Wojciech Szczęsny

Najlepszy lekarz i Człowiek. Dzięki Niemu urodził się mój syn. Nigdy nie zmienię ginekologa. Polecam :)

Cudowny lekarz z ogromną wiedzą i intuicją. A przede wszystkim ludzki człowiek, wielu powinno barać przykład z Pana Doktora. Pomógł mi, kiedy inna Pani Doktor zbagatelizował mój stan psychiczny i poprostu chciał się mnie pozbyć. Kiedy trafiłam do Pana Doktora otrzymałam ogromne wsparcie i zrozumienie. Interesuje się losem pacjentki, odbiera telefon. Dzięki Panu Doktorowi urodziłam zdrowego syna.

Wspaniały lekarz i człowiek. Zawsze ma czas dla pacjenta. Jestem pacjentką doktora Szczęsnego. Prowadził moją ciążę i zawsze był gotowy do pomocy. Odpowiadał ba wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. W każdej chwili mogłam do niego zadzwonić nigdy nie odmówił pomocy. Dzięki panu doktorowi mój synek jest zdrowy A ja byłam spokojna przez całą ciążę bo wiedziałam że mam najlepszego lekarza.

Lekarz anioł. Nie tylko lekarz ale i człowiek. Podejście do pacjenta świetne, badania, rozmowa, leczenie, prowadzenie ciąży jak najlepiej. Polecam szczerze.

Ten Pan nie ma nawet czasu powiedzieć pacjentce co tak naprawdę dolega, pacjentka to kolejny przypadek i rutyna...

Lepiej niech wraca do bramki Arsenalu Londyn, bo to mu wychodzi najlepiej. Chciałem urodzić bliźniaki (obiecał mi to ten pan), a urodziłem pięcioraczki. Nie polecam nikomu - Chuck Norris.

Dzięki Panu mogę się cieszyć moim urwisem już czwarty rok. Miałam zagrożoną ciążę i w odpowiednim czasie odpowiednia diagnoza i zalecenia. Polecam każdemu Szpital Miejski w Bydgoszczy gdzie pan doktor mnie skierował.Tam są specjaliści na wysokim poziomie.Tam dbył się poród w 32 tyg. z odklejonym łożyskiem.W Żninie zbagatelizowano krwotok i odesłano mnie do domu ze stwierdzeniem że go nie było.

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia. Zna się fachowo na rzeczy

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia. Zna się fachowo na rzeczy

Nie polecam ... lekarz który przy porodzie nie pamięta swojej pacjentki, która przez cały okres ciąży chodziła do niego prywatnie ... zdecydowanie parcie na kasę...

Nie polecam ...
zdecydowanie parcie na kasę...

Polecam serdecznie. Uprzejmy,delikatny,potrafi doradzić i odpowiednio dobrać leczenie.