lekarz Wojciech Wichłacz

3,4
3,1

Megg

18.11.2015

Arogancki z przerostem ego doctorek. Cieszę się że do wizyty nie doszło po jego zachowaniu a co opinie tutaj potwierdzają. Brak wyczucia, empatii. Zapytałam jak wyobraża sobie że będę czekać z półtorarocznym dzieckiem godzinę (było opóźnienie przez tego pana dr) odpowiedział.. pozwoli pani że ja będę ustalał kogo mam przyjmować nie pani.. oczywiście było to w pryw. klinice Damian. Więcej nie pójdę na pewno.. zrezygnowałam z wizyty.

Weronika

10.11.2015

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z podobnym podejściem do pacjenta. To egocentryczny, zadufany straszy pan, który zraża pacjentów swoją osobowością, a pod pozorem wszechwiedzy kryje się niedouczony, poznawiony empatii d****. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem!!!

anonimowo

04.02.2014

jest to wspaniały lekarz operował mojego synka dzięki tej operacji dziecko moje normalnie chodzi jest to lekarz o złotych ręcach polecam

Anonim

01.03.2013

Doktor Wchiłacz jako jedyny poznał się na mojej chorobie 10 lat temu. Dzięki niemu chodzę i nowmalnie funkcjonuje a mogłam być kaleką. Uważam go za bardzo sypmatyczną osobę lecz specyficzną. Ogólnie polecam

Anonim

29.01.2013

Zdecydowanie odradzam. Operałam halluxa u doktora. Po operacji okazało się ze halux nadal jest jaki był, za to nie mam zrostu kości. Podczas kolejnych wizyt lekarz powtarzał, ze jest to moja fanaberia i rekomendował ketonal na ból. Kontynuuje leczenie u innego lekarza i tylko dziękuję że mimo namów nie zdecydowałam się na drugą stopę. Kompletny brak kompetencji!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Szpital Dziecięcy im. prof. J.Bogdanowicza w Warszawie
ul. Niekłańska 4/24, Warszawa

Andrzej Sionek

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock
Przychodnia Lekarzy Specjalistów SERCE s.c.
Okrąg 3A
Sutherland Medical Center
al. Stanów Zjednoczonych 30 / 14
Babka Medica
ul. Z. Słomińskiego 19, lok. 517
Sutherland Medical Center
Al Stanów Zjednoczonych 32 / 14
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP

Kozienice
SPSK im. Adama Grucy
Konarskiego 13
Otwock
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5