Wojciech Ozimek

52,17135221,0578444+48 601 290 999
drozimek@ozimek.orangemail.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
11 opinii

dramat,dramat i jeszcze raz dramat. Oszust i naciagacz, naewt NIE ZBADAŁ dziecka, spojrzał przez kilka sekund na dziecko i stwierdził......przerośniety migdał i lamblie. Wszystko oczywiście się nie sprawdziło. Szkoda czasu, pieniędzy. Wysyła tylko maile(do każdego takie same). Uchroń Nas Boże przed takimi "specjalistami" - szamanami co to z oczu wyczytują choroby...

Bylem u Pana doktora w sprawie problemow z brzuchem z podejrzeniem pasozytow. Pan doktor bardzo dobrze mnie zdiagnozowal. Przepisal leki. W tym niedostepne normalnie w Polsce, a o wiekszej skutecznosci. Po przyjetych lekach, bole i wzdecia brzucha minely bezpowrotnie. Pan doktor przejrzal zdecydowanie wiecej i dokladniej moje wyniki badan niz poprzedni (pan profesor) u ktorego bylem. Szczerze polecam.

Ozimek, to zwykły partacz. Tzw. Doktor jednej diagnozy. Przychodzą do niego osoby tylko po to żeby usłyszeć to co im sie ubzdurało i wtedy są zadowolone, ale jeśli ktokolwiek potrzebuje lekarza to niech sobie odpuści.

mój główny powód niezadowolenia to brak czasu poświęconego pacjentowi. Na moja prośbę o wytłumaczenie sposobu leczenia pan doktor skwitował wysłaniem 2 linków do stron które nie działają. przykre

Dobry, uprzejmy , pogodny człowiek. Skuteczny, kompetentny lekarz. Lubi pacjentów i wykonywany zawód. O kiedy przyjmuje w gabinecie ( info i rejestracja na ozimek.orangemail.pl) nie traci czasu na stanie w korkach, jest bardziej dostępny i może poświęcać każdemu pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Widzi pacjenta jako całość i do każdego podchodzi indywidualnie. Zawsze zrozumiale tłumaczy rozpoznanie i proponowane metody leczenia. Jeśli pociągnie się go za język wizyta zmienia się w wykład. Ja i moi znajomi mamy do niego pełne zaufanie i polecamy go innym potrzebującym zwłaszcza tzw.trudnym przypadkom.Jak najbardziej polecam.

Wg mnie nie ma w Warszawie konkurencji. Ogromna wiedza i doświadczenie.

Super lekarz. Podpisuję się pod tymi wszystkim wcześniej dodanymi opiniami.

Dziecko notorycznie kaszlało, skurcze oskrzeli non-stop przeziębienia. Diagnoza- alergia. Bez wziewów i inhalacji nie było mowy o funkcjonowaniu. Gdy Dr Ozimek ją zobaczył i wysłuchał wszystkiego, tylko złapał sie za głowę. stwierdziła pasożyty i przerost 3 migdała.Mimo, iz w 2 badaniach na kał nic nie wyszło , zdecydowalismy sie na leczenie. Dostała odrobaczanie- już po 3 dawkach leku było duzo lepiej. Obecnie kaszel i katar pozegnaliśmy, mam nadzieję na zawsze. Polecam gorąco!!!

Zdecydowanie polecam tego pediatrę. Przed pierwszą wizytą dr Ozimka leczyłem dzieciaka u wielu lekarzy z Medicover, więc mam punkt odniesienia. Kontakt do dr. OZimka otrzymałem od innych zadowolonych rodziców. Polecam ze spokojnym sumieniem.

Wspaniały pediatra, świetny diagnosta i w 100% skuteczny lekarz. Ponadto przemiły człowiek, cierpliwie odpowiada na każdą wątpliwość, w każdej chwili służy pomocą i radą.

najlepszy pediatra jakiego spotkaliśmy. trudno dostęny gdyż ma mnóstwo wizyt jednak warto próbować go wezwać. Był u naszych dzieci dwukrotnie i byliśmy pod wielkim wrażeniem jego kompetencji.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny