Wojciech Szcześniak

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
29 opini

• 1

Brak troski o pacjenta, nie omawia wyników badań, jest mało kontaktowy - o wszystko trzeba się dopytywać a i tak nie dostanie się rzetelnej odpowiedzi lub żadnej odpowiedzi, bagatelizuje zagrażające życiu objawy (dotyczy ciąży). Nie polecam.

• 5

Rewelacyjny lekarz. Poleciła mi go koleżanka, która chodziła do niego w ciąży 6 lat temu. Po przeczytaniu poprzednich opini miałam dylemat czy do niego iść. Okazało się, że jest rewelacyjny. Najpierw zlecił mi tylko usg i nie dał skierowania na żadne badania (byłam zła), ale wytłumaczył mi że to dlatego żeby nie naciągać mnie na koszty. Powiedział, że jak usg będzie dobre to wtedy zrobimy wszystkie badania w laboratorium i założymy kartę ciąży, a jeśli wyjdzie źle to trzeba zrobić inne badania i po co mam niepotrzebnie dwa razy płacić. Jedyny minus to nie daje zwolnień L4 po zrobieniu testu ciążowego. Ale jak mu spokojnie wytłumaczyłam dlaczego mi tak bardzo zależy, to nie było problemu. Opieka w ciąży rewelacyjna. Prawdą jest , że nigdy nie odbierał telefonów jak dzwoniłam co mnie irytowało, ale nigdy się nie zdażyło żeby później nie oddzwonił. Chciałam zaznaczyć, że do doktora chodziłam państwowo w szczecinie.

• 1

Leczenie na chybił trafił, nie szuka przyczyny choroby a w moim przypadku aż biła po oczach. Zmieniłam lekarza i po zapoznaniu się z wynikami, tymi samymi które otrzymał dr. Szcześniak, od razu zauważył że coś się dzieje i zlecił usg i inne badania. Oczywiście badania chodząc do dr. Szcześniaka robiłam z własnej inicjatywy ponieważ Pan doktor nie był zainteresowany skierowaniem mnie na nie, nawet nie zaproponował że można by takie wykonać, chociaż by odpłatnie. Osobiście nie polecam(Szczecin)

• 1

Jak byłam w ciąży,która od początku jej trwania była zagrożona,gdy poczułam skurcze to pan doktor nie odbierał moich telefonów. Zmieniłam go od razu! Nie żałuję. Cwaniak, po co mu problemy...

• 5

Rewelacyjny człowiek. Wcześniej chodziłam prywatnie. Zgłosiłam się tylko do doktora, żeby przepisał mi skierowanie na komplet badań, bo z gabinetu prywatnego trzeba za wszystko płacic. Oczywiście nie dostałam żadnego skierowania na badania laboratoryjne tylko na USG. Początkowo byłam bardzo zła, ale potem doktor bardzo sumiennie się zajął moją ciążą i zrezygnowałam z gabinetu prywatnego. Na usg w 20 tyg wykrył jakąś wadę u mojego dzidziusia i wtedy szybko poszłam do dr Węgrzynowskiego wszystko wykluczyc, ale doktor tylko potwierdził. Wróciłam załamana do dr Szcześniaka i on osobiście przez swoje znajomości załatwił mi szybkie przyjęcie w Centrum zdrowia Dziecka w Łodzi. Teraz mój synek dzięki niemu żyje i ma się dobrze. Jestem doktorowi dozgonnie wdzięczna i nie pozwolę na niego złego słowa powiedziec.

• 1

Jestem nim bardzo rozczarowana. Z całym szacunkiem, ale potrafi tylko wypisywać recepty na antykoncepcję a nie leczyć. Ignorował zgłaszane przeze mnie dolegliwości, diagnozuje na oko, bez dodatkowych badań, przepisuje zbędne antybiotyki.. Czeka mnie teraz długie i nieprzyjemne leczenie tylko przez jego zaniedbanie... Jeśli ktoś chce tkwić w złudnym przeświadczeniu, że wszystko jest ok to proszę niech do niego chodzi. Tylko jak rozwinie się poważna choroba niech ma pretensje do siebie. Odradzam.

• 4

Ogólnie lekarz jest bardzo dobry. Kilka razy mi pomógł i mojej mamie też, jak inni nie wiedzieli co jej jest. Gdy byłam na początku w ciąży to mi nie dał zwolnienia ( a głównie na tym mi zależało). Zlecił mi wszyskie badania, ale wtedy nie poto przyszłam. Wtedy zmieniłam gabinet na czas ciąży, a po urodzeniu zaczęłam chodzić spowrotem do niego, bo się przekonałam, że jednak inni są gorsi.

• 5

Byłam u doktora w gabinecie. Wykonał mi wszystkie badania, o które musiałam się prosić u innych lekarzy. Poza tym zrobił mi od razu USG, w którym wyszło, że mam polipa w macicy. umówił się ze mną, w szpitalu jak miał dyżur i zrobił mi zabieg usunięcia polipa. Rano przyszłam i po południu wyszłam. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam. Poza tym zawsze przy wizycie daje karteczkę kiedy zgłosić sie na następne badania ( przynajmniej się nie zapomina i trochę mobilizuje)

• 1

Chodziłam do tego lekarza od kilku lat do czasu kiedy zaszłam w ciążę. 2 razy odmówił mi by mąż był przy badaniu wtym USG! Ma też opory do wystawiania L4 na ciążę no chyba,że jest zagrożona i nie zważa na złe samopoczucie oraz uciążliwe objawy ciąży przez 8h w pracy. Odradzam tego lekarza. Zmieniłam na dr Kłokockiego.

• 5

Ten lekarz jest godny zaufania byłam u niego pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona nie to co inny lekarz w strzelcach krajeńskich faszerowal mnie hormonami i nic nie pomogło . Polecam tego lekarza w 100%

• 1

zdecydowanie odradzam czy on wogole ma dyplom lekarza? O mało nie zniszczyl mi zdrowia wmawiając że hormony i setki zbędnych leków są mi potrzebne. chyba tylko dogadza firmom farmaceutycznym. po odstawieniu jego kuracji i zmianie lekarza powoli dopiero wracam do zdrowia.

• 1

jak trzeba obskoczyc trzy gabinety, to szukaj wiatru w polu. każdy ma prawo do opinii. w prywatnej wizycie jest super. tj. za żywa gotówkę.z NFZ za te kilka złotych to co sie dziwić, trzeba z przychodni panstwowej przejśc do prywatnego gabinetu i sprawa złatwiona.Pan płaci, Pan wymaga.

• 1

MOIM ZDANIEM TEN LEKARZ WOGOLE NIE NADAJE SIE DO PROWADZENIA CIAZY!!!!!!!!!!RESZTE KOMENTARZY ZOSTAWIE DLA SIEBIE

• 1

Zdecydowanie odradzam- człowiek fochasty, zakompleksiony o braku jakiejkolwiek wiedzy. Zraził mnie do lekarzy tej specjalności na zawsze.Nie umie rozmawiać z pacjentem, jest w nim dziwne odpychające napięcie. Nie zlecił mi ważnych badań i przez jego brak wiedzy pogorszył się mój stan zdrowia. Jestem po poronieniu nie mogę zajść ponownie w ciążę. Radze unikać go jak ognia!!!

• 5

Rewelacyjny lekarz. Warunki jak na przychodnie państwową super. Trafiłam tam przez przypadek z powodu krwawienia. Mimo, że nie byłam zarejestrowana zgodził sie mnie przyjąc, zbadał, zrobił badania i zadzwonił do szpitala, żeby mnie przyjęli. Następnego dnia byłam już po zabiegu. Jak sie dowiedziałam, że żona doktora jest lekarzem rodzinnym to sie przedeklarowałam do Przychodni Portowej. Pani doktor też jest super. Szukac takich lekarzy. Polecam !!!

• 2

Generalnie lekarz jest uprzejmy i konkretny. Ale mam ogromne zastrzeżenie- po 3,5 roku jego kolega wezwał mnie na cytologię, oczywiście okazało się, że coś mi się rozwinęło... Każdy lekarz doskonale wie, że cytologię powinno się robić co roku, widać doktor Szcześniak ma gdzieś zdrowie pacjentów. Ciekawe jak długo bym chodziła z choróbskiem zanim by mi zlecił cytologię (pomimo, że regularnie zostawia mi receptę na tabletki, nawet nie robi mi żadnych badań czy nie ma przeciwwskazań).

• 5

JESTEM POZYTYWNIE ZASKOCZONA PODEJŚCIEM LEKARZA DO PACJENTA, POLECIŁA MI TEGO GINEKOLOGA KOLEŻANKA, JA RÓWNIEŻ MOGĘ TO UCZYNIĆ, POLECAM!!!

• 5

Polecam dr Szcześniak prowadzi moją ciążę lepszego lekarza nie znam....

• 5

Bardzo się cieszę że podjęłam decyzję o wyborze właśnie tego lekarza! Prowadzi moją ciążę i uważam że jest wspaniałym lekarzem! Jest kompetentny, odpowie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy. A i położne które przygotowują pacjentkę do wizyty są rewelacyjne! Gorąco polecam!

• 5

Bardzo miły i przyjazny lekarz. Wiadomo, stresik był ale szybko minął. Wszystko jasno wytłumaczył, o wszystko można zapytać i uzyskać zrozumiałe odpowiedzi, badanie przebiegło szybko i bezproblemowo. Polecam w 100%. Naprawdę rewelacyjny lekarz.

• 3

Bylam bardzo zadwolona z leczenia nadzerki, bo obeszlo sie bez wiekszego zabiegu. A co do prowadzenia ciazy, to sie troche zawiodlam i zmienilam na innego lekarza.

• 5

Pan doktor jest rewelacyjny.Miły, uprzejmy, uśmiechnięty, rzeczowy.Zawsze potrafi pozytywnie nastawić mnie i rozwiać moje wątpliwości co do porodu (prowadzi drugą moją ciążę).Z niecierpliwością czekam na każdą na wizytę :).W 100% polecam właśnie tego lekarza. Pozdrawiam Panie Doktorze.

• 5

Świetny lekarz ...prawdziwy profesjonalista , dokładnie wszystko wytłumaczy, opisze,doradzi, przeprowadzi dokładny wywiad...Oprócz powodu samej wizyty ( która dzięki jego podejściu nie jest w ogóle krępująca i nieprzyjemna !!) dr odpowie na każde nękające pytania pacjentek , zaleci leczenie ...Jest b sympatyczną i życzliwą osobą . Polecam !!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz. Byłam umówiona na konkretną godzinę. Wcześniej się leczyłam w Poznaniu u profesora (bardzo drogo i nieskutecznie i w pośpiechu). Jestem po 6 operacjach z powodu endometriozy. Nikt mi nie mógł dobrać leków p/bólowych, a tam po zrobieniu kilu badań i usg lekarz przepisał mi hormony i wszyskie dolegliwości minęły. Chodzę tam już drugi rok z koleżankami. Polecam, w poznaniu zmarnowałam tylko zdrowie i pieniądze.

• 5

Prawdziwy lekarz, uważnie wysłucha pacjentki, wszystko dokładnie sprawdzi i wytłumaczy zaleci odpowiednie leki i badania.Bardzo ważna jest też atmosfera jaką potrafi wytworzyć pan doktor,w kilka minut po wejściu do gabinetu i wymienieniu kilku zdań mija całe "spięcie" i niechęć do badania. Gorąco polecam

• 5

Bardzo miły i rzeczowy, dokładnie mi wytłumaczył na czym polegała moja choroba, zadzwonił do znajomego i załatwił mi zabieg (za darmo), za który w Klinice chcieli 2 tyś. Dzięki niemu miesiąc temu urodziłam wymarzonego synka. Wszystkim polecam mimo iż na wizytę czeka się nawet miesiąc.

• 5

lekarz jest rewelacyjny, prowadził całą moją ciążę, będę do niego chodzić tak długo jak będzie żyć. taki lekarz to rzadkość.

• 5

bardzo dobrze podchodzi do pacjetki uprzejmy ,kontaktuje sie z pacjetami telefonicznie kontabilny

Gdzie przyjmuję

52,8821415,52731608 506 448
    ginekolog.strzelce@wp.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat