lekarzWojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
24 opinie

• 5

jest to wspaniały lekarz operował mojego synka dzięki tej operacji dziecko moje normalnie chodzi jest to lekarz o złotych ręcach polecam

• 5

Doktor Wchiłacz jako jedyny poznał się na mojej chorobie 10 lat temu. Dzięki niemu chodzę i nowmalnie funkcjonuje a mogłam być kaleką. Uważam go za bardzo sypmatyczną osobę lecz specyficzną. Ogólnie polecam

• 1

Zdecydowanie odradzam. Operałam halluxa u doktora. Po operacji okazało się ze halux nadal jest jaki był, za to nie mam zrostu kości. Podczas kolejnych wizyt lekarz powtarzał, ze jest to moja fanaberia i rekomendował ketonal na ból. Kontynuuje leczenie u innego lekarza i tylko dziękuję że mimo namów nie zdecydowałam się na drugą stopę. Kompletny brak kompetencji!

• 1

Byłam operowana przez dr Wichłacza w ramach NFZ w Enel Med. Od razu chciał, żebym zapisała się na drugą PŁATNĄ wizytę (pierwsza konsultacja jest bezpłatna). Czas poświęcony mi to 5 minut. Nie tłumaczy przed, ani po operacji. Na osobności jego zachowanie jest aroganckie. Potrafi unieść głos, jeżeli pacjent domaga się swoich praw. Przy świadkach udaje miłego i z poczuciem humoru. Operuje tylko w jeden znany mu stary sposób mimo postępu medycyny. Inny ortopeda dziwił się tak inwazyjnie przeprowadzonej oparacji. Ból i męczarnia po zabiegu nie do opisania. ODRADZAM wszystkim, dla których ważne jest zdrowie.

• 1

TRAGEDIA!!!! w życiu nie spotkałam takiego lekarza. Dziecko w szpitalu, wpadł 1 raz na tydzień, zrobił zabieg, nie przedstawił sie, nie odpowiadał na pytania, beszczelny, zlozyłam na niego skargę!wg niego pacjent ani rodzic nie maja zadnych praw.

• 2

Pan doktor zrobił na nas bardzo dobre pierwsze wrażenie ponieważ był miły i uśmiechnięty, miał podejście do dzieci, synek chętnie wykonywał jego polecenia. Niestety diagnoza wzbudziła nasze podejrzenia a wyjaśnień na czym polega choroba, jak ją leczyć i skąd się wzięła - w sumie nie było. Trafiliśmy do doktora Wichłacza z podejrzeniem urazu stopy naszego trzyletniego synka. Synek skakał na trampolinie i nagle zaczął podczas chodzenia bardzo skręcać lewą stopę do środka. Wcześniej miał stwierdzoną fizjologiczną koślawość kolan. Pan doktor nie powiedział nic o urazie stawu skokowego, wykluczył nawet koślawość! ale za to dopatrzył się wady genetycznej przywiedzenia przodostopia! Na moje zdziwinienie tą diagnozą, i zapewnienia że dziecko chodzi tak (skrecając bardzo stopę do wewnątrz) od dwóch dni (a od urodzenia widziało go przynajmniej 4 ortopedów), stwierdził, że musieliśmy tego nie zauważyć! Dodam, ze jestem na wychowawczym i spędzam z synkiem od trzech lat 24h na dobę a jego stopy i sposób chodzenia to sprawa, która niejednokrotnie spędzała mi sen z powiek i wiem jak moje dziecko chodzi i jakie ma problemy. Pan doktor zalecił nakładanie butów prawy na lewy i kontrolę za pół roku. Dziś byliśmy u dr. Sionka, jednego z najlepszych ortopedów w Warszawie, specjalisty od przywiedzenia przodostopia. Tak jak myśleliśmy, synek nie ma tej wady. Ma fizjologiczną koślawość kolan i wiotkość łącznotkankową. Nie powinien nosić butów na odwrót. Pan doktor wszystko nam dokładnie wytłumaczył i pokazał. Dziecku na szczęście nic nie jest więc diagnoza dr. Wichłacza, oprócz naszych nerwów i latania po specjalistach (byliśmy też an Niekłańskiej na Sorze gdzie stwierdzono lekki uraz stopy od trampoliny) dziecku nie zaszkodziła. Jednak mam żal, że tak łatwo pan doktor zainkasował 150zł, które mus się nie należało. Nie polecam tego lekarza, ponieważ wg mnie nie jest wystarczająco kompetentny.

• 1

Źle wspominam wizyty u Pana Doktora. 13 Lat temu w Otwocku Pan Doktor operował mi stopę. Nie dość że zabrał wszelką dokumentację medyczną ze szpitala i z przychodni pod pretekstem pisania jakiejś pracy to do dnia dzisiejszego odczuwam skutki jego pracy. Nogi w stopie prawie nie zginam. A wizyty pokontrolne trwały krótko i Pan Doktor wyśmiewał się z moich objawów twierdził że wszystko jest ok a tylko ja sobie coś uroiłam z mamą.

• 5

Byliśmy z naszą 18-miesięczną córeczką u dr. Wichłacza w centrum Babka Medica i powiem tak - zdecydowanie polecam. Wszystkie te negatywne opinie to chyba pisane są przez jakichś frustratów lub konkurencję. Bardzo uprzejmy, miły, komunikatywny - słowem świetny lekarz - polecam!

• 5

Miałam kilka dni temu operację stopy wykonaną przez doktora Wojciecha Wichłacza. Rozmawiał ze mną przed i po operacji, odpowiadał na pytania, kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Nie poświęca pacjentowi może tyle czasu co lekarze w serialach, ale tyle ile może i ile wymaga sytuacja. Nie potrzebuję więcej niż rzetelne wyjaśnienie jakiego mi udzielił, na każde moje pytanie. Jeszcze kilka wizyt pooperacyjnych odbędę u tego lekarza i jestem spokojna i moją stopę, bo jestem pod dobrą opieką.

• 1

Byłem dzisiaj w przychodni Enel-med, gdzie mam wykupiony abonament. Moja córka miała zakładany gips przez Wojciecha Wichłacza. Uważam, że tego pana należy izolować od pacjentów. Jak się okazuje nie ma znaczenia, czy przyjmuje w przychodni publicznej czy prywatnej. Jego rozbuchane ego nie mieści się w żadnym gabinecie. Bardzo przykra wizyta. Przytoczę tylko jeden cytat z Wiczłacza: "pacjent nie ma żadnych praw"...

• 5

Byłam pacjentką pana Doktora przez 14lat. Urodziłam się z końską-szpotawą dzięki temu lekarzowi chodzę normalnie!!! Jestem mu bardzo wdzięczna za udane leczenie:)POLECAM

• 2

Byłam na wizycie u pana doktora z córką, u której pani doktor w przedszkolu stwierdziła asymetrię klatki piersiowej i zaleciła wizytę u specjalisty. Poszłam - szpital publiczny w poczekalni tłum - 26 numerków. Pan doktor w trochę ponad godzinę przyjął 10 osób. Nasza wizyta trwała może z 6 minut. Pan doktor stwierdził, ze on nie widzi nic w tej klatce, może faktycznie coś tam jej odstaje ale widać taka jej uroda - no i na pewno mam jedno dziecko bo nie wiem że dzieci różnie wyglądają, ale jak chcę to przy następnej wizycie może córce coś tam wyciąć widelcem czy nożem- dosłownie. Zalecił ćwiczenia, ale jakie to już nie powiedział a ja nie dopytywałam bo uznałam całą wizytę za nieporozumienie. I pomyśleć, że straciłam tam 2 godziny. NIE POLECAM. Przykre że tak traktuje się ludzi - i to na wizycie z dzieckiem w szpitalu dziecięcym.

• 5

Dr Wichłacz jest wspaniały! Miałam otwarte złamanie ręki i to on mi ją składał podczas operacji, a zrobił to perfekcyjnie, gdyż była bardzo dobrze złożona. Tydzień później przyszłam na zdjęcie szwów, zrobił to tak, aby nic nie bolało, a przy tym był bardzo uprzejmy. Dokładnie omówił ze mną przebieg choroby. Polecam go na przyszłosć!

• 1

To bardzo kiepski lekarz! Radzę omijać go z daleka w przypadku wad postawy i schorzeń kręgosłupa! Potrafi wmówić pacjentowi błędną, szkodliwą diagnozę. Bagatelizuje też niepokojące objawy, w przypadku których kluczowe dla zdrowia jest odpowiednia diagnostyka, odpowiednie badania.

• 1

lek.w.wichłacza oceniam bardzo źle!Prywatne wizyty u lek.nie dają prawdzwego wizerunku-płacimy za jego uśmich,uprzejmość itd. W przychodni publicznej średni czas wizyty to ok.1-2 min-bo czas go nagli do prywatnej kliniki.Mnie w tym czasie zdążył poinformować gdzie przyjmuje prywatnie i na tym wizytę zakończono.

• 5

Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna stopniowo ustępuje,bez leków.Pierwszy od dwóch miesięcy lekarz, z którym konkretnie rozmawiałam.Nie wymyśla diagnoz,tylko je stawia.Chętnie odpowiada na każde pytanie.Nie odnosi się wrażenia,że czeka na kolejnego pacjenta.Widać,że wie co mówi.Jeśli będzie taka konieczność,na pewno nie będę szukała innego ortopedy.

• 1

nie polecam nikomu, zaluje, ze zdecydowalam sie na operacje.

• 5

Godny polecenia lekarz. Wspaniały specjalista, miły, z poczuciem humoru, mający dobry kontakt z pacjentem. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Wizyty u Pana doktora są przyjemnością. Oby więcej było takich lekarzy!

• 1

Nie polecam pana doktora. Byłam na wizycie z dwójką dzieci. Zainteresowanie doktora w czasie badania było niewielkie. Wizyta trwała może 10 minut.

• 5

świetny specjalista, naprawdę polecam.

• 5

Świetny specjalista, ludzkie i rzeczowe podejscie do pacjenta. Cierpliwy, jasno i logicznie wytłumaczy, rzeczowy. Po prostu dobry człowiek a przy tym cudowny lekarz.

• 5

Otrzymana diagnoza: halluxy (lewa i prawa stopa). Po konsultacji (zdjęcia, badania, rozważeniu za i przeciw )dwa udane zabiegi wykonane przez dr Wichłacza. Wspaniały lekarz.Wzbudza zaufanie.Podaje swoj nr telefonu do kontaktu w sprawach pilnych.Żałuję, że nie mam więcej nóg:) Polecam.

• 5

Gdyby wszscy byli tacy, to było by pieknie!

• 5

Wspaniały ortopeda dzieciecy jesli chodzi o wady wrodzone.Moja corka urodzila sie z wrodzona stopa końsko-szpotawa.od urodzenia miala zakladany gips ktory byl zmieniany najpierw co tydzien potem co 2 tygodnie.w wieku 6 miesiecy byla operowana przez doktora Wichłacza i przez doktora Roberta Szymanka(rowniez wspanialy specjalista)w szpitalu przu ul.kopernika 43.jeszcze do niedawna obaj panowie pracowali w tym szpitalu i wszystkie wizyty pokrywal NFZ teraz niestety juz tylko przyjmuja prywatnie w centrum damiana.z czystym sumieniem moge polecic obydwu lekarzy sa cierpliwi pomocni zawsze znajda czas zeby spokojnie i dokladnie objasnic metode leczenia dziecka.my jestesmy naprawde bardzo zadowoleni z pana doktora i polecamy rodzicom ktorym dzieci urodzily sie z ta sama wada.

Gdzie przyjmuję

Foksal
    52,233860621,0214189

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat