lekarzWojciech Ozimek

52,17135221,0578444+48 601 290 999
drozimek@ozimek.orangemail.pl

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
11 opinii

• 1

dramat,dramat i jeszcze raz dramat. Oszust i naciagacz, naewt NIE ZBADAŁ dziecka, spojrzał przez kilka sekund na dziecko i stwierdził......przerośniety migdał i lamblie. Wszystko oczywiście się nie sprawdziło. Szkoda czasu, pieniędzy. Wysyła tylko maile(do każdego takie same). Uchroń Nas Boże przed takimi "specjalistami" - szamanami co to z oczu wyczytują choroby...

• 5

Bylem u Pana doktora w sprawie problemow z brzuchem z podejrzeniem pasozytow. Pan doktor bardzo dobrze mnie zdiagnozowal. Przepisal leki. W tym niedostepne normalnie w Polsce, a o wiekszej skutecznosci. Po przyjetych lekach, bole i wzdecia brzucha minely bezpowrotnie. Pan doktor przejrzal zdecydowanie wiecej i dokladniej moje wyniki badan niz poprzedni (pan profesor) u ktorego bylem. Szczerze polecam.

• 1

Ozimek, to zwykły partacz. Tzw. Doktor jednej diagnozy. Przychodzą do niego osoby tylko po to żeby usłyszeć to co im sie ubzdurało i wtedy są zadowolone, ale jeśli ktokolwiek potrzebuje lekarza to niech sobie odpuści.

• 2
  • 3
  • 2
  • 3

mój główny powód niezadowolenia to brak czasu poświęconego pacjentowi. Na moja prośbę o wytłumaczenie sposobu leczenia pan doktor skwitował wysłaniem 2 linków do stron które nie działają. przykre

• 5

Dobry, uprzejmy , pogodny człowiek. Skuteczny, kompetentny lekarz. Lubi pacjentów i wykonywany zawód. O kiedy przyjmuje w gabinecie ( info i rejestracja na ozimek.orangemail.pl) nie traci czasu na stanie w korkach, jest bardziej dostępny i może poświęcać każdemu pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Widzi pacjenta jako całość i do każdego podchodzi indywidualnie. Zawsze zrozumiale tłumaczy rozpoznanie i proponowane metody leczenia. Jeśli pociągnie się go za język wizyta zmienia się w wykład. Ja i moi znajomi mamy do niego pełne zaufanie i polecamy go innym potrzebującym zwłaszcza tzw.trudnym przypadkom.Jak najbardziej polecam.

• 5

Wg mnie nie ma w Warszawie konkurencji. Ogromna wiedza i doświadczenie.

• 5

Super lekarz. Podpisuję się pod tymi wszystkim wcześniej dodanymi opiniami.

• 5

Dziecko notorycznie kaszlało, skurcze oskrzeli non-stop przeziębienia. Diagnoza- alergia. Bez wziewów i inhalacji nie było mowy o funkcjonowaniu. Gdy Dr Ozimek ją zobaczył i wysłuchał wszystkiego, tylko złapał sie za głowę. stwierdziła pasożyty i przerost 3 migdała.Mimo, iz w 2 badaniach na kał nic nie wyszło , zdecydowalismy sie na leczenie. Dostała odrobaczanie- już po 3 dawkach leku było duzo lepiej. Obecnie kaszel i katar pozegnaliśmy, mam nadzieję na zawsze. Polecam gorąco!!!

• 5

Zdecydowanie polecam tego pediatrę. Przed pierwszą wizytą dr Ozimka leczyłem dzieciaka u wielu lekarzy z Medicover, więc mam punkt odniesienia. Kontakt do dr. OZimka otrzymałem od innych zadowolonych rodziców. Polecam ze spokojnym sumieniem.

• 5

Wspaniały pediatra, świetny diagnosta i w 100% skuteczny lekarz. Ponadto przemiły człowiek, cierpliwie odpowiada na każdą wątpliwość, w każdej chwili służy pomocą i radą.

• 5

najlepszy pediatra jakiego spotkaliśmy. trudno dostęny gdyż ma mnóstwo wizyt jednak warto próbować go wezwać. Był u naszych dzieci dwukrotnie i byliśmy pod wielkim wrażeniem jego kompetencji.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat