lekarz Wojciech Wiącek

Pulmonolog, Pediatra

Świetny lekarz, zna się na chorobach. Chodziłem do innego, który jak się okazało, leczył mnie na chorobę, której wogóle nie było.

Trafilam tam ok 2 lata temu, od tego czasu moja corka jest pacjentka, bardzo mily i rzeczowy. wspaniale podejscie do dzieci. zawsze trafnie zdiagnozowane objawy. goraco polecam.

ludzie nie dajcie się namówić na tego lekarza! on nie umie leczyć. na nieżyt płuc mówi, że to nic takiego. lekceważy chorobę. absolutnie nie polecam.

Nie wiem czy dotkniecie stetoskopem raz z przodu klatki piersiowej i raz z tyłu czy to wystarczy do postawienia trafnej diagnozy? Jeszcze żaden lekarz w tak lekceważący sposób nie badał mojego dziecka.Owszem została wykonana spirometria z której nic nie wynikło ... a dziecko jak kaszle tak kaszle i to 3 miesiąc...Wiem na pewno drugi raz Pana doktora nie odwiedzimy.

Lekarz zlekcewazyl problem. Na pytania odpowiadal zdawkowo. Zlecil obserwacje pacjenta. Nie skierowal na zadne badania. Tylko nasza determinacja sprawila ze bycmoze unikniemy najgorszego...czas pokaze przed nami kolejne badania i trudne leczenie ale juz nie w Ostrowie. Rada dla naszych ostrowskich lekarzy... rutyna zabija wasza wiedze zdobywana przez wiele lat. Choroby ukladu oddechowego to nie tylko astma zapalenie pluc itp. Nie zapominajcie o tym...

Jestem pod wrażeniem :-) Na początku pojechałem ze skierowaniem do poradni pulmonologicznej przy ul. Limanowskiego do p. Beaty Asankowicz-Bargiel i niestety tak jak szybko tam wszedłem tak i wyszedłem. Chamstwo totalne oczywiście zostałem "wykopany" ale tutaj nie będę się o tym rozpisywał. Oczywiście zatelefonowałem pod podany wcześniej numer do poradni do pana Wojciecha Wiącka. Bardzo miła Pani powiedziała że za 15 min. mogę przyjechać (ponieważ bardzo źle się czułem) Oczywiście żadnych problemów, szacunek dla pacjentów, kultura, pełen profesjonalizm itp. Lekarz z POWOŁANIA. Bardzo polecam.

Mimo że, była to wizyta prywatna pan doktor bardzo zdawkowo i od niechcenia zbadał naszą dwuletnią córeczkę! i dziwię się że, jako PULMONOLOG gdy ją osłuchiwał nie słyszał że, są jakieś zmiany na płuckach!!! a po około trzech godzinach po wizycie znaleźliśmy się z małą na szpitalnym oddziale z podejrzeniem zapalenia płuc!!! widać że, chodzi wyłącznie o KASĘ!!!!! NIE POlECAM

wspaniały człowiek i lekarz:)poświęca dużo czasu, nie ma kolejek. Polecam jak najbardziej!

Ja uważam że bardzo solidny lekarz. Zawsze z uwagą zajmuje się pacjentami. Przyjemnie iśc na wizyte do lekarza z którym można porozmawiac na temat swojej choroby i poświęca nam troche wiecej uwagi niż jakiś "automat".

Lecze sie u Pana Doktora od 14 lat, na poczatku chcial mnie odczulac, rodzice nie wyrazili zgody, a nastepnie po 13 latach Pan Doktor przyznal racje rodzicom, stwierdzil, ze odchodzi od odczulania gdyz nie daje oczekwianych skutkow. Nie zmienia to faktu ze lekarz jest profesjonalny, zna dobrze swoich pacjentow, a male kolejki i dokaldna analiza przypadku daja wielki + dla pana Doktora. Choc specyficzny i jak ejden uzytkowaik wspomnail - troche zakrecony, polecam!