dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog, Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy

Jestem po konsultacji u Pana doktora. Podejście super, pełen profesjonalizm. Na wejście od razu uśmiech na twarzy . Bardzo miła atmosfera. Mimo iż boję się igieł Pan doktor podszedł do mnie indywidualnie. Zabieg skleroterapii przebieg szybko, nawet nie wiem kiedy się skończył. Bardzo gorąco polecam Pana doktora. Na pewno polecę to koleżankom. WAM TEZ POLECAM!!!

Wspaniały czlowiek i lekarz. Uśmiechniety, mily, rozmowny, otwarty na pacjenta, kompetentny. Jestem Jego pacjentka i mogę ze spokojem polecic wizytę oraz dalsze leczenie u Pana Dr.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Ocena szkolna: celujący. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam się leczyć u tak dobrego specjalisty.

Jestem po zabiegu laserowym i po dodatkowym zabiegu skleroterapi. Na pierwszej wizycie dowiedziałam się wszystkiego o leczeniu w bardzo przystępny sposób. Lekarz bardzo miły, uprzejmy. Nigdy nie odmówił pomocy, nawet kiedy zadzwoniłam z problemem w sobotę. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Gorąco polecam :)

Jestem po skleroterapii w angelius w katowicach Cudowny lekarz miły uśmiechnięty profesjonalny i na dodatek przystojny

Jestem po zabiegu wykonanym przez dr Mikuska. Lekarz bardzo kompetentny, tłumaczy, odpowiada na każde pytanie szczegółowo nawet jeśli jest dla mnie nie zrozumiałe, miły uprzejmy. Polecam. Niebawem udaję sie na zabieg echoskleroterapii i jestem spokojna.

Lekarz naprawdę godny polecenia, ma świetne podejście do pacjenta bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy.