Wojciech Sawicki

Poznań
52,401143316,8762430 61 662 44 66

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.65
7 opinii

Jest sympatyczny, konkretny świetnie rozumie problemy związane z dolegliwościami urologicznymi. W sposób jasny i rzeczowy wyjaśnia metody dalszego leczenia. To specjalista godny polecenia.

Nie zgadzam się z innymi opiniami.Leczę się u tego lekarza kilka lat.Jest bardzo miły i odpowiedzialny.Zawsze moge do niego zadzwonic i otrzymam porade i pomoc.Bardzo polecam. może inni chorzy trafili na zły dzien pana doktora.

Lekarz kompetentny, rzeczowy chociaż może trochę za bardzo służbowy w stosunku do chorego.

Facet, ktory ciągle się spieszy i nie ma czasu dla pacjenta

Bardzo nie polecam, szkoda czasu, bardzo lekceważące podejście do pacjenta

doktor ( co wydaje się być sporą przesadą w przypadku tego pana, by go tak tytułować) bardzo niemiły, jego ton od wejścia do gabinetu był na tyle niegrzeczny, że miałem ochotę od razu uciec z gabinetu - tak jakbym mu przeszkadzał. Potwierdzam wcześniejszą opinię - traktuje ludzi lekceważąco, odsyła gdzie indziej, nawet mnie nie zbadał, ani słowa na temat leczenia, jak urolog powinien wzbudzać zaufanie, mieć jakieś podejscie do pacjenta, ale on od pierwszego słowa zdaje się robić wszystko, aby pacjent czuł sie źle, i najlepiej poszedł gdzie indziej, po prostu brak słów, N I E P O L E C A M, lepiej znajdźcie sobie lepszego lekarza

Nie znam zakresu wiedzy tego pana doktora. Ale nie polecam. Doktor bardzo nie uprzejmy. Jego postawa jest lekceważąca. Prostym językiem można powiedzieć, że z zachowania i postawy wynika, że po co ja do niego przyszłam. Tak jakby został zmuszony do bycia lekarzem. I najlepiej aby nikt do niego nie przychodził. Przyszłam z problemem, a on nawet mnie nie zbadał. Stwierdził, że to nie możliwe, że mam takie problemy i on nie wie co mi jest.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny