Wojciech Strzyżewski

Grochowska 217 lok. 2
52,245235221,08220120 22 870 38 11

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
9 opinii

Do tej pory najlepszy lekarz, u którego byłam. Miły, dokładny, zaangażowany w proces leczenia.

Polecam. Najlepszy ginekolog jakiego znam.

Bardzo dobry lekarz, dzieki temu Panu moja coreczka jest na swiecie!! Pozdrawiam

lubi kase, bez tego zapomnij że potraktuje Cie jak człowieka, zdażają mu się częste pomyłki, zakażenia po cesarkach, koszmar, jak najdalej od tego gościa

chodzę do dr. Strzyżewskiego od 10 lat. mam do niego pełne zaufanie. jest dociekliwy, profesjonalny, stonowany, co jest atutem. polecam!

Straciłam tylko czas.Brak podejścia do pacjentki i jej problemów.

To najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia w życiu! Jest niesamowicie skrupulatny, dokładny i ma olbrzymią wiedzę. Dzięki jego trafnej diagnozie i świetnemu prowadzeniu cieszymy się dwójką zdrowych dzieci. Jest fenomenalny, serdecznie polecam!!!

Dzięki Panu Doktorowi mam po dwóch operacjach synka! Dziękuję Panu Bogu,że ten lekarz pojawił się w moim życiu, niestety nie jest mnie dalej stać na lecze4nie u Pana doktora, polecam, i dziękuję. Agnieszka K.

Super!! prowadził mi dwie ciąże, w tym jedną zagrożoną, poleciłam go moim znajomym, są bardzo zadowolone. Specjalista i perfekcjonalista jakich mało. Gorąco polecam. Na oddziale szpitanym jest nie tylko lekarzem, ale również opiekunem.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny