Polecam. Najlepszy ortopeda. Pełen profesjonalizm ,podejście do pacjenta. Ogromna wiedza medyczna.

Chciałbym serdecznie podziękować Dr. Masalskiemu. Miałem bardzo skomplikowany przypadek złamania kłykcia bocznego, dzięki doktorowi po roku wróciłem do sportu wyczynowego oraz do pasji. Większość lekarzy przekreślała szanse na uprawianie jakiegokolwiek sportu tym bardziej ekstremalnych. Panie doktorze, życzę jak najlepiej i dziękuje za naprawienie mi kolana.

Panie doktorze, życzę jak najlepiej i dziękuje za naprawienie mi kolana.

Dokładny i spokojny, bardzo dużo tłumaczy umiejętnie ale ze skutkiem zdiagnozował ból w barku , widać że ma fach w rękach.

Bardzo miły, opiekuńczy lekarz. Czułam się bezpiecznie podczas operacji jak i po niej. Cierpliwy profesjonalista.

Uśmiechnięty, z serdecznością podchodzi do człowieka z lekka nieśmiały w swojej dziedzinie profesjonalny.

Uśmiechnięty, z serdecznością podchodzi do człowieka z lekka nieśmiały w
swojej dziedzinie profesjonalny.

Dokładny i skromny, wszystko tłumaczy i dobiera odpowiednie leczenie młodziutki ale widać ma fach w rękach.

Dokładny i skromny, wszystko tłumaczy i dobiera odpowiednie leczenie
młodziutki ale widać ma fach w rękach.