dr n. med.Wojciech Piwowarski

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.0512345
5 opinii

• 1

Byłam u Piwowarskiego parę lat temu (miałam dziwne przygody z drgawkami, utratą przytomości itd....) zrobiłam badania, zmartwiłam się, bo nie wyglądało to dobrze, tym bardziej, że lat miałam ok 22. Piwowarski zakwalifikował mnie 'padaczka'. Bez pytania o cokolwiek. (tym bardziej kiedy dowiedział się, że mój Tata również ma epilepsję. Z tym, że jest ona nie wrodzona, a pourazowa). Dostałam od doktora leki, po których byłam otępiała, apatyczna, miałam problem z zapamiętywaniem prostych rzeczy (studiowałam dziennie filozofię z historią sztuki i pedagogiką na niełatwej uczelni), przytyłam ok. 10 kg, zapominałam nazw podstawowych rzeczy/ przedmiotów z życia codziennego (naprawdę!). Gdy zapytałam czy to normalne, lekarz odpowiedział "bo się pani naczytała czegoś na tym internecie. nie czyta się takich rzeczy". Chodziło po prostu o to, że jego zdaniem symulowałam. Nastawiono mnie na przyjmowanie leków do końca życia. Leżałam w szpitalu na Parkitce, (która jest równie godny pożałowania). Po szpitalu okazało się, że to nie padaczka, a malformacja żyły głębokomózgowej. Leków mi nie zmieniono. Po wizycie u doktora Bażowskiego z Zabrza dowiedziałam się, że da się z tym żyć, że mam o siebie dbać, ale nie jest to rzecz, która wyklucza mnie z normalnego życia. Powiedziałam jakie leki dostałam, okazało się, że to dawka jak dla 45 letniego alkoholika z padaczką... P. Bażowski zmienił dawkę, kazał o siebie dbać, jak wszystko będzie ok, pozwolił wyłączyć leki - oczywiście przy higienicznym trybie życia - pożegnał z uśmiechem. Druga rzecz, mojej Mamie (w szpitalu z Blachowni, lek. Janecki) uszkodzono nerw przy znieczuleniu podawanym w lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Miała niewładną (w ogóle) stopę od wysokości łydki. Piwowarski powiedział, że nie będzie chodzić. Nigdy. .... i inne historie przeróżne. Nie będę się już rozwodzić. Moja Mama po trzech latach chodzi na 40 minutowe spacery z psem z czwartego piętra w bloku i z powrotem, miała już drugą operację na drugą nogę... Nie jest idealnie, ale NAPRAWDĘ jest dobrze. Czucie w stopie ma normalne. (z Mamą także byłam u Bażowskiego na konsultacji. Co prawda nie dostała leków, ale OGROMNE wsparcie psychiczne i praktyczne porady). Pozdrawiam serdecznie 'dr. Piwowarskiego', 'dr. Janeckiego'. Serdeczne podziękowania za świetne podejście do pacjenta i empatię dla Pana Dr. Bażowskiego. (wizyty są płatne i boli taki wydatek, ale jak dla mnie nie są to pieniądze wyrzucone w błoto).

• 1

Z mojego doświadczenia wynika, iż wiedza doktora jest bardzo niska. Na podstawie rezonansu i badania doktor stwierdził, iż jestem zdrowa, kręgosłup jest w doskonałej formie. Opinia wydana na potrzeby ZUS.Ponieważ bardzo cierpiałam skonsultowałam tą opinię z trzema innymi neurochirurgami. Wszyscy na podstawie tego samego rezonansu kwalifikowali mnie do stabilizacji kręgosłupa.W rezonansie widać ewidentnie dużą przepuklinę z uciskiem na nerw. Piszę aby ostrzec innych chorych, gdyż opinia ta spowodowała zabranie mi renty!Opinia wydana na potrzeby ZUS.Jeśli doktor może spać spokojnie, po tym jak mnie skrzywdził, to życzę spokojnych snów.Jeśli chodzi o ogólne wrażenie jako człowieka, dało się zauważyć przerost formy nad treścią. Chorych ludzi traktuje z góry. Jeszcze raz zdecydowanie odradzam.Zdrowie ma się tylko jedno.

• 2
  • 1

Nie udziela stosownych informacji, jest nieprzyjemny, jego zachowanie jest karygodne w stosunku do pacjentów, jak i rodziny pacjenta. Brak kompetencji. Nie polecam.

• 1

przerost treści nad formą.mania wyższości .tragedia

• 1

Całkowity brak kmpetencj.Skandaliczne zachowanie.Brak szacunku

Gdzie przyjmuję

place 11

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP

Bialska 104/118
    Częstochowa
    50,829684119,0894462343673387

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat