dr n. med. Wojciech Piwowarski

Neurochirurg

2,2

Dziś byłam u pana doktora na wizycie,bardzo przemiły człowiek.Wszystko mi wyjaśnił , jestem mile zaskoczona.Bardzio polecam pana,takich ludzi jest w dzisiejszych czasach bardzo mało.Szubka i fachową obsługa klienta.

Pan doktor uratował życie mojemu bratu. Pojawił się nagle, gdy nie mieliśmy już nadziei. Mój brat z guzem mozgu, niezlosliwymym trafił na oddzial intensywnej terapii w Ochojcu. Stan był zły. Nie mógł już ruszać rękoma ani nogami. Nie mówił. Zwykła niezwykła konsultacja z Panem doktorem. Pytanie "Dlaczego to nie zoperowane?" Szok. Sześciu profesorów w całej Polsce nam odmówiło! Nikt nie chciał podjąć się leczenia! 3 dni decyzja. Strach. Operacja! Pan doktor wyciął ponad 50% guza! Wszystko się udało. O rok za długo z tym wszystkim czekano. Teraz intensywna rehabilitacja i ...

Pan doktor uratował życie mojemu bratu.
Pojawił się nagle, gdy nie mieliśmy już nadziei. Mój brat z guzem mozgu, niezlosliwymym trafił na oddzial intensywnej terapii w Ochojcu. Stan był zły. Nie mógł już ruszać rękoma ani nogami. Nie mówił. Zwykła niezwykła konsultacja z Panem doktorem. Pytanie "Dlaczego to nie zoperowane?" Szok. Sześciu profesorów w całej Polsce nam odmówiło! Nikt nie chciał podjąć się leczenia! 3 dni decyzja. Strach. Operacja! Pan doktor wyciął ponad 50% guza! Wszystko się udało. O rok za długo z tym wszystkim czekano. Teraz intensywna rehabilitacja i znów nadzieja że stanie na nogi!!!! Panie Doktorze jest Pan naszym cudotwórcą!!!!!! Dziękujemy!!!!!

Nie polecam Pana doktora. Wizyta bardzo szybka, do tego 10 minut rozmiawial przez telefon. Spojrzał powierzchownie na rezonans. I w sumie nic nie określił. Do tego bardzo niecierpliwy.

Witam! NIE POLECAM lekarza neurochirurgia Wojciech Piwowarski pracujący w szpitalu w Ochojcu .Trafiłam do niego na 2 konsultacje z pełną dokumentacją jako do neurochirurga ,lekarz który mnie prowadził w Bytomiu stwierdził przepukline kręgosłupa szyjnego c5 c6 z zaleceniem ,,wymagana operacja,, trafiłam do lekarza Piwowarskiego który stwierdził że dla niego opinia innych lekarzy sie nie liczy bo to on jest najlepszy,spytał o zawód ,dolelgiwości i stwierdził iż mnie nie zoperuje gdyż takie operacje to wyłudzenie z nfz pieniędzy potraktował mnie jak złodziejke ,i kłamczuchę bo nie prawdą jest że przy przepuklinie kręgosłupa szyjnego nie można głowy schylić w dół i dotyłu a ja od 7 miesięcy nie wychodzę z domu z powodu silnych zawrotów głowy ,bólu w plecach ,drętwienie rąk ,nie moge złapać pionu aby normalnie chodzić ,NIE POLECAM JEŻELI CHCECIE BYĆ UPOKOŻENI zapraszam do doktora Piwowarskiego.

Jestem po operacji przepukliny L5/S1, 1,5 roku. Byłam operowana przez P. dr. W. Piwowarskiego ,którego z całego serca polecam!!!! Dolegliwości trwały z przerwami 5 lat. Przed operacja leżałam miesiąc,ucisk na nogę,był bardzo silny, co ograniczało normalne funkcjonowanie. Bardzo się bałam operować, ale na szczęście znalazłam się w dobrych rękach. Dziś czuję się bardzo dobrze, i nie żałuje że poddałam się operacji. P. dr. Piwowarski to bardzo dobry Lekarz (Najlepszy), cieszę się ,że do Niego trafiłam . Konkretny , znający się na rzeczy, ciepły, miły, serdeczny... A przede wszystkim cudowny Człowiek, ...

A przede wszystkim cudowny Człowiek, mający ogromną empatię dla Pacjenta.
Bardzo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna P.dr.za powrót do "normalności "
Pozdrawiam :)

Byłam u Piwowarskiego parę lat temu (miałam dziwne przygody z drgawkami, utratą przytomości itd....) zrobiłam badania, zmartwiłam się, bo nie wyglądało to dobrze, tym bardziej, że lat miałam ok 22. Piwowarski zakwalifikował mnie 'padaczka'. Bez pytania o cokolwiek. (tym bardziej kiedy dowiedział się, że mój Tata również ma epilepsję. Z tym, że jest ona nie wrodzona, a pourazowa). Dostałam od doktora leki, po których byłam otępiała, apatyczna, miałam problem z zapamiętywaniem prostych rzeczy (studiowałam dziennie filozofię z historią sztuki i pedagogiką na niełatwej uczelni), przytyłam ok. 10 kg, zapominałam nazw podstawowych rzeczy/ przedmiotów z życia codziennego (naprawdę!). Gdy zapytałam czy to normalne, lekarz odpowiedział "bo się pani naczytała czegoś na tym internecie. nie czyta się takich rzeczy". Chodziło po prostu o to, że jego zdaniem symulowałam. Nastawiono mnie na przyjmowanie leków do końca życia. Leżałam w szpitalu na Parkitce, (która jest równie godny pożałowania). Po szpitalu okazało się, że to nie padaczka, a malformacja żyły głębokomózgowej. Leków mi nie zmieniono. Po wizycie u doktora Bażowskiego z Zabrza dowiedziałam się, że da się z tym żyć, że mam o siebie dbać, ale nie jest to rzecz, która wyklucza mnie z normalnego życia. Powiedziałam jakie leki dostałam, okazało się, że to dawka jak dla 45 letniego alkoholika z padaczką... P. Bażowski zmienił dawkę, kazał o siebie dbać, jak wszystko będzie ok, pozwolił wyłączyć leki - oczywiście przy higienicznym trybie życia - pożegnał z uśmiechem.
Druga rzecz, mojej Mamie (w szpitalu z Blachowni, lek. Janecki) uszkodzono nerw przy znieczuleniu podawanym w lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Miała niewładną (w ogóle) stopę od wysokości łydki. Piwowarski powiedział, że nie będzie chodzić. Nigdy. .... i inne historie przeróżne. Nie będę się już rozwodzić. Moja Mama po trzech latach chodzi na 40 minutowe spacery z psem z czwartego piętra w bloku i z powrotem, miała już drugą operację na drugą nogę... Nie jest idealnie, ale NAPRAWDĘ jest dobrze. Czucie w stopie ma normalne. (z Mamą także byłam u Bażowskiego na konsultacji. Co prawda nie dostała leków, ale OGROMNE wsparcie psychiczne i praktyczne porady).
Pozdrawiam serdecznie 'dr. Piwowarskiego', 'dr. Janeckiego'.
Serdeczne podziękowania za świetne podejście do pacjenta i empatię dla Pana Dr. Bażowskiego. (wizyty są płatne i boli taki wydatek, ale jak dla mnie nie są to pieniądze wyrzucone w błoto).

Z mojego doświadczenia wynika, iż wiedza doktora jest bardzo niska. Na podstawie rezonansu i badania doktor stwierdził, iż jestem zdrowa, kręgosłup jest w doskonałej formie. Opinia wydana na potrzeby ZUS.Ponieważ bardzo cierpiałam skonsultowałam tą opinię z trzema innymi neurochirurgami. Wszyscy na podstawie tego samego rezonansu kwalifikowali mnie do stabilizacji kręgosłupa.W rezonansie widać ewidentnie dużą przepuklinę z uciskiem na nerw. Piszę aby ostrzec innych chorych, gdyż opinia ta spowodowała zabranie mi renty!Opinia wydana na potrzeby ZUS.Jeśli doktor może spać spokojnie, po tym jak mnie skrzywdził, to życzę spokojnych snów.Jeśli chodzi o ogólne wrażenie jako człowieka, dało się zauważyć przerost formy nad treścią. Chorych ludzi traktuje z góry. Jeszcze raz zdecydowanie odradzam.Zdrowie ma się tylko jedno.

Nie udziela stosownych informacji, jest nieprzyjemny, jego zachowanie jest karygodne w stosunku do pacjentów, jak i rodziny pacjenta. Brak kompetencji. Nie polecam.

przerost treści nad formą.mania wyższości .tragedia

przerost treści nad formą.mania wyższości .tragedia