Wojciech Spychałowicz

Katowice
50,264891919,0237815

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
5 opinii

Nie trzeba się rozpisywać. Wszystko zawarte jest w punktach. Zdecydowanie polecam pana Doktora!

bardzo dobry i oddany ludziom lekarz polecam każdemu kto spotka go na swojej drodze

Wspanialy lekarz,poswieca duzo czasu dla pacjenta,bardzo uprzejmy,pelny profesjonalizm lekarz jakich teraz malo.Godny polecenia super.Pacjentka dlugoletnia zMyszkowa.

JEST TO WSPANIALY LEKARZ,KOMPETENTNY,WYROZUMIALY,BARDZO DUZO CZASU POSWIECA DLA PACJENT A.JEGO DOBROC I CIERPLIWOSC DLA CHOREGO NIE ZNA GRANIC,KAZDEMU JEST W STANIE WSPOLCZUC W JEGO CHOROBIE.ZASLUGUJE NA MIANO SUPER LEKARZA.

jest to najwspanialszy lekarz jakiego moglam poznac w trakcie mojej choroby.Jest bardzo sumienny,szczery.budzacy zaufanie u chorego,potrafi bardzo duzo czasu poswiecic choremu i bardzo dokladnie przeanalizowac tok leczenia oraz wyniki badan.Jest to lekarz godny zaufania i polcam go kazdej chorej osobie wymagajacej leczenia hematologicznego.Zpodziekowniem za wspaniala opieke i troske w czasie mego pobytu w szpitalu wdzieczna pacjentka Grazyna z ZAWIERCIA.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny