dr n. med. Wojciech Stós

Ortodonta

Przez 10 lat chodziłam do różnych ortodontów...wydawałam pieniądze, czas i ból zębów po aparatach...dr Stós załozył mi aparat raptem na 9 miesięcy, teraz mam idealny uśmiech. Nie ma w Krakowie lepszego specjalisty.

Byłam pacjentka W.Stosa i nie polecam go. Po pierwsze, nie używa rękawiczek gumowych!!brak higieny. gdy skarżyłam sie ze zuchwa mi strzela uznał ze stomatolog nie zajmuje sie takimi rzeczami. Po zdjęciu aparatu musiałam chodzić do zuchwoterapeutki by nastawila mi poprawnie szczeka, powiedziała, ze te kłopoty wynikają z zaniedbania ortodonty. Dr Stos podczas mojego leczenia zmieniał tez kilkakrotnie cenę za usługi.

Miałem problem z dziąsłami. Pan Stós go zbagatelizował. Potem trafiłem do innej lekarza, okazało się że to choroba dziąseł. Pan Stós nie dość że źle mnie zdiagnozował, do tego widać było że jest mało zaangażowany. Chciał puścić mnie do domu po samym ściągnięciu kamienia, gdy poprosiłem by jeszcze zerknął czy coś jest nie tak znalazł dziurę po tym gdy prosiłem by jeszcze raz zerknął znalazł drugą dziurę mówiąc że jest jak dzwon. To daje wiele do myślenia. Swoje lekceważące podejście do pacjenta uwydatniło się również gdy przyszła do niego żona i powiedział przy mnie szkoda że mam pacjenta. To jednak drobiazg przy całej reszcie, a to nie koniec. Drugi lekarz powiedział że mam dziurę przy zębie którego plombował pan Stós! Nie wierzę że to dobry stomatolog, a te same dobre opinie to nic nie znaczy, gdyż z doświadczenia wiem że często ci którzy mają najlepsze opinie to najgorsi specjaliści a nie rzadko nieuczciwi ludzie. Cena za 35 min- 480 zł. Paranoja, ten pan ma chyba za dobrze i mu się poprzewracało. Jeszcze jakby był dobry, a gdybym nie trafił do innego dentysty miałbym poważny problem. Jak tak można?

Urodzilam sie z rozszczepem wargi i podniebienia. Pan doktor mial "nastawic" mi zeby przez zabiegiem skracania zuchwy. Skutek byl taki, ze peklo mi podniebienie na co uslyszalam, ze przeciez tak moglo sie stac. Cudownie, ze nie powiedzial mi tego przed

jest fachowcem !!! w 100% polecam. Na 2 lata moich wizyt każda była perfekcyjna. Kilka razy musiałam czekać mimo umowionej godziny, ale nie bylo to wielkim utrudnieniem.

Wielu ortodontów odwiedziłam zanim trafiłam z córką do doktora Stósa.Uważam go za dobrego fachowca,nie jest może zbyt wylewny ale za to zna się na tym co robi i nie zdziera kasy jak inni znani ortodonci w Krakowie za kolejne wizyty .Mimo długich terminów naprawde polecam .......

Dr. Wojciech Stós jest najlepszym ortodonta u jakiego bylam

Dr. Wojciech Stós jest najlepszym ortodonta u jakiego bylam

Bardzo dobry specjalista z dużym doświadczeniem.

Bardzo dobry specjalista z dużym doświadczeniem.

Lekarz uprzejmy, mówi szeptem :) chyba wzbudzić większe zaufanie. Przyszłam do niego na konsultację. Za wizytę zapłaciłam a nie uzyskałam konkretnej rzeczowej odpowiedzi. Opisał mi tylko szczękę, ale kierunku leczenia nie przedstawił. Nie doradził co powinnam zrobić. Wyszłam zniesmaczona brakiem konkretnych informacji.

Dr Wojciech Stós to prawdziwy specjalista. Swoja pracę wykonuje z pasją i nie boi sie wyzwań. Ja jestem tego dobrym przykladem:) Naprawde polecam. W końcu mogę sie uśmiechac :D