dr n. med. Wojciech Romanowski

Endokrynolog

Opinii10

11.12.2013

przesympatyczny lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, tłumaczy chorobę i objaśni wszystkie wątpliwości. polecam pana doktora :)

Ewa

09.10.2013

polecam pana doktora, przemiły i przesympatyczny lekarz, pomimo że w sumie nic mi takiego nie dolega w drodze ostrożności chce mieć mnie pod kontrolą. chodziłam do pana doktora na nfz jak i prywatnie i nie ma żadnej różnicy-wręcz na na nfz mam zrobione wszystkie badania. polecam

29.04.2013

miły kompetentny , leczy po zapoznaniu się z wynikami badan , które zleca . Mam stwierdzone hashi i leki do końca życia , ale poziom hormonów tarczycy wyrównany i utrzymujacy sie na właściwym poziomie . polecam

14.07.2012

Szczerze polecam, rzetelny, kompetentny o rzadko dzis spotykanej wysokiej kulturze osobistej lekarz.

15.03.2012

Po pierwszej wizycie nie mogę powiedzieć że jest bardzo dobrym lekarzem miałam wrażenie,że nie dokładnie sprawdza wyniki badań. Mam zleconą wizytę za3 miesiące i zastanawiam się czy pojśc.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Sosnowiec"?

Gwiezdna
marszałka Rydza-Śmigłego 7