Wojciech Romanowski

Sosnowiec
50,272146119,1243756(32) 292-44-55,(32) 726 47 23

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
10 opinii

przesympatyczny lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, tłumaczy chorobę i objaśni wszystkie wątpliwości. polecam pana doktora :)

polecam pana doktora, przemiły i przesympatyczny lekarz, pomimo że w sumie nic mi takiego nie dolega w drodze ostrożności chce mieć mnie pod kontrolą. chodziłam do pana doktora na nfz jak i prywatnie i nie ma żadnej różnicy-wręcz na na nfz mam zrobione wszystkie badania. polecam

miły kompetentny , leczy po zapoznaniu się z wynikami badan , które zleca . Mam stwierdzone hashi i leki do końca życia , ale poziom hormonów tarczycy wyrównany i utrzymujacy sie na właściwym poziomie . polecam

Szczerze polecam, rzetelny, kompetentny o rzadko dzis spotykanej wysokiej kulturze osobistej lekarz.

Po pierwszej wizycie nie mogę powiedzieć że jest bardzo dobrym lekarzem miałam wrażenie,że nie dokładnie sprawdza wyniki badań. Mam zleconą wizytę za3 miesiące i zastanawiam się czy pojśc.

Pan Doktor zaskoczył mnie kompleksowym podejściem do mojego problemu, z czym nie spotkałam się poprzednio u żadnego endokrynologa, nawet w prywatnym gabinecie. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby i przebieg leczenia, odpowiada na wszystkie pytania, zleca dokładne badania przed rozpoczęciem leczenia farmakologicznego. Okazuje pacjentowi szacunek, prezentuje wysoką kulturę osobistą. Miałam szczęście, ze trafiłam do tego Lekarza - po 2 latach nieprzyjemnych doświadczeń z innymi.

trudno umówić się na wizytę...wspaniały lekarz...............

wspaniały lekarz,polecam pacjętą darzy zaufaniem

W trakcie trzech wizyt pomógł mi więcej aniżeli "specjaliści"z przychodni przy szpitalu - ul.Batorego w Bytomiu przez 5 lat ..Zazanczam że były to wizyty w przychodni czyli nie prywatne!Z szacunkiem i uwagą traktuje pacjenta ..Wielki szacunek!!!Polecam wszystkim!!!Wiedza , kultura,zaangażowanie!!!

Rewelacja, wszystkim polecam, bo z hormonami nie ma żartów!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny