dr n. med. Wojciech Szanecki

Położna, Ginekolog położnik, Ginekolog

Prawdziwy lekarz z powołania, kompetentny, umie wysłuchać pacjentkę i wszystko wytłumaczyć. Na pierwszej wizycie od razu padła słuszna diagnoza w kierunku niepłodności (mimo że wcześniejsi lekarze dawali jeszcze czas lub mówili by zadbać o swoją wagę a ciąż na pewno się uda). Pan doktor był zawsze do dyspozycji, pod telefonem o każdej godzinie. Po długim leczeniu doprowadził do upragnionych dwóch kresek i doprowadził ciąże do końca. Bardzo miło wspominam Pana doktora i z całego serca polecam.

Pierwszy lekarz który podjął się diagnozy mojego skomplikowanego przypadku.Niesamowite podejście do pacjenta !! Pierwszy raz widzę efekty i cokolwiek zaczyna funkcjonować,pierwszy raz od wielu lat wierzę że dzięki temu lekarzowi wyjdę na prostą.Wiedza ogromna ,zaangażowanie i przy tym poczucie humoru.Lekarz z powołania i na medal ;0)

Zdecydowanie odradzam!!! W ostatnim czasie Pan doktor przeprowadzał "u mnie" zabieg inseminacji w zastępstwie mojej lekarki. Może lepiej zacznę wymieniać w punktach, bo trochę się tego uzbierało: 1. Wezwano mnie do gabinetu, poproszono o przygotowanie się do zabiegu i polecono czekać na lekarza - 25 minut. Trochę zdążyłam zmarznąć. 2. Pan doktor przyszedł i bez zapoznania się z kartoteką postanowił wykonać USG. I w tym momencie zaczęło robić się niemiło. Dodam, że mam 38 lat i do inseminacji podchodziłam 5-ty raz, więc ciemnoty nikt mi nie wciśnie ;-) . I ...

2. Pan doktor przyszedł i bez zapoznania się z kartoteką postanowił wykonać USG. I w tym momencie zaczęło robić się niemiło. Dodam, że mam 38 lat i do inseminacji podchodziłam 5-ty raz, więc ciemnoty nikt mi nie wciśnie ;-) . I Pan doktor również nie zamierzał, ale ochrzan pacjentki czemu nie? Zostałam potraktowana jak 15- latka, która miała fan i wpadła z ulicy zrobić sobie inseminację. Pan doktor surowo i z należytym fochem w tej sytuacji sprawdził moją wiedzę w temacie, a następnie roztoczył przede mną katastrofalną wizję niedalekiej przyszłości. W kilku zdaniach dowiedziałam się, że istnieją tylko zagrożenia, a z tonu wypowiedzi wynikało, że chcę popełnić największy życiowy błąd. Wspomnę tylko, że cała reprymenda od Pana doktora odbywała się w pozycji "do badania"!!!
3. Po moim ponownym potwierdzeniu, że jestem świadoma swojej decyzji PD przystąpił do inseminacji. Niestety niedelikatnie. Trudno nie każdy jest tak delikatny jak np. Dr Mercik- kolega z pracy Pana doktora.
4. HIT!!! Po zabiegu PD chciał wypełnić kartę i nagle szok. Pacjentka ma już czerwoną kartotekę(zakwalifikowanie do In Vitro!). Łauuu - znaczy się, że pacjentka Panie doktorze może być już trochę wkurzona i rozgoryczona z powodu kilku nie udanych podejść. Może zostawiła już w klinice kilka tysięcy złotych, i takie tam...Może należałoby podejść do sprawy bardziej profesjonalnie.
Szkoda słów. Pierwszy raz po takim zabiegu wyszłam zdruzgotana, wystraszona i zgłuptaczona! Niestety bez nadziei, że może tym razem zobaczymy z mężem upragnione dwie kreseczki na teście, ponieważ tym razem miało się to dla mnie skończyć źle!!! Odwiedziłam już wiele gabinetów gin, ale jeszcze nie trafiłam na takiego lekarza. Niestety już wiem, że jajeczko się nie zagnieździło i pozdrawiam Pana doktora. Proszę się nie obawiać, nie będzie Pan miał kolejnej pacjentki z ciążą mnogą. Powtórzę jeszcze raz - odradzam!!!
Katarzyna

Bardzo uprzejmy, kompetentny i dociekliwy lekarz. Jako pierwszy skierował mnie na szczegółowe badania niepłodności. Wcześniej przez rok starań słyszałam tylko, że nie ma się czym martwić, trzeba czasu. Prowadził także moją ciąże - bardzi polecam.

Prawdziwy lekarz z powołania, umie wysłuchać pacjentkę, kompetentny, miły i uprzejmy, doskonale prowadzi ciąże pacjentek