lekarz Wojciech Szcześniak

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Pierwsza wizyta na NFZ i miłe zaskoczenie. Tłumaczenie problemu, kompleksowe badanie włącznie z usg i cytologią. Wskazanie bezpośredniego kontaktu z położną. Badanie wykonane delikatnie i dlatego szczerze polecam pana doktora.

Lekarz ktory b.sie śpieszy.Liczy sie tylko kasa.Kobiety w ciąży takNa nich sie dlugo zarabia.Mi nie pomógł,wręcz zostawil na lodzie.

Brak troski o pacjenta, nie omawia wyników badań, jest mało kontaktowy - o wszystko trzeba się dopytywać a i tak nie dostanie się rzetelnej odpowiedzi lub żadnej odpowiedzi, bagatelizuje zagrażające życiu objawy (dotyczy ciąży). Nie polecam. Zgadzam się z tym opisem.Lekarz bardzo negatywnie nastawiony.Zero wytłumaczenia wyjaśnienia zero przyznania się do błędu .Bardzo arogancki .Odechciewa się przy takim lekarzu rodzic.

Bardzo polecam Pana Doktora! Najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia! Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty. Nie sądziłam że znajdę jeszcze w tych czasach tak dobrego, uczciwego lekarza na NFZ. Oby takich więcej!

Bardzo dobry specjalista, oddany, zaangażowany. Trafiłam do doktora przez przypadek z zagrożoną ciążą. Zlecił mi wszystkie badania, wykonał usg i jako jedyny wszystko mi wytłumaczył poświęcając dużo czasu, bez jakiegokolwiek pośpiechu. Otrzymałam zwolnienie lekarskie z zaleceniem odpoczywania i dbania o swoją ciążę. Chodziłam do niego całe 9 miesięcy i miałam to szczęście, że trafiłam ze skurczami do szpitala kiedy doktor miał dyżur. Poród nie był lekki, ale dzięki wsparciu i pomocy doktora urodziłam wspaniałą córeczkę. Gorąco wszystkim polecam.

Świetny lekarz!!! Spokojny, wszystko wytłumaczy, zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Przyniosłam wyniki od innych lekarzy internisty i endokrynologa. Przeanalizował i wszystko mi wytłumaczył. Kilka razy zmieniałam lekarzy, ale teraz już nie pójdę do innego. Dzięki doktorowi Szcześniakowi mam ślicznego, zdrowego synka, podczas gdy inni lekarze mówili że nie zajdę w ciążę. Jak pierwszy raz trafiłam to mnie prawidłowo zdiagnozował. Też był w szpitalu przy mojej laparoskopii, bo miałam niedrożne jajowody. Potem przepisał mi leki po których zaszłam w ciążę. Opieka w ciąży była profesjonalna w porównaniu z podejściem poprzednich lekarzy. Polecam!

Rewelacyjny lekarz. Poleciła mi go koleżanka, która chodziła do niego w ciąży 6 lat temu. Po przeczytaniu poprzednich opini miałam dylemat czy do niego iść. Okazało się, że jest rewelacyjny. Najpierw zlecił mi tylko usg i nie dał skierowania na żadne badania (byłam zła), ale wytłumaczył mi że to dlatego żeby nie naciągać mnie na koszty. Powiedział, że jak usg będzie dobre to wtedy zrobimy wszystkie badania w laboratorium i założymy kartę ciąży, a jeśli wyjdzie źle to trzeba zrobić inne badania i po co mam niepotrzebnie dwa razy płacić. Jedyny minus to nie daje zwolnień L4 po zrobieniu testu ciążowego. Ale jak mu spokojnie wytłumaczyłam dlaczego mi tak bardzo zależy, to nie było problemu. Opieka w ciąży rewelacyjna. Prawdą jest , że nigdy nie odbierał telefonów jak dzwoniłam co mnie irytowało, ale nigdy się nie zdażyło żeby później nie oddzwonił. Chciałam zaznaczyć, że do doktora chodziłam państwowo w szczecinie.

Leczenie na chybił trafił, nie szuka przyczyny choroby a w moim przypadku aż biła po oczach. Zmieniłam lekarza i po zapoznaniu się z wynikami, tymi samymi które otrzymał dr. Szcześniak, od razu zauważył że coś się dzieje i zlecił usg i inne badania. Oczywiście badania chodząc do dr. Szcześniaka robiłam z własnej inicjatywy ponieważ Pan doktor nie był zainteresowany skierowaniem mnie na nie, nawet nie zaproponował że można by takie wykonać, chociaż by odpłatnie. Osobiście nie polecam(Szczecin)