dr n. med.Wojciech Pawlak

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.

Moniuszki 78

• 3
  • 2
  • 4
  • 1

Umówiłem się na wizytę do p. dr. Pawlaka przeczytawszy bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie. Jak się okazało na samej wizycie p. dr cały czas się spieszył, był flegmatyczny i wykazywał całkowity brak zainteresowania mną i moich urazem. Nie dość, że źle zdiagnozował uraz to dodatkowo kazał mi przytrzymać gips na nodze, co jak się później okazało - było fatalnym błędem. Podobnie było podczas następnej wizyty - szybkie 100 zł i szybka wizyta, poklepanie po ramieniu i "wszystko będzie dobrze". 3 miesiące po urazie a uraz jest cały czas nie do końca wyleczony i daje dolegliwości. NIE polecam.

• 5

Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego ortopedy z czystym sumieniem polecam dr Pawlaka. Dwóch poprzednich ortopedów niestety nie poradziło sobie z moim problemem tutaj znalazłam pomoc w 100%.

• 5

Jestem byłą pacjentką po endoprotezo plastyce biodra. Operacja odbyła się w maju 2009 roku. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji. Do dnia dzisiejszego nie odczuwam żadnego bólu w stawie biodrowym. Mogę się swobodnie poruszać, czego wcześniej już nie mogłam robić. Moim zdaniem Pan dr n. med. Wojciech Pawlak jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie i nie poprzestaje na tym. Zwraca uwagę i interesuje go ogólny stan zdrowia pacjenta, na jakie choroby choruje, jakie lekarstwa w chwili obecnej zażywa. Jest uprzejmy, miły i z całą pewnością wzbudzający zaufanie swoją osobą. Jak ktoś potrzebowałby pomocy w wyborze tego typu specjalisty to z czystym sumieniem poleciłabym Pana doktora.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat