Wojciech Pawlak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
3 opinie

Umówiłem się na wizytę do p. dr. Pawlaka przeczytawszy bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie. Jak się okazało na samej wizycie p. dr cały czas się spieszył, był flegmatyczny i wykazywał całkowity brak zainteresowania mną i moich urazem. Nie dość, że źle zdiagnozował uraz to dodatkowo kazał mi przytrzymać gips na nodze, co jak się później okazało - było fatalnym błędem. Podobnie było podczas następnej wizyty - szybkie 100 zł i szybka wizyta, poklepanie po ramieniu i "wszystko będzie dobrze". 3 miesiące po urazie a uraz jest cały czas nie do końca wyleczony i daje dolegliwości. NIE polecam.

Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego ortopedy z czystym sumieniem polecam dr Pawlaka. Dwóch poprzednich ortopedów niestety nie poradziło sobie z moim problemem tutaj znalazłam pomoc w 100%.

Jestem byłą pacjentką po endoprotezo plastyce biodra. Operacja odbyła się w maju 2009 roku. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji. Do dnia dzisiejszego nie odczuwam żadnego bólu w stawie biodrowym. Mogę się swobodnie poruszać, czego wcześniej już nie mogłam robić. Moim zdaniem Pan dr n. med. Wojciech Pawlak jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie i nie poprzestaje na tym. Zwraca uwagę i interesuje go ogólny stan zdrowia pacjenta, na jakie choroby choruje, jakie lekarstwa w chwili obecnej zażywa. Jest uprzejmy, miły i z całą pewnością wzbudzający zaufanie swoją osobą. Jak ktoś potrzebowałby pomocy w wyborze tego typu specjalisty to z czystym sumieniem poleciłabym Pana doktora.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny