lekarz Wojciech Pasterczyk

Pan doktor bardzo pomocny , poświęca czas pacjentowi , miły i kompetentny , polecam gorąco Doradza i widać ze interesuje się indywidualnie każdym a nie wszytko z automatu .

Nie polecam lekarza, zrobiłam badania profilaktyczne i lekarz stwierdził, że nic nie widzi... Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy a lekarz nic nie stwierdził po wynikach TSH.

Lekarz nie kompetentny, brak wiedzy o lekach podstawowych. Nie był w stanie postawić odpowiedniej diagnozy. Choć lekarz jest miły. Widać że kupił dyplom za dudki. Jednym słowem nie polecam

Bardzo dobry lekarz, zna się na swojej robocie, wszystko wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania i oczywiście wyleczył. Polecam

Bardzo dobry lekarz, fachowy, uprzejmy, znający się na medycynie. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, fachowy, uprzejmy, znający się na medycynie. Polecam.

PAN DOKTOR BARDZO MIŁY, KOMPETENTNY,POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI, WSZYSTKO MI WYTŁUMACZYŁ, ODPOWIEDZIAŁ MI NA WSZYSTKIE PYTANIA, ZASTOSOWAŁ SKUTECZNE LECZENIE. W 100% GODNY POLECENIA.