dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński

Chirurg dziecięcy, Urolog, Urolog dziecięcy

2,7

Nie rozumiem negatywnych opinii. Jestem 4 m-ce po operacji. Wszystko w porządku zero powikłań. Dwa dni w szpitalu i do domu. Koszt operacji razem ze szpitalem ok 19000 zł. Ale uwierzcie: warto... Jeśli ktoś ma wątpliwości i cały czas myśli czy warto to powiem : czas leci i chyba nie ma sensu dzielić włosa na czworo. Jeśli macie do końca życia zastanawiać się nad sensem i brakiem sensu to dojdziecie do momentu w którym powiecie: kurczę żałuje że tego nie zrobiłem. Ja psychicznie czuje się w końcu "bezpiecznie" i dobrze że sobą. Sprawy łóżkowe były przed operacją ok. Po operacji jest oczywiście dużo lepiej... Ale to zasługa też psychiki. Chłopaki naprawde warto. Swój sprzęt warto oddać w ręce prawdziwego fachowca. A prof. Perdzynski takim fachowcem jest. Pozdrawiam.

kompetentny i uprzejmy, ale UWAGA: zdecydowanie zbyt szybko kieruje na zabieg (oczywiscie wykonywany przez niego samego) poza NFZ. zabieg kosztowniejszy niz w innych placowkach. sugeruje iz nie mozna czekac a w rzeczywistosci zabieg okazal sie nie byc pilnym! podchodzic z REZERWA!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Przez prawie 2 lata jeździliśmy do niego z synem z wadą spodziectwa myśląc, że profesor jest profesjonalistą. Stwierdził, że wada nie wymaga operacji i że są jakieś maści, które mogą skorygować skrzywienie... Na jednej z następnych wizyt okazało się, że maść nie jest dostępna, a syn nagle miał stulejkę i zrośnięty napletek. Prof. wręcz chciał "wymusić" na nas zabieg odklejenia napletka za 4000 zł. Zrezygnowaliśmy z tego lekarza. Na szczęście trafiliśmy do innego naprawdę świetnego doktora również z Warszawy. Dziś syn jest po operacji spodziectwa, którą mógł mieć zrobioną o wiele wcześniej i nic by nie pamiętał, gdyby nie brak kompetencji ze strony prof. Perdzyńskiego i jego pazerność na kasę.

Miałem zrosnięty napletek z żołedziem po nie udanym wczesniejszym zabiegu.Poszedłem z tym problemem do Dr.Wojciech Perdzyński. teraz po zabiegu wszystko jest na swoim miejscu.Pełen profesjonalizm.

POLECAM PROF. CENA 15000 ZA SKRZYWIENIA NIE JEST MAŁA, ALE KTO Z NAS NIE UCZYŁ SIE PO TO ZEBY ZARABIAC PIENIADZE - PONADTO CALA KWOTA NIE IDZIE DO PROF. KWOTA OBEJMUJE POBYT W SZPITALU 3 DNI, SALE OPERACYJNA, ANESTEZJOLOGA - PIERWSZY ASYSTENT ORAZ DRUGIEGO ASYSTENTA. PO PRZEPROWADZENIU OKOŁO 200 OPERACJI ISTNIEJE MALE RYZYKO POPSUCIA CZEGOKOLWIEK.

"leczył"moich synów przez rok, bez efektu z powodu niedorozwoju penisa.Dziś chłopcy są pod opieką endokrynologa.Ich problemem jest choroba genetyczna(hipogonadyzm).Straciliśmy czas i pieniądze.Nie zlecił żadnych badań.Zero kompetencji.

15 lat temu moje dziecko trafiło pod jego nóż... operacja się udała wg pana doktora... zmarnował dzieciakowi całe życie :( konsekwencji nie poniósł :( za żadne pieniądze świata nie warto nawet dzwonić do niego, a co dopiero się leczyć :( zdecydowanie przestrzegam przed jego "zdolnymi" rączkami!!!

Dba tylko o forsę. Oczernia innych lekarzy u których leczylem się wczesniej. Winą za nieskuteczne leczenie obarcza wszystkich innych - łącznie ze mną - lecz nie siebie.

Bardzo dużo dobrego słyszałem o tym lekarzu. Teraz już wiem, że to nieprawda. Myślałem, że jest dobrym chirurgiem ale plastykę napletka spartaczył zupełnie. Na oddziale niehigienicznie i wdała się infekcja, którą leczyłem u innego "znachora" Perkowskiego w Gdańsku. Obu panów szczerze odradzam. Są jedynie pazerni na pieniądze. Ogromny koszt leczenia stulejki. Szok.

Byliśmy z dzieckiem 3 latka. Pan profesor powiedział że to stulejka i trzeba operować, koszt operacji 7000 zł, o mało nie zemdlałam gdy usłyszałam taką kwotę. Pojechaliśmy do innego lekarza i ten zaproponował maść do smarowania i odciąganie napletka. Po tygodniu było już wszystko ok, napletek sam zszedł, a pan doktor Perdzyński chciał nas naciągnąć na wielka kasę