lekarz Wojciech Moniakowski

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny, Internista

2,9

Lekarz z powołania, wszystko dokładnie i skrupulatnie sprawdza i bada, bez pośpiechu przeprowadza wywiad z pacjentem. Wszystko tłumaczy tak , aby było zrozumiałe.

Jeśli możecie, trzymajcie się od tego "lekarza" z daleka. Dla niego naderwane więzadło (dystensja III stopnia czyli zerwane przeszło 70% włókien, traktowane przez ortopedów i rehabilitantów prawie jak całkowicie zerwane), to tylko "rozciągnięcie"...

lekarz super podejście do pacjenta pomocny uprzejmy, wszystko dokladnie omawia, ma doświadczenie i wiedzę. szczerze polecam

Tak chamskiego i prostackiego lekarza jeszcze w swoim życiu nie spotkałem! Było to dla mnie poniżające spotkanie i nikomu nie życzę czegoś takiego. Tego znachora omijać szerokim łukiem!!!

Wyjście z progu doskonałe, lądowanie na głowie z kilku metrów już nie...Złamane obie ręce, zerwane więzadła w kolanach, dziura w brodzie. Odwiedziłam wcześniej 2 szpitale, jednak z pobytu w 3 byłam zadowolona. Zarówno z dr Moniakowskiego, jak i Pań Pielęgniarek Chirurgicznych. Specyficzne podejście do pacjenta nie powinno razić, a motywować do dyskusji. Inteligencja i błyskotliwość doktora uzupełnia trafną diagnozę. Mogę się nawet zgodzić z dyskredytacją mojego obuwia :D Dystans moi drodzy, przede wszystkim dystans do siebie.... PS. Nie narzekam na dostęp do szpitali w Szczecinie, jednak mojego syna skonsultuję u ...

PS. Nie narzekam na dostęp do szpitali w Szczecinie, jednak mojego syna skonsultuję u Moniakowskiego
PS....podoba mi się uwaga o tym, że Pan Moniakowski jest przystojny, a jeszcze bardziej ta, że nie powinno się o tym mówić ;)
K.

polecam doktora bardzo mily dla mnie i wyleczyl kolano z dolegliwosci po ponownym zwichnieciu.Polecam tego doktora

Lekarz potraktował mnie w przychodni w Oleśnie jak śmiecia.Stwierdził,że miałam przynieść zdjęcie rtg,ale nikt mnie na nie nie skierował.Sam też nie chciał mi dać skierowania,bo wg niego muszę po skierowanie zgłosić się do lekarza rodzinnego. I pewnie znowu odczekać 2 miesiące żeby się dostać do poradni?A ból ręki jest nie do wytrzymania,leki przeciwbólowe już nie działają,ale co to obchodzi jaśnie wielmożnego pana doktora.Dziękuję,ale nie mam zamiaru więcej spotykać się z kimś takim.Mogę też zapomnieć o przepisaniu leków, bo pan "doktor" nie miał nawet zamiaru mnie zbadać.

Na moje nieszczęście miał dyżur, gdy leżałem na oddziale.Podczas obchodu był bardzo małomówny,nie był łaskawy powiedzieć co mi dolega, natomiast w sposób bardzo grubiański i gburowaty poprawił pod względem gramatycznym moje pytanie o stan zdrowia.Przypuszczam, że pan dr Moniakowski pomylił się z powołaniem.Może i jest świetnym polonistą ale w niewłaściwym miejscu,czasie i sytuacji. Mam nadzieję że nie będę miał takiego pecha i więcej na niego nie trafię.

Mam nadzieję że nie będę miał takiego pecha i więcej na niego nie trafię.

lekarz bardzo niemily moj problem potraktowal lekcewazonco poswiecil mi 5 min swojego czasu po czym postawil diagnoze ktorej zbytnio nie omowil. Wybieram sie na wizyte prywatna do innego lekarza

Bardzo nieprzyjemnie wspominam tą wizyte. Porada w placówce publicznej nie zostala mi udzielona i zostalam bardzo źle potraktowana. Bylo to kilka lat temu i mam nadzieje, ze pan Moniakowski zmienił się, jednak nigdy nie odważę sie byc powtornie jego pacjentka.