dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

Wysokiej klasy specjalista. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie jak też przedstawił różne opcje, co nie jest bez znaczenia. SERDECZNIE POLECAM

Lekarz fachowy i mily obsługa na wysokim poziomie potrafi uspokoić i podnieść na duchu. Miałam wiele obaw związanych z leczeniem ale mogę już spokojnie ocenić, wszystko ok !!! :))))Polecam:)))

Gorąco będę Pana polecać Panie doktorze . Pańskie zaangażowanie w profesjonalną pomoc, indywidualne podejście i poczucie humoru podtrzymujące na duchu są BEZCENNE. DZIĘKUJĘ !!! I z całego serca polecam !!! .....Dorota z Wrocławia

to wspanialy lekarz! Pan dr. Wojciech Tanecki z Medixu we Wrocławiu jest wspaniałym KARDIOLOGIEM !!! Wprost Cudownym czlowiekiem,z pieknym podejsciem do pacjenow. .Dziekujemy Panie doktorze za Pana serce i wiedze ! -Wróbel .M.

Doktor Tanecki umie wysłuchać, poradzić, a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Jego wiedza oraz umiejętności sprawiły, że mimo wcześniejszych poważnych kłopotów z sercem dziś jestem osobą w pełni sprawną. Jak najbardziej polecam tego lekarza.

Dużo zawdzięczmy panu Taneckiemu : ja mama i brat. Leczymy sie w p.Doktora w Medixie na Hirszfelda wszyscy troje i za opiekę lekarską serdecznie dziękujemy. Lekarz godny polecenia.Oby więcej takich bezinteresownych lekarzy było.

Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Doktora- opanowany, cierpliwy, uważnie słucha pacjenta, udziela fachowych porad, no i co ważne potrafi pomóc choremu. Mi pomógł kiedy najbardziej tego potrzebowałem.

Pani Wojciech Tanecki jest znakomitym kardiologiem , przekonałam się o tym ja i moi rodzice. Jedyny lekarz który nie naciąga bez potrzeby na kase!

P. Wojciech Tanecki to bardzo sumienny i rzetelny doktor,zawsze chętnie wysłucha pacjneta i rzeczywiście potrafi postawić trafną diagnozę. Dopiero on zorientował się co mi na prawdę dolega -szczerze polecam!

dr Wojciech Tanecki to z prawdziwego zdarzenia lekarz kardiolog . zawsze znajdzie czas na wysłuchanie . szczególną troską otacza ludzi starszych. Dobrze i funkcjonalnie wyposażony gabinety daje gwarancję doskonałej opieki. serdecznie dziękuję Panie Doktorze za wiele lat w ktorych moglem korzystać z pana porad i opieki medycznej.