lekarz Wojciech Schab

Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dla doktora Wojciecha za jego profesjonalizm, troskę i zaangażowanie w opiekę nad moim bliskim. Jego trafna diagnoza i pomoc w przekierowaniu do szpitala Jana Pawła II, do specjalisty w potrzebnym zakresie zabiegu była nieoceniona. Dzięki doktorowi Schabowi czujemy się wsparci i pewni, że nasz pacjent znajduje się w najlepszych rękach. Dziękujemy za profesjonalizm oraz ludzkie podejście w trudnych chwilach.

Dziękujemy za profesjonalizm oraz ludzkie podejście w trudnych chwilach.

Uciekać od tego lekarza! Przyszłam z skierowaniem taty na oddział chirurgi. Stwierdził ze nie przyjmie tego Pana bo „jest na chodzie” (badania i stan taty na to nie wskazywał). Rok wcześniej także zostaliśmy odesłani i odmówił nam leczenia bo twierdził, ze wyniki są bardzo dobre. Obecnie jesteśmy po zabiegu udrożniania tętnic w Krakowie. Nie wiemy czy stopy taty odratujemy ponieważ są w krytycznym stanie niedokrwienia! Tak wiec ja się pytam jak ten lekarz interpretuje wyniki skoro nie potrafi rozpoznać krytycznie niedokrwionych nóg! Krzyczał na mnie gdy błagałam ze łzami w oczach żeby przyjął na odział tatę (oczywiście miałam skierowanie). Ten lekarz załatwiał sprawy ze mną krzykiem i opryskliwością. Gdyby nie moja upartość i gdybym posłuchała doktora moj tata złe by skończył. Nie wiem jak on wykonuje operacje czy leczy innych pacjentów jeśli zbył kogoś w krytycznym stanie.

Nie jest dobrze, jak doktor chirurg zaczyna leczyć remdesivirem pacjenta bezobjawowego na wiadomo jakiwynik wiadomego testu. "Ja tu rządzę" Dodatkowo robi problemy z wyjściem pacjenta na własne rzadanie. Pacjent jest traktowany jak śmieć obecnie. Szkoda gadać.

"Ja tu rządzę"
Dodatkowo robi problemy z wyjściem pacjenta na własne rzadanie.
Pacjent jest traktowany jak śmieć obecnie.
Szkoda gadać.

Lekarz "ręce które leczą"! Czekałam na wizytę pół roku, 1,5 godziny w kolejce w przychodni, żeby zobaczyć jak lekarz własnymi rękoma bada mi puls w rękach-diagnoza - nic Pani nie jest, a skierowanie otrzymałam na doplery żył dłoni. Podobno drętwiały mi od zimna w kwietniu, hmm... Diagnoza warta oczekiwanego czasu oraz wykorzystanego dnia wolnego od pracy. Serdecznie nie polecam lekarza!

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Uprzejmy, życiowy, troszczy się o pacjentów, a przy tym bardzo życzliwy. Super człowiek. Niech inni się uczą i biorą przykład z Pana Doktora, bo tacy lekarze to w dzisiejszych czasach rzadkość.

Bardzo dobry Lekarz, uprzejmy, cierpliwy i wyrozumiały przy osobie niepełnosprawnej, dokładny oraz kompetentny.

Bardzo kompetentny lekarz, miły, życzliwy, cierpliwy, dokładny. Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, bardzo szczegółowo wyjaśniając co trzeba. Godny polecenia specjalista!

Bardzo dobry lekarz, poswięca dużo czasu pacjentowi ,wytłumaczy przyczyny jak równiez oceni sytuację .Jest uprzejmy godny polecenia

Najlepszy lekarz !!! Potrafi pomóc pacjentowi, wysłuchać go. Zawsze jest dostępny dla pacjenta. Lekarz z powołania...

Najlepszy lekarz !!!

godny polecenia,mily,uprzejmy a zarazem stanowczy i kmpetentny, tłumaczy i leczy b.dobrze dokładnie,zawsze ma czas dla każdego