dr n. med. Wojciech Smółka

Laryngolog

Zdecydowanie nie polecam laryngologa Smółkę!!! W 2021 usuwał żonie guza nosogardzieli ,nie usunął w całości- nastąpiła wznowa. Przez 14 MIESIĘCY nie zlecił żadnego badania obrazowego mimo regularnych kontroli w gabinecie prywatnym - wznowa mogła być dużo wcześniej wykryta. .Teraz żoną walczy o zdrowie i życie. TAK TEGO nie zostawię.

Doc. dr habilitowany nauk med. Wojciech Smółka- miły rzeczowy- posiada bardzo dużą wiedzę- którą się chętnie dzieli odpowiadając szczegółowo na wszystkie pytania.Na jednej wizycie dowiedziałam się wszystkiego.Pan docent był bardzo zangażowany- podjął się trudnej operacji onkologicznej usunięcia b.dużego guza nosogardzieli i przeprowadził ją z profesorskim zacięciem i talentem -za co jestem b.wdzęczna! Serdecznie polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy laryngologiczne i nie tylko. KRYSTYNA KOWALSKA

Od stycznia 2018 roku leczyłem się u różnych laryngologów odnośnie zapalenia zatok szczękowych. Dostawałem antybiotyki, zastrzyki itp. Nic nie pomagały. Z każdym miesiącem coraz gorzej funkcjonowałem w życiu osobistym i zawodowym. W listopadzie 2019 roku trafiłem do gabinetu Pana doktora Wojciecha Smółki w Chrzanowie gdzie zostałem profesjonalnie zbadany i zakwalifikowany do zabiegu operacyjnego zatok. W styczniu 2020 roku Pan doktor osobiście przeprowadził mi zabieg. W końcu wracam do zdrowia i normalnego życia.

Pan Doktor Wojciech Smółka to wspaniały człowiek,który dodaje człowiekowi nadzieii i odwagi podczas poważnej operacji.Panu Doktorowi najszczersze podziękowania za profesjonalną i troskliwą opiekę podczas mojej choroby .Bardzo dziękuje za wszechstronną pomoc,duchowe wsparcie i życzliwy uśmiech na co dzień.Wdzięczna pacjentka.

Pamiętam do dziś słowa wypowiedziane przez tego tak zwanego lekarza. Cytat. Zrób sobie usg kontrolne i przyjdź do mnie za trzy tygodnie. Tak właśnie leczy ten pan. Katowice Francuska 2008 rok. Trzymając wyniki i skierowanie na oddział laryngologii. nie polecam gościa raczej unikajcie. To tak jak blacharz który naprawia tylko klapę.

Pan doktor bardzo dokładnie mnie zbadał i opisał podłoże mojej choroby, a przy tym był bardzo uprzejmy. Miałem szczęście, że trafiłem na tego lekarza, bo bez niego dalej nie wiedziałbym co mi dolega. Przez całą wizytę pełen profesjonalizm i cena też odpowiednia( byłem w prywatnym gabinecie). Jeśli ktoś chce trafić do dobrego laryngologa to musi pójść do dr Smółki.

Pana doktora poznałem po raz pierwszy w szpitalu w Katowicach. Dzień przed operacją przyszedł do mnie, przedstawił się i zapytał czy wszystko wiem o planowanej u mnie operacji. Krótko wyjaśnił co mnie czeka, jakie są zagrożenia, a miałem guza ślinianki. Operacja się udała. Polecam pana doktora.

Co tu dużo pisać. Tytuł przed nazwiskiem powinien pana Smółkę powinien do czegoś zobowiązywać. Zaproponował mi wizytę po leczeniu szpitalnym na NFZ w prywatnej swojej klinice-nie skorzystałem (130 zł). Wizyty w przyszpitalnej przychodni załatwia szybciej niż sobie zrobiliście selfie (zdjęcie z rączki telefonem) Zabieg operacyjny musiał wykonać ponieważ dostał mnie z listy, a nie jak co niektórych z prywatnego gabinetu.

Dr W. Smółka przyjął mnie w gabinecie publicznego lecznictwa NFZ bez polecenia i muszę przyznać, że bardzo miło byłam zaskoczona. Poświęcił mi maksymalnie dużo czasu, wykazał się kompetencją, wytłumaczył mi bardzo dokładnie i ze zrozumieniem dla mnie podłoże powstania mojej choroby a przy tym był bardzo uprzejmy. To Lekarz któremu można zaufać i jeśli ktoś ma problem laryngologiczny to polecam skorzystanie z Jego pomocy. Mam dla tego Lekarza dużo szacunku.

Marzeniem każdego jest trafić to takiego lekarza jakim jest dr Smółka. To mądra osoba znająca się bardzo dobrze na tym co robi.