobił. Dzięki niemu mam szansę na drugą ciąże. Kompetentny i godny polecenia lekarz. W drugim kontakcie okazuje się bardzo miłym człowiekiem. Godny polecenia.

Miły, wyrozumiały lekarz, badania przeprowadza wolno i delkatnie, ale mogłby wiecej sam tlumaczyć bez zadawanego pytania... polecam:)

Nie polecam ani tego lekarza, ani porodówki w Iłży. Położne miłe (prawie wszystkie) ale nie mają zbyt wiele do powiedzenia w trakcie porodu, lekarz niesympatyny, metody jakimi się posługuje są żywcem z PRLu, jest negatywnie nastawiony do porodów rodzinnych. W szpitalu jest brudno, a salowe popijają kawkę z położnymi zamiast ze ścierą ganiać. W takcie porodu ruch jak na dworcu nawet salowa sobie wchodzi jak do obory, a ordynator ani be ani me - jemu to nie przeszkadza. Nieposzanowane są prawa pacjenta. Odradzam ten szpital. Jedynym lekarzem z którym można ...

Nie polecam ani tego lekarza, ani porodówki w Iłży.
Położne miłe (prawie wszystkie) ale nie mają zbyt wiele do powiedzenia w trakcie porodu, lekarz niesympatyny, metody jakimi się posługuje są żywcem z PRLu, jest negatywnie nastawiony do porodów rodzinnych. W szpitalu jest brudno, a salowe popijają kawkę z położnymi zamiast ze ścierą ganiać. W takcie porodu ruch jak na dworcu nawet salowa sobie wchodzi jak do obory, a ordynator ani be ani me - jemu to nie przeszkadza. Nieposzanowane są prawa pacjenta. Odradzam ten szpital. Jedynym lekarzem z którym można NORMALNIE porozmawiać na tym oddziale to dr. Ciecierski, ale wiadomo na 5 osobową obsadę to tylko 20% szans, że się na niego trafi, nie warto ryzykować.

lekarz bardzo niemiły. wątpię w jego kompetencje... nie potrafi dobrze zająć się pacjentką po porodzie. przez niego strasznie cierpiałam. zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!!!