dr n. med. Wojciech Niemczyk

Polecam Doktora z całego serca!!! Dzięki niemu mamy za sobą już 21 tydzień ciąży ❤ jest miły, rzeczowy i empatyczny. Na kazde pytanie cierpliwie odpowiada, tłumacząc wszystko "jak krowie na rowie". Zawsze chętnie służy pomocą, odpisze na wiadomosc nawet w środku nocy, a jeśli trzeba to otworzy gabinet w weekend (swój wolny dzień od pracy) by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Lekarz z powołania- bardzo niewielu można teraz takich spotkać!

FANTASTYCZNY!!! Polecam go każdej kobiecie.

FANTASTYCZNY!!! Polecam go każdej kobiecie.

pierwsza inseminacja bez jakichkolwiek badań hormonalnych, z marszu, czy tak postępuje doświadczony i bardzo dobry lekarz?

kobiety ja mam barzo dobre zdanie o doktorze Niemczyku.Staralam sie 12 lat o dziecko i on mi pomogl spelnic moje marzenie . Napewno jak bede w polsce to mu podziekuje osobiscie

od lat bylismy klientami u P.Doktora. Jestesmy przekonani z Żona iz faktycznie P.Niemczyk jest pazerny na pieniadze,celowo zwodzi pacjentki/nie mówi całej prawdy o dolegliwościach i metodach ich leczenia/zwlaszcza jezeli ktos jest nie doinformowany!Wiemy to po konsultacjach z innymi lekarzami. Zdecydowanie nie polecamy-wiadomo..budowa nowej kliniki tez kosztowała!

Poznałam wielu lekarzy,u Niemczyka jestem od 12 lat.Informuje wyczerpująco,jest b.delikatny -założenie wkładki to majstersztyk.W kontakcie przemiły.Prowadził moją ostatnią - trzecią ciążę.Dość późna,ale byłam w dobrych rękach.Mój mąż również był pod wrażeniem.Kultura i takt.Jeśli chodzi o punktualność, to wynika chyba z dużej ilości pacjentek.Trzeba sobie zarezerwować więcej czasu.Polecam paniom.Na pewno zaprowadzę córki.

zaprowadzę córki.

polecam doktora wojciecha niemczyka chodze do niego drugi miesiąc niestety jak wiadomo kazda wizyta swoje kosztuje ale chyba mój wysiłek nie wyszedł na marne prawdopodobnie udało mi sie zajsc w ciąże tylko dzieki niemu przez rok starałam sie o dziecko.bardzo miły i spokojny,i jak to inne osoby pisza moze i sie spuźnia ale czy ktos wie ile on jeszcze czasu siedzi poza godzinami pracy?ostatnio byłam o 19,45 na wizycie (pan doktor pracuje do 20) a za mna jeszcze było 6 pacjentek wiec jezeli sie spuźnia to prubuje wszystko zrekompensowac polecam bez dwóch zdań super specjalista byle było więcej takich lekarzy

To Kompletny Naciagacz na Kase !! I malo tego nie diagnozuje chorob ktore powinnien wykrywac w wczesnym stadium choroby !!

Pan doktor okazał się w moim przypadku kompletną pomyłką. Jako przyczynę niepłodności zdiagnozował polipa w macicy. Polecił go usunąć jak najszybciej laparoskopowo, oczywiście odpłatnie. Skierowania z gabinetu prywatnego to do siebie mają. Inny lekarz stwierdził, że narośla w macicy są na tyle małe, że są usuwane w trakcie cyklu z krwią menstruacyjną i że nie warto ingerować chirurgicznie w ciało młodej pacjentki, która jeszcze nie rodziła. Cóż, ta druga diagnoza była trafna, obecnie jestem w 7 m-cu ciąży :-). A cena u dr Niemczyka wynika z pewnością z mojego źródła dochodu. Kobiety posiadające własną firmę płacą więcej, gdy tylko się do tego przyznają w wywiadzie lekarskim. Ale to tylko moje skromne zdanie. Każdy ma swoje doświadczenia. Pozdrawiam

ludzie on naprawde jest super :) polecam go ;)

ludzie on naprawde jest super :) polecam go ;)