lekarz

Wojciech Ozimek

Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

Aleja Wilanowska 43 D
Warszawa
52,17135221,0578444+48 601 290 999
drozimek@ozimek.orangemail.pl

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.2/5
Kompleksowość podejścia
4.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.9/5
Ilość poświęconego czasu
4/5
Uprzejmość
4.2/5
Godny polecenia
4.1/5
Średnia:
4.15
11 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

dramat,dramat i jeszcze raz dramat. Oszust i naciagacz, naewt NIE ZBADAŁ dziecka, spojrzał przez kilka sekund na dziecko i stwierdził......przerośniety migdał i lamblie. Wszystko oczywiście się nie sprawdziło. Szkoda czasu, pieniędzy. Wysyła tylko maile(do każdego takie same). Uchroń Nas Boże przed takimi "specjalistami" - szamanami co to z oczu wyczytują choroby...

5,0/5

Bylem u Pana doktora w sprawie problemow z brzuchem z podejrzeniem pasozytow. Pan doktor bardzo dobrze mnie zdiagnozowal. Przepisal leki. W tym niedostepne normalnie w Polsce, a o wiekszej skutecznosci. Po przyjetych lekach, bole i wzdecia brzucha minely bezpowrotnie. Pan doktor przejrzal zdecydowanie wiecej i dokladniej moje wyniki badan niz poprzedni (pan profesor) u ktorego bylem. Szczerze polecam.

1,0/5

Ozimek, to zwykły partacz. Tzw. Doktor jednej diagnozy. Przychodzą do niego osoby tylko po to żeby usłyszeć to co im sie ubzdurało i wtedy są zadowolone, ale jeśli ktokolwiek potrzebuje lekarza to niech sobie odpuści.

3,0/5

mój główny powód niezadowolenia to brak czasu poświęconego pacjentowi. Na moja prośbę o wytłumaczenie sposobu leczenia pan doktor skwitował wysłaniem 2 linków do stron które nie działają. przykre

5,0/5

Dobry, uprzejmy , pogodny człowiek. Skuteczny, kompetentny lekarz. Lubi pacjentów i wykonywany zawód. O kiedy przyjmuje w gabinecie ( info i rejestracja na ozimek.orangemail.pl) nie traci czasu na stanie w korkach, jest bardziej dostępny i może poświęcać każdemu pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Widzi pacjenta jako całość i do każdego podchodzi indywidualnie. Zawsze zrozumiale tłumaczy rozpoznanie i proponowane metody leczenia. Jeśli pociągnie się go za język wizyta zmienia się w wykład. Ja i moi znajomi mamy do niego pełne zaufanie i polecamy go innym potrzebującym zwłaszcza tzw.trudnym przypadkom.Jak najbardziej polecam.

5,0/5

Wg mnie nie ma w Warszawie konkurencji. Ogromna wiedza i doświadczenie.

5,0/5

Super lekarz. Podpisuję się pod tymi wszystkim wcześniej dodanymi opiniami.

4,8/5

Dziecko notorycznie kaszlało, skurcze oskrzeli non-stop przeziębienia. Diagnoza- alergia. Bez wziewów i inhalacji nie było mowy o funkcjonowaniu. Gdy Dr Ozimek ją zobaczył i wysłuchał wszystkiego, tylko złapał sie za głowę. stwierdziła pasożyty i przerost 3 migdała.Mimo, iz w 2 badaniach na kał nic nie wyszło , zdecydowalismy sie na leczenie. Dostała odrobaczanie- już po 3 dawkach leku było duzo lepiej. Obecnie kaszel i katar pozegnaliśmy, mam nadzieję na zawsze. Polecam gorąco!!!

5,0/5

Zdecydowanie polecam tego pediatrę. Przed pierwszą wizytą dr Ozimka leczyłem dzieciaka u wielu lekarzy z Medicover, więc mam punkt odniesienia. Kontakt do dr. OZimka otrzymałem od innych zadowolonych rodziców. Polecam ze spokojnym sumieniem.

5,0/5

Wspaniały pediatra, świetny diagnosta i w 100% skuteczny lekarz. Ponadto przemiły człowiek, cierpliwie odpowiada na każdą wątpliwość, w każdej chwili służy pomocą i radą.

5,0/5

najlepszy pediatra jakiego spotkaliśmy. trudno dostęny gdyż ma mnóstwo wizyt jednak warto próbować go wezwać. Był u naszych dzieci dwukrotnie i byliśmy pod wielkim wrażeniem jego kompetencji.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat