lekarz Wojciech Szcześniak

3,9
3,6

Anna pieczynska

27.06.2016

Bardzo polecam Pana Doktora! Najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia! Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty. Nie sądziłam że znajdę jeszcze w tych czasach tak dobrego, uczciwego lekarza na NFZ. Oby takich więcej!

mariola

19.08.2015

Bardzo dobry specjalista, oddany, zaangażowany. Trafiłam do doktora przez przypadek z zagrożoną ciążą. Zlecił mi wszystkie badania, wykonał usg i jako jedyny wszystko mi wytłumaczył poświęcając dużo czasu, bez jakiegokolwiek pośpiechu. Otrzymałam zwolnienie lekarskie z zaleceniem odpoczywania i dbania o swoją ciążę. Chodziłam do niego całe 9 miesięcy i miałam to szczęście, że trafiłam ze skurczami do szpitala kiedy doktor miał dyżur. Poród nie był lekki, ale dzięki wsparciu i pomocy doktora urodziłam wspaniałą córeczkę. Gorąco wszystkim polecam.

Monika

12.05.2014

Brak troski o pacjenta, nie omawia wyników badań, jest mało kontaktowy - o wszystko trzeba się dopytywać a i tak nie dostanie się rzetelnej odpowiedzi lub żadnej odpowiedzi, bagatelizuje zagrażające życiu objawy (dotyczy ciąży). Nie polecam.

Magda

15.02.2014

Rewelacyjny lekarz. Poleciła mi go koleżanka, która chodziła do niego w ciąży 6 lat temu. Po przeczytaniu poprzednich opini miałam dylemat czy do niego iść. Okazało się, że jest rewelacyjny. Najpierw zlecił mi tylko usg i nie dał skierowania na żadne badania (byłam zła), ale wytłumaczył mi że to dlatego żeby nie naciągać mnie na koszty. Powiedział, że jak usg będzie dobre to wtedy zrobimy wszystkie badania w laboratorium i założymy kartę ciąży, a jeśli wyjdzie źle to trzeba zrobić inne badania i po co mam niepotrzebnie dwa razy płacić. Jedyny minus to nie daje zwolnień L4 po zrobieniu testu ciążowego. Ale jak mu spokojnie wytłumaczyłam dlaczego mi tak bardzo zależy, to nie było problemu. Opieka w ciąży rewelacyjna. Prawdą jest , że nigdy nie odbierał telefonów jak dzwoniłam co mnie irytowało, ale nigdy się nie zdażyło żeby później nie oddzwonił. Chciałam zaznaczyć, że do doktora chodziłam państwowo w szczecinie.

Anonim

15.02.2014

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Strzelce Krajeńskie"?

Słowackiego
Strzelce Krajeńskie